Ziraat Bankasından Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Sonucu Öğrenme! Ziraat Bankası Kredi Başvuru

Ziraat Bankasından Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Sonucu Öğrenme! Ziraat Bankası Kredi Başvuru
YAYIN TARİHİ: 21.05.2020 10:35:00
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Koronavirüs salgını sürecinde Hükümetin açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi doğrultusunda Ziraat Bankası da vatandaşa belirli şartlarda temel ihtiyaç kredisi sağlamaya devam ediyor.

Koronavirüs salgını sürecinde Hükümetin açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi doğrultusunda Ziraat Bankası da vatandaşa belirli şartlarda temel ihtiyaç kredisi sağlamaya devam ediyor. Temel İhtiyaç Kredisi desteğiyle ilgili araştırmalar ve başvurular da tüm hızıyla sürüyor. Uygun ve düşük faiz oranı ile 36 aya kadar vade seçenekleriyle, 10 bin TL temel ihtiyaç desteği kredisi için gerekli şartlar da Ziraat Bankası tarafından açıklandı. Peki Ziraat Bankası Temel İhtiyaç desteği kredi başvuru sonucu nasıl öğrenilir? Ziraat Bankası Kredi başvuru sorgulama ekranı! Ziraat Bankası Temel İhtiyaç kredi başvurusu yapmak veya başvuru sonucunuzu öğrenmek için buyrun haberimize...

Ziraat Bankası, Devlet tarafından, Koronavirüs salgını sürecinde vatandaşa ekonomik anlamda rahatlık sağlamak için açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi doğrultusunda Temel İhtiyaç Desteği kredilerini hayata geçirdi. Temel İhtiyaç Desteği kredisi için başvurular uzun zamandır alınmaya devam ediyor. Pek çok vatandaş ise Kredi başvurusunu yaptı ve beklemeye geçti. Şimdi de Ziraat Bankası Temel İhtiyaç desteği kredi başvuru sorgulama ekranı araştırılıyor. Bu haberimizde, Ziraat Bankası'ndan %0,49 faiz, 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vadeli 10 bin TL temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama ve başvuru detaylarını hazırladık.

ZİRAAT BANKASI'NDAN TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU VE BAŞVURU SORGULAMA

Ziraat Bankası, bireysel müşterilerin temel ihtiyaç desteği kredisi başvurularıyla ilgili açıklama yayınladı! Ziraat Bankası İnternet şubesi veya Ziraat mobil uygulaması üzerinden Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.


Halihazırda Ziraat Bankası müşterisiyseniz ve Bankkartınız bulunuyorsa, https://bireysel.ziraatbank.com.tr adresinden Bankkart şifreniz ile giriş yapabilir yahut da Ziraat Mobil uygulamasıyla 'Hemen Başvur' seçeneği üzerinden şifre oluşturarak Temel İhtiyaç Desteği kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

KREDİ BAŞVURU SORGULAMA! KREDİ BAŞVURUM HANGİ AŞAMADA?

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştiren binlerce vatandaş, kredi başvurum hangi aşamada, kredi başvuru sonucu sorgulama? İşlemleri için araştırmalara başladı. Ziraat Bankası'nca hayata geçirilen Temel İhtiyaç Desteği kredi başvurusunda bulunmuşsanız; https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim adresinden Kredi başvurunuzun son durumunu hızlıca öğrenebilirsiniz. 

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR?

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği kredisi, 10 bin TL'ye kadar, 6 ay anapara ve faiz ödemesiz, 36 ay vadeyle ve %0,49 faiz oranıyla acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlamaktadır. Covid-19 yeni tip Koronavirüs salgını nedeniyle hayata geçirilen Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi doğrultusunda hazırlanan Temel İhtiyaç Desteği kredisinden faydalanabilmek için, hane içi gelirinizin 5.000 TL'nin altında olması gerekmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR