Ziraat Bankası’nın ardından Vakıfbank’ta Konut Kredisinde Faiz İndirimine Gitti!

Ziraat Bankası’nın ardından Vakıfbank’ta Konut Kredisinde Faiz İndirimine Gitti!
YAYIN TARİHİ: 8.03.2020 00:42:00
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Ev alacaklara müjde! Ziraat Bankası'nın 1 Ağustos Perşembe günü duyurduğu 500 bin TL'ye kadar konut kredisinde %0,99 faiz fırsatı, diğer kamu bankası Vakıfbank tarafından da duyuruldu! Ziraat Bankası'nın ardından Vakıfbank'ta konut kredisinde faiz indirimi ve vade fırsatı sunuyor!

Ziraat Bankası, 1 Ağustos 2019 Perşembe günü, konut kredisinde faiz indirimine gitti. Diğer kamu bankası Vakıfbank'ta Ziraat Bankası'nın hemen ardından konut kredisinde faiz indirimi ve yeni vade seçeneğini duyurdu! Vakıfbank'ın da kampanyaya dahil olmasıyla konut kredisinde faiz indirimi trendi başladı! Ev alacaklar, Vakıfbank konut kredisi ile zorlanmadan ev sahibi olabilir. Vakıfbank'ın konut kredisi fırsatlarına gelin birlikte bakalım...

Vakıfbank, 1 Ağustos 2019 Perşembe gününden geçerli olacak şekilde, konut kredisinde, 500.000 TL'ye kadar 0,99 faiz oranı uygulanacağını açıkladı! Vakıfbank'ta 500 bin TL'ye kadar konut kredisinde faiz oranı %1,59'dan %0,99'a düştü. Böylelikle 2 Devlet bankası Ziraat ve Vakıfbank'ta konut kredisi faiz oranları %1'in altına düşmüş oldu. Faiz oranlarında indirimin yanı sıra Vakıfbank ve Ziraat Bankası, konut kredisi vade seçeneklerinde de değişikliğe gitti. 180 ay vade seçeneği getirildi.


VAKIFBANK'TA KONUT KREDİSİNDE FAİZ İNDİRİMİNE GİTTİ

Ziraat Bankası'yla birlikte Vakıfbank'ta konut kredisinde faizleri %0,99'a çekti. Konut kredisi çekecek müşteriler, 180 aya kadar (15 yıl) vadeli konut kredisini %0,99 faiz oranıyla alabilecek. Daha önce konut kredilerinde vade 120 ay (10 yıl) ile sınırlıydı. Bu sınır 180 aya çıkarıldı. Öte yandan faiz oranları da %0,99'a düştü ve vatandaşın alım gücü artırıldı.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR