Ziraat Bankası’ndan Kredi Müjdeleri Gelmeye Başladı! Yoğun Kredi Başvuruları Devam Ediyor!

Ziraat Bankası’ndan Kredi Müjdeleri Gelmeye Başladı! Yoğun Kredi Başvuruları Devam Ediyor!

Kamu bankaları arasında çoğunlukla tercih edilen Ziraat Bankası, vatandaşların zor zamanlarına destek olmaya devam ediyor.

Kamu bankaları arasında çoğunlukla tercih edilen Ziraat Bankası, vatandaşların zor zamanlarına destek olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası yeni kredi tablolarında yeni kredi paketlerini de ortaya koydu. Korona virüs salgını sebebiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara çeşitli kredi paketlerini temin eden Ziraat Bankası yeni kredi paketlerinin müjdesini verdi. Yeni kredi paketi açıklamasından sonra vatandaşlar tarafından yoğun talepler olmaya başladı.

ZİRAAT BANKASI YENİ KREDİ PAKETİNDE UYGUN VADELİ İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR!

Korona virüsü sebebiyle Türkiye genelinde büyük ekonomik sıkıntı ortaya çıkmıştır. Vatandaşların çoğu işine devam edememiştir bu nedenle de işsizlik ortaya çıkmıştır. Böyle sıkıntılı bir durumda da vatandaşların kara gün dostu bankalar olmuştur. Vatandaşların zor zamanlarında para desteği sağlayan bankalar geri ödemesiz kredi olanaklarını da eksik etmemiştir. Pandemi döneminin normalleşme sürecine geçişte de kredi kampanyalarının çoğu sona ermiştir. İhtiyaç sahibi vatandaşlar için bu durum hoş olmamıştır. Bu sebeple de Ziraat Bankası yeni kredi paketini vatandaşlara sunmuştur. Normalleşme sürecinde yapılan açıklamalarda Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, kamu bankaları üzerinden Sosyal Hayatı Destek Kredisi vereceğini önemle belirtmişti.

Açıklanan kampanyalar sonrasında aralarında yer alan desteklerden birisi de Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi olmuştur. Vatandaşlara sağlanan kredi paketleri de iki seçenek olarak sunulmuştur. Bunlardan birincisi, Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi olmaktadır. Diğeri ise Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi olmak üzere belirlenmiştir.


ZİRAAT BANKASI YENİ KREDİ PAKETİ

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketinde nelerin kapsadığı da açıklanmıştır. Bu kapsamlar; mobilya, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, bisiklet, elektronik, seramik, pencere ve kapı sistemleri için alışveriş yapmak isteyen vatandaşlara sunulan kampanyadır. Bu kredi kampanyası yüzde 0.99 faiz ile sağlanmaya başlanmıştır.
Yeni ortaya çıkan kredi paketinde, 10 bin TL tutarında kredi için 36 ay vade süresi tanınmaktadır. Ayrıca da 0.99 faiz oranı da belirlenmiştir.

ZİRAAT BANKASI SOSYAL HAYATI DESTEK FATURALI KREDİ PAKET KAMPANYASI NEDİR?

Ziraat Bankası yeni kredi paketinde iki çeşit seçenek sunmaktadır. Bunun üzerine yalnızca faturalı kredi paketinden yararlanmak isteyen vatandaşlar daha farklı faiz oranları ile krediden faydalanacaklar. Bu kredi paketinde Ziraat Bankası ile anlaşması olmayan firmalardan alışveriş üzerinden faturalı alışveriş yapan kişilere, Ziraat Bankasından aldıkları 36 ay vadeli krediye 1.28 faiz oranı uygulanacaktır.

10 bin TL tutarındaki kredi için 36 ay vade ile yüzde 1,28 faiz oranı hesaplanmıştır. Ziraat Bankasının vatandaşlara sunduğu kampanyalar kapsamında en düşün 3 bin TL ihtiyaç kredi desteği de sağlamaktadır. En yüksek de 30 bin TL ihtiyaç kredisi desteğini faturalı alışveriş yapan vatandaşlara yapacağının açıklamasını yapmıştır. Fakat bu destekler sonrasında da cep telefonu, bilgisayar, laptop, tablet gibi teknolojik alışverişlerini faturalı yapan bireylere, düşük faizli kredi imkânı henüz sağlanamamaktadır. Bu kapsamda yapılan destek paketlerinde bireylerin başvuru şartlarına da uygun olmaları beklenmektedir. Vatandaşların başvurularını da uygun zamanda yapmaları takdirinde ihtiyaç kredi destekleri zamanında temin edilmektedir. Bu sayede geçimlerini kolaylıkla sağlamaları da mümkün olmaktadır. Ziraat Bankasının sağladığı yeni kredi paketi ile vatandaşlar yalnızca geçimleri için değil yatırımları için de kendilerine büyük katkı payı sağladığını dile getirmiştir. Yeni pakette sağlanan iki seçenek türü ise faturalı veya faturasız işlem olarak nitelendirilmektedir. Genelde faturalı işlemlerde vatandaşların faiz oranı daha uyguna gelmektedir. Bu yüzden de iki seçenekten birini düşünerek seçmeleri geri ödemeleri konusunda daha olumlu etkileşim sağlayacaktır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR