Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Tüketiciler tarafından kredi faiz oranları merak içerisinde araştırılıyor. Pek çok tüketici günümüzde acil nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla indirimli kredi faiz oranlarından yararlandı.

Tüketiciler tarafından kredi faiz oranları merak içerisinde araştırılıyor. Pek çok tüketici günümüzde acil nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla indirimli kredi faiz oranlarından yararlandı. Konut kredisinde en son indirimli olarak duyuru yapan banka Yapı Kredi bankası oldu. 3 kamu bankası olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank vatandaşlar için bu zorlu süreç de 10 bin TL’ye kadar bireysel ihtiyaç destek kredi imkânını sundu. İşte kredi ile alakalı merak edilenler…

2020 tarihinde 1 yıllık süreç içerisinde pek çok banka tüketiciler için banka kredi faiz oranlarına indirim yaparak tüketicilerin sevinmesine ve nakit ihtiyacını karşılamasına sebep oldu. Son zamanlarda en çok talep edilen kredi olarak 10 bin TL’ye kadar verilen bireysel destek ihtiyaç kredisi milyonca kişinin dikkatini çekti. Konut ve araç almayı düşünen vatandaşlar merak içerisinde güncel faiz oranlarını araştırarak gündemimizde ki yerini alıyor. İşte detaylar…

KREDİ FAİZ ORANLARI GÜNCEL 2020

Yakın zaman içerisinde Yapı Kredi bankası konut kredi faiz oranlarında indirim yaparak kredi üst limiti olmadan 120 ay vadeye kadar 0.89 faiz oranı ile kredi çekme olanağına sahip olabilecek. 0.89 faiz oranı ile birlikte konut kredi imkanı Yapı Kredi Bankasından geldi. Ayrıca Yapı Kredi müşterileri için farklı ödeme plan ve seçenekleri ile ödeme kolaylığı imkanı da sunuyor.

ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI

Taşıt kredisi: 0,96
Tüketici kredisi: 1,05
Konut kredisi: 0,94

HALKBANK KREDİ FAİZ ORANLARI


Taşıt kredisi: 1,33 (ikinci el araçlarda 1,34)
İhtiyaç kredisi: 1,37
Konut kredisi: 1,09

VAKIFBANK KREDİ FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: 1,05
Konut kredisi: 0,94

GARANTİ BBVA KREDİ FAİZ ORANLARI

Taşıt kredisi: 1,09
Konut kredisi: 0,95 (120 aya kadar)

KAMU BANKALARINDAN BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİ FIRSATI!

Ziraat bankası, Halkbank ve Vakıfbank müşterileri için hane halk geliri 5 bin TL’nin altında olan kişilere temel ihtiyaç kredi fırsatını sunarak destek sağladı. 1 Nisan 2020 tarihinden bu yana banka şubelerinden başvurular alınmaya devam edilmesi ile birlikte internet üzerinden online olarak başvuru işlemlerini gerçekleştirme fırsatını elde edebilirsiniz. Kamu bankaları müşterileri için bir bankaya başvuru yaparak 10 TL’ye kadar ihtiyacını doğrultusunda ve 6 ay ödemesiniz, 36 ay vadeli kredi fırsatı sunarak bu zorlu süreç içerisinde vatandaşlara sevindirici haberi verdi.
10.000 TL kredi ödemesi nasıl olacak? İlk 6 ay geri ödeme yok. Sonrasında 30 ay boyunca 376 lira ödenecek.
7.500 TL kredi ödemesi nasıl olacak? İlk 6 ay geri ödeme yok. Sonrasında 30 ay boyunca 282 lira ödenecek.
5.000 TL kredi ödemesi nasıl olacak? İlk 6 ay geri ödeme yok. Sonrasında 30 ay boyunca 188 lira ödenecek.
‘’Bireysel İhtiyaç Destek’’ kredi uygulaması doğrultusunda vatandaşların ihtiyaçları ile birlikte uygun şartları taşıması doğrultusunda bireysel segment müşterileri 10 bin TL’ye kadar kredi fırsatı ve 6 ay geri ödemesiz olmasının yanı sıra 36 aya kadar vade imkanı sunuyor.
 
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER