Ziraat Bankası’ndan 180 Aya Varan Vadeyle Kredi İmkanı! Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Ziraat Bankası’ndan 180 Aya Varan Vadeyle Kredi İmkanı! Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Ziraat Bankası uygun faizle kredi veriyor. Krediden yararlanabilecek olanlar kimler? Krediden yararlanmak için sigortalı bir işe sahip olmak gerekiyor mu? Krediye başvuru şartları nelerdir?

Ziraat Bankası uygun faizle kredi veriyor. Krediden yararlanabilecek olanlar kimler? Krediden yararlanmak için sigortalı bir işe sahip olmak gerekiyor mu? Krediye başvuru şartları nelerdir? Kredinin ödeme seçeneklerin de kolaylık sağlanacak mı? Peki, kredi tutarı ne kadardır? İsteğe bağlı olarak kredi tutarını yükseltebiliyor muyuz?

Ülkemizin Pandemi sürecinden bu geçtiği zor günlerde bütün kesimin ekonomik açıdan olumsuz etkilendiğini biliyoruz. Ülkenin içine girdiği salgın hastalık süreci 11 Mart 2020 tarihinde Türkiye’de ilk korona virüs vakasının testinin pozitif çıkmasıyla başladı. Bu dönem ülkenin daha önce geçirdiği krizlerden farklı olarak bütün kesimleri etkileyen sağlık alanında çöküntülere neden olan bir durumdur. Sağlık alanında da önemli çabalar verilmekle birlikte gelişen pek çok olumsuz gelişme insanlar daha çok olumsuz etkileniyor. Korona virüsün ilk vakasının yaşanmasıyla birlikte ekonomik anlamda da dengeler değişti. Dünya devi olarak bildiğimiz ülkeleri bile bu korona virüs salgın süreci pek çok açıdan olumsuz etkiledi. Maddi manevi etkilerinin yanında psikolojik etkilerini de beraberinde getiren hastalık her kesimi olumsuz etkiledi.

Bütün olumsuzluklarla beraber psikolojik anlamda bir çöküntüye uğrayan vatandaşlarımız kendini güvensiz hisseti. Kendini güvence altına almak isteyen kişilerin aklına ilk gelen çözümlerden biri de ev sahibi olmaktır. İşte hem bu zorlu süreçte vatandaşımızın yanında olmak hem değişen ekonomi dengelerini düzenlemek alım satımı yeniden canlandırmak için Ziraat bankası harekete geçti. Ziraat bankası yine yüzleri güldürüyor. Ziraat bankası kimlere ne kadar ödemesi süresi ile kredi veriyor? Kredi almak için hangi şartlara sahip olunması gerekiyor?

ZİRAAT BANKASI BU GÜNLERDE HERKESİ EV SAHİBİ YAPIYOR!


Korona virüsün getirdiği olumsuzluklardan etkilenen vatandaşlarımız kendini güvence altına almak istediklerini belirtiyorlar. Salgının iyice yayılmasıyla birlikte konut alma ihtiyacı iyice artmıştır. Bu sebeple bankalar da içinde bulunulan durumdan halkımızın en az zararla kurtulabilmesi için fırsatlar sunmak için yeni düzenlemeler yaptılar. Vatandaşımızın aklındaki bir diğer önemli soru da alınan banka kredilerinin ödemesinin nasıl yapılacağıdır. Sektörlerin durmasıyla da pek çok alanda işçiler işten çıkartılmaya başlandı. Bu sebeple kredi alma olanakları kadar krediyi ödeme olanakları da vatandaşımızın merak konusu. Başvuru imkânları da çeşitlidir. Korona virüs ile birlikte gelen yeni normal hayatla birlikte özellikle karantinalar ve evden çıkma yasaklarıyla birlikte elektronik ortama duyulan ihtiyaç artmıştır. Bu konuyu da göz önünde bulunduran banka sahipleri çeşitli şekillerde başvuru talebi alıyorlar.6 farklı şekilde başvuru talebi alınabilmektedir.

180 AYA VARAN VADE!

Krediyi almak kadar ödeme seçeneklerinin de önemli olduğu bu ekonomik sıkıntının yoğun olduğu dönemlerde Ziraat bankasından kredi talebi onaylanan kişilere 180 aya varan vadede ödeme seçenekleri sunulmaktadır. 180 aya varan vadede verilecek olan kredi fırsatının faiz oranı 1,09 olarak belirlenmişti.

KREDİ BAŞVURUSUNU NASIL YAPABİLİRİM?
 • Banka şubelerinden
 • Bankanın internet sitesinden
 • Bankanın mobil uygulamasından
 • Bankanın internet şubesinden
 • ATM’lerden
 • Çağrı Merkezinden
Gerekli belgeler ise şu şekildedir;
 • Başvuru formu,
 • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi,
 • Çalışma durumunu gösteren belge,
 • Serbest meslek mensupları için bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi,
 • Kefil talep edilmesi halinde aynı belgelerin hepsini kefilin de getirmesi gerekiyor.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER