Ziraat Bankası'ndan Borcu Olanlara 20.000 TL! Dijital Kredi Kampanyası Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Ziraat Bankası'ndan Borcu Olanlara 20.000 TL! Dijital Kredi Kampanyası Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Dijital kredi nedir? Ziraat Bankası Başvurusu nasıl yapılacak? Kredi özellikleri nelerdir? Başvurular nereden yapılabilir?

Ziraat Bankası müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Salgın süreci ile beraber çok fazla destek kampanyası oluşturdu. Özellikler kredi çekmeyi düşünen vatandaşlar için kolaylıklar sağlanmaya devam ediyor. Salgın süreci ile beraber müşterilerinin sağlığını düşünerek tedbirler kapsamında internet üzerinden kredi alma kolaylığı sağlamaktadır. Bu kapsamda dijital kredi ürünü sunmaktadır. Bu krediyi anında alabilmenizde mümkündür.

ZİRAAT BANKASI ŞUBEYE GİTMEDEN DİJİTAL KREDİDEN YARARLANIN!

Maaşını Ziraat Bankasından alan emekli ve çalışan bankanın müşterilerinin ihtiyaçlarına destek olmak ve finansmanında kullanabilecekleri Dijital Kredi kampanyasına İnternet Şube üzerinden veya Ziraat Mobil üzerinden hemen başvurunuzu yapabilirsiniz ve krediniz şubeye gitmeden hesabınıza geçme kolaylığı sağlanmaktadır.

BAŞVURUNUZU 3 ADIMDA GERÇEKLEŞTİRİN!

Ziraat Bankası dijital kredi başvurunuzu ilk olarak, TCKN\YKN ve Ziraat Bankasında kayıtlı olan iletişim numarası ile ekranda görünen doğrulama kodunu girererk gerçekleştirebilirsiniz.
Yukarıda belirtilen bilgileri girerek  giriş yapmanızın ardından, bankaya kayıtlı olan iletişim numaranıza bir onay şifresi gönderilmektedir. Telefonunuza gelen ve ekranda yer alan alana bu şifrenin girilmesi gerekmektedir.Şifrenizi girmenizin arıdnan, geçerli durumda olan Bankkart bilgilerinizi (son 6 hanesi ve şifre) girmeniz gerekmektedir.Başvuru işleminizi tamamladıktan sonra, gerekli kontroller yapılmasının ardından ve cep telefonunuza gönderilecek olan İnternet ve Mobil Bankacılık şifresi ile beraber giriş yapmanızın ardından tüm bankacılık işlemlerinizi internet üzerinden şubelere gitmeden kolaylıkla yapmış olacaksınız.
KREDİ İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ KULLANARAK BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ!

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/genel-ihtiyaclar/dijital-kredi

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/dijital-bankacilik/internet-bankaciligi/bireysel-internet-subesi

DİJİTAL KREDİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Ziraat Bankası Dijital Kredinizi, 
İnternet Şube ve Ziraat Mobilden başvurunuzu kolaylıkla yapılabilirsiniz

Ziraat Bankası Dijital Kredinizi, 36 aya kadar vade imkanı ile sunulmaktadır.

Olumlu değerlendirilen dijital kredi başvurularınızı, İnternet Şube ve Ziraat Mobilden hesabınıza aktarılmaktadır.

Ziraat Bankası, bireysel kredi kullanan müşterileri için Hayat Sigortası ürünü sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sağlanmaktadır ve Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR