Ziraat Bankası’ndan Emekliye, İşçiye, Memura Faizsiz Kredi Müjdesi! Hemen Başvuru Yapın!

Ziraat Bankası’ndan Emekliye, İşçiye, Memura Faizsiz Kredi Müjdesi! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 28.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Ziraat Bankası milyonlarca emekli vatandaşımız için yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla faizsiz emeklilik kredi fırsatını açıklaması ile ön plana çıkmaktadır.

Ziraat Bankası milyonlarca emekli vatandaşımız için yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla faizsiz emeklilik kredi fırsatını açıklaması ile ön plana çıkmaktadır. Bankalar tarafından sunulan bu fırsatlar kapsamında faizsiz kredi çalışmaları devam etmesi ile birlikte milyonlarca vatandaşımız bu fırsatı beklemeye devam ediyor. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamalar kapsamında emekliler için faizsiz kredi olanağının çok kısa bir süre sonrasında verileceği bildirilmesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.
Emekli vatandaşlarımız korona virüs salgını sebebiyle bir süre evlerinden mahsur kalmalarının ardından sokağa çıkma yasağı sona ererek tekrardan yaşamlarına dönüş yapmış bulunmaktadırlar. Bu kapsam doğrultusunda faizsiz emeklilik kredi fırsatı sunulması ile birlikte ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabilmeleri için olağanüstü fırsatlar sunulmaktadır. Milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu kredi fırsatı ile kolay geri ödeme seçenekleri arasında tercihlerini yapma fırsatını bulabilmektedir. 3 ay, 6 ay, 12 ay ya da 36 ay vade imkânları ile faizsiz kredi fırsatlarından yararlanma fırsatı sunulmaktadır.

ZİRAAT BANKASINDAN MÜJDELİ HABER GELDİ! İŞTE AYRINTILAR…

Ziraat bankası 2020 yılı kapsamında pek çok vatandaşımız için sunmuş olduğu kredi fırsatları sonunda emekli bireyler içinde pek çok avantajlı fırsatlar sunması ile gündemimizde bulunuyor. Özellikle son zamanlarda milyonlarca vatandaşımız tarafından beklenen emekliler için sıfır faizli kredi fırsatları sonunda geldi. Banka tarafından yapılan açıklama ile bu müjdeli haber sonrasında milyonlarca vatandaşımız başvuru sürecini araştırmaya başladı. Ülkemizde 10 kat fazla ödeme yapma olanağına sahip olmaları ile birlikte 0 faiz oranları ile birlikte bu kredi fırsatlarından yararlanma fırsatını elde edebileceklerdir.
Ancak günümüzde pek çok vatandaşımız SGK ya da BAĞ-KUR borçları sebebiyle kredi fırsatlarından yararlanmamasıyla birlikte dikkatleri üzerine çekmektedir. SGK ve BAĞ-KUR borçlarını ödemeyen vatandaşlarımız bu fırsattan yararlanamaması sebebiyle üzücü haberi almış bulunmaktadırlar. Ancak borçlarını ödeyen bireyler kredi fırsatlarından yararlanma olanağına sahip olabilmeleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu kapsam doğrultusunda SGK ya da BAĞ-KUR borçlarını ödeyen vatandaşlarımız için de sunulmasıyla beraber tekrardan başvuru yapma olanağına sahip olabilecektir. Kredi aylık tahsis ücretleri ise emekli bireylerin maaşları kapsamında belirlenmesi ile birlikte kolay ödeme seçenekleri sunulmaktadır.


MÜJDELİ HABER GELDİ! EMEKLİ OLMAK İSTEYENLER DE KREDİ FIRSATI SUNULUYOR!

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından belirlenen hususlar kapsamında emeklilik yaşlarını tamamlamış olan ancak prim sebebiyle emekli olma olanağına sahip olamayan bireyler Ziraat Bankası ile protokol imzalanması ile birlikte emekli olma fırsatını elde edebileceklerdir. Kredi notunuzun düşük olması durumunda dahi kredi fırsatlarından yararlanma olanağına sahip olabilecek ve kredinin size tahsis edilmesi ile birlikte emekli olma fırsatını bulabileceksiniz. Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından verilen bu fırsatlar kapsamında Ziraat Bankası ile yapılan protokol anlaşması ile birlikte 60 ay vade imkanları ile sunulan kredi imkanı 84 aya kadar artış göstermesi ile gündemimizde ki yerini almaktadır.

KREDİ İLE EMEKLİ OLMA ŞARTLARI NELERDİR?

Pek çok vatandaşımız tarafından merak edilen araştırılan konular arasında kredi çekerek emekli olma fırsatı bulunmaktadır. Sosyal güvenlik kurumu tarafından belirlenen şartlar kapsamında kredi ile emekli olma olanağına sahip olabilirsiniz. Bu kapsam doğrultusunda belirlenen şartları sizlere aktarmak isteriz. Peki, Kimler kredi kullanarak emekli olabilir? İşte cevaplar.
  • Başvuracak vatandaşımızın yaş ve yıl şartlarını yerine getirmiş olması gerekmektedir.
  • Emeklilik yaşını ve yılını tamamlayan ancak askerlik veya doğum nedeniyle kayıp ödemelerini kapatanlar.
  • Donmuş BAĞ-KUR dönemlerini aktive ettikten sonra emekli olma hakkı olanlar.
Tüm bu koşullar altında olanlar kredi ile emekli olabilir.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER