Ziraat Bankası, ING Bank ve QNB Bank’tan 3 Ay Ödemesiz 30 Bin TL’ye Kadar Kredi İmkanı!

Ziraat Bankası, ING Bank ve QNB Bank’tan 3 Ay Ödemesiz 30 Bin TL’ye Kadar Kredi İmkanı!

Ziraat Bankası, ING Bank ve QNB Bank’tan 3 ay ödemesiz 30 bin TL kredi almak isteyenler buraya! 3 yıl vade süresiyle birlikte işte detaylar!

Genel olarak pek çok kişi çeşitli nedenlerden dolayı kredi ihtiyacına giriyor. Bu krediler için de bankalardan kredi paketlerini soruşturuyor. Çoğunlukla da yüksek faiz oranları ve kolay olmayan ödeme koşulları nedeniyle bu krediler bir türlü alınamıyor. Fakat geçtiğimiz günlerde korona virüs salgını dönemine uygun şekilde hazırlanmış olan İNG Bank kredisi pek çok kişinin ihtiyacına yetişti. Kredinin detaylarında ise belirli bir dönem geri ödemenin olmadığı da yer alıyordu. 3 ay geri ödemesiz ve 3 yıl vade süreli 30 bin lira kredi almak isteyen herkes vakit kaybetmeden kredi detaylarını incelemeli diyebiliriz.

ING BANK AVANTAJLI KREDİ PAKETİ VE DETAYLARI!

ING Bank yaşanılan pandemi süreci boyunca geçerli olan ve pek çok kişinin ihtiyacını gidermeye yönelik olan kredi paketini sonunda yayınladı. Kredi detaylarına inecek olursak da oldukça avantajlı bir kredi koşullarının bulunduğunu söyleyebiliriz. Faiz oranları diğer kredi paketlerine göre çok daha düşürülerek kredinin alınabilir olmasına dikkat edilmiş. Böylelikle de kredi sahiplerinin aylık olarak ödeyeceği borçlar daha da minimal düzeye indirgenmiş. ING Bank tarafından sunulan bu kredi paketlerinde ise genel olarak yüzde 1,09 faiz oranının bulunduğunu ifade edebiliriz. İsteyen kişiler başvuru yapmadan önce diğer koşulları da inceleyerek İnternet üzerinden başvurularını yapabilirler.

QNB FİNANSBAK AVANTAJLI KREDİ PAKETİ

QNB Finansbank da müşterilerinin ihtiyacı olan kredi paketlerinde düşük faiz oranları uyguluyor. Özellikle yaşanılan bu korona virüs salgını nedeniyle üzerine biraz daha düşülen kredi paketlerinin oldukça avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. QNB Finansbank tarafından verilen kredi paketlerinde tam olarak yüzde 1,14 faiz oranı bulunuyor. Böylelikle kredi daha rahat bir şekilde ödenebilir düzeyde oluyor.


ZİRAAT BANKASI AVANTAJLI KREDİ PAKETİ

Ziraat Bankası da müşterilerinin daha az kredi borcuna girmesi için kredi faizlerini düşürmüştür. Özellikle pandemi sürecinde aksayan işler ve düşen gelir düzeyleri nedeniyle yapılan bu düşük faizler kişilerin kredi ödemelerini rahatlatmak için gerçekleşiyor diyebiliriz. Böylelikle aylık olarak ödemeler rahat bir şekilde yapılırken herhangi bir maddi sıkıntıya da girilmiyor. Ödemeler aksamadan devam ediyor. Ziraat Bankası tarafından verilen bu faiz oranları da yüzde 1,24 olarak söylenebilir. Bu faiz oranından kredi almak isteyen kişiler Ziraat Bankası resmi web sitesine ulaşarak buradan gerekli başvuru adımlarını gerçekleştirebilir.

3 AY ERTELEMELİ KREDİ PAKETLERİ

İNG Bank müşterilerinin ödemeleri daha rahat bir şekilde yapması için 3 ay ertelemeli şekilde kredi paketleri sunuyor. 30 bin lira kredi çekiminde uygulanan yüzde 1,09 faiz oranı ile birlikte ihtiyaç kredileri daha rahat bir şekilde alınabiliyor. BDDK düzenlemesi ile ortaya çıkan bu kredi paketinin ise 60 ay vade süresi de bulunuyor. Alınan kredilerde 150 lira gibi bir tahsis ücreti de talep ediliyor. Bütün işlemlerden sonra ise kredi istenildiği gibi kullanılabiliyor.

İNG Bank tarafından sunulan bu 30 bin lira kredi paketinin ise aylık olarak bin 50 lira ödemesi bulunuyor. Genel anlamda ekonomiyi sarsmayacak şekilde düzenlenen ödeme planları sayesinde ödemeler aksamadan devam edebiliyor. Krediye başvuru yapmak isteyen kişiler ise direkt olarak İnternet bankacılık hizmetleri ya da mobil bankacılık hizmetleri dahilinde başvurularını bankaya iletebiliyorlar. İsteyen kişiler ise banka şubesinden başvurularını yapabiliyor. Ancak yaşanılan korona virüs salgınları nedeniyle bu yöntem pek fazla tavsiye edilmiyor. Hiçbir ek ücrete gerek kalmadan evden kredi başvuruları yapılabiliyor diyebiliriz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER