Ziraat Bankası Geliri 5 Bin TL'nin Altında Olanlara Destek Veriyor! Başvuru İçin Bunları Yapın!

Ziraat Bankası Geliri 5 Bin TL'nin Altında Olanlara Destek Veriyor! Başvuru İçin Bunları Yapın!

Ziraat Bankası tarafından 6 ay geri ödemesiz kredi imkanı! Geliri 5.000 TL altından olanlar nasıl kredi başvurusu yapabilir? Bu krediden kimler yararlanabiliyor? Kredinin özellikleri nelerdir? Ödeme planı nasıl olacak? Başvurular devam ediyor mu?

Ziraat Bankası tarafından aylık geliri 5.000 TL altında olan vatandaşa yapılan destek kampanyası devam ediyor. Korona virüsün ülkemize gelerek ekonomizide olumsuz etkilemesinin adına vatandaşın istihdamını sağlamak ve bu süreci az hasarla attalması adına destek paketleri verilirken bir destekte ortam karar ile kamu bankalarımızdan geldi.

Bu bankalarımızda biri olan Ziraat bankası da desteğine devam ediyor ve çok fazla vatandaşımız bu krediden yararlanabildi. Kredi 3.000 TL'den 10.000 TL'ye kadar sahip olabilme imkanı tanıyor. Özellikle bu sıkıntılı süreci kolay atlatabilmek adına 6 ay ertelemeli olarak krediye sahip olabilirsiniz.

Bu krediden yararlanmak isteyenler ve kredi başvurusu yapıp sorgulamak isteyenler içinde haberimizde tüm detayları ile bilgilendireceğiz...

AYLIK GELİRİNİZ 5.000 TL ALTINDAYSA BU KREDİ SİZE GÖRE

Bankalarımız tarafından belirlenen kredi özellikleri ile vatandaşın ilgisini çekiyor. Bu süreçte bankalarımız kredi ile ilgili açıklamalarını yaparak kampanyalarını tanıtıp duyurusunu yaptılar. Ziraat Bankası tarafından Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi ile ilgili olarak yapılan açıklamaya göre;

"Küresel ölçekte yaşanan ve ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin olası hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan  "Ekonomik İstikrar Kalkanı" tedbirleri doğrultusunda Ziraat Bankası olarak hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel müşterilerimizi finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlatıyoruz." duyurusu yapıldı.

Bu krediden yararlanmak için hala vaktiniz var. Bankalarımızda sadece birine başvuru yaparak krediyi anında kullanma imkanınız bulunmakta. Peki Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

ZİRAAT BANKASI BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU 

Ziraat Bankası tarafından sunulan bu kredi imkanına bu süreçte bankaların şubelerine gitmeden internet aracılığı ile kolaylıkla başvurunuzu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası aylık geliri 5.0000 TL altında olan vatandaşımız 3.000 TL, 5.000 TL, 7.500 TL, 10.000 TL kredi için kolaylıkla başvurup anında kredilerini kullanabilirler.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Belirtilen linke tıklayarak Ziraat Bankası başvuru sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada karşınıza çıkacak olan, Kişisel bilgiler kısmında yöneltilen;

T.C. Kimlik No

Cep Telefonu

VadeTaksit Ödeme Günü
Medeni Durum

Çocuk Sayısı (Bakmakla Yükümlü Olunan)

Güvenlik Kodu (Sağ alandaki değeri giriniz) girdikten sonra gelen doğrulama kodu sonrasında kredi başvuru işleminiz tamamlanmış olacaktır.

BAŞVURU SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Eğer başvuru yaptınız ve krediniz ne durumda öğrenmek istiyorsanız yine Ziraat Bankası internet aracılığı ile başvuru ssorulama işlemine bakabilirsiniz. Buradan başvurunuzun durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURU SORGULAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

PEKİ BU KREDİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Ziraat Bankası tarafından verilen kredi  bireysel müşterilerinin Temel ihtiyaçlarını uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla;

10.000,-TL'ye kadar,

6 ay ödemesiz dönemli kredi,

36 ay vadeli olarak kullanabilme,

Aylık Eşit Taksitli ödeme, yaparak kredi kullanabilecektir.

ÖDEMELER NASIL OLACAK?

3.000 TL Kredi:
İlk 6 ay ödeme olamayacak. Sonraki 30 ay boyunca, 113 TL taksit ödenecektir.

5.000 TL Kredi:  İlk 6 ay ödeme olamayacak. Sonraki 30 ay boyunca, 188 TL taksit ödenecektir.

7.500 TL Kredi: İlk 6 ay ödeme olamayacak. Sonraki 30 ay boyunca, 282 TL taksit ödenecektir.

10.000 TL Kredi: İlk 6 ay ödeme olamayacak. Sonraki 30 ay boyunca, 376 TL taksit ödenecektir.

ZİRAAT BANKASI BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
 
Ziraat Bankası Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Örnek Ödeme Tablosu
Kredi TutarıToplam VadeÖdemesiz DönemAylık Faiz OranıTaksit Tutarı
(Sonraki 30 ay
boyunca)
10.000 TL36 Ay6 Ay% 0,49376 TL
7.500 TL36 Ay6 Ay% 0,49282 TL
5.000 TL36 Ay6 Ay% 0,49188 TL
3.000 TL36 Ay6 Ay% 0,49113 TL


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR