Ziraat Bankası Acil 5.000 TL Kredi Veriyor

Ziraat Bankası Acil 5.000 TL Kredi Veriyor
YAYINLANMA TARİHİ: 16.03.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Ziraat Bankası Acil İhtiyacı Olana 5.000 TL kredi kampanyası başlattı. Hemen ihtiyacı olan kişiler şartlara uygun olduklarında sadece kimlikleri ile bu kredileri kullanabilecekler. Sizde Ziraat Bankası şubelerine giderek acil para ihtiyacınız için 5.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Acil İhtiyacı Olana 5.000 TL kredi kampanyası başlattı. Hemen ihtiyacı olan kişiler şartlara uygun olduklarında sadece kimlikleri ile bu kredileri kullanabilecekler. Sizde Ziraat Bankası şubelerine giderek acil para ihtiyacınız için 5.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Acil Kredi Başvurusu için bankanın belirlediği bazı politikalar da vardır. Bu politikalardan en önemlisi bankanın kredi başvurusu yaptığınızda kredi sicilinizin uygunluğudur. Eğer daha önce bir bankadan avukatlık veya icralık olduysanız bu krediyi alamazsınız. 5.000 TL krediyi banka sadece kendisinden maaş alan ve banka sicili düzgün olan kişilere vermektedir. Kredi notu sıfır olan ve kredi notu düşük olan kişilere bu krediler verilmemektedir.

Sizde eğer bu bankadan maaş alıyorsanız ve acil kredi ihtiyacınız varsa size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek ister gişeden, isterseniz de bireysel temsilciden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankasından Emekliye Acil Kredi Başvurusu


Özellikle kamu bankası olmasından dolayı emeklilerin tercih ettiği banka olan Ziraat Bankası, acil ihtiyaçlar durumunda banka şubelerine gittiğinizde sizlere sürekli olarak nakit için işlemler yapacaklardır. Bu işlemlerden birisi de acil paraya ihtiyacı olan emeklilere 5.000 TL kredi kampanyasıdır. Sizde sadece kimliğinizi alıp, hemen ilk gördüğünüz Ziraat Bankası şubesine giderek bu krediyi kullanabilirsiniz. 75 yaşına kadar olan emekliler 60 ay vadeye kadar bu krediyi kullanabilirler. Kredi alacak müşterinin yaşı büyük olması durumunda hayat sigortasının da yüksek olacağını söylemek istiyoruz.

Acil Kredi Nasıl Alınır? Geriye Nasıl Ödenir?

Ziraat Bankası üzerinden yazımızın başında da söylediğimiz gibi kimlikle kredi almak istiyorsanız banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Eğer bir iş yerinde çalışıyorsanız ve bu bankadan maaş alıyorsanız en az 6 aylık sigortanızın olması gerekiyor. Sigortası olmayanlar, yeni işe başlayanlar kefil bularak bu krediyi alabilirler. Aldığınız ihtiyaç kredisinde banka size 60 ay vadeye kadar vade olanağı sunacaktır. Eğer siz bu krediyi kısa sürede öderim diyorsanız da en az 3 aylık vade yapabilirsiniz. Kredi alan kişiler ayrıca 3 ay ertelemeli de kredi başvurusu yapabilirler. Bu şekilde 3 ay sonra ödemeye başlarsınız ve 60 ay aldığınız krediyi aylık olarak belirtilen sabit taksitle her ay ödersiniz.

Ziraat Bankası Diğer Kredi Kampanyaları Nelerdir?

Verilen 5.000 TL kredi sorgusuz sualsiz, banka müşterilerine öncelik tanınan bir kredidir. Bu bankada ayrıca ihtiyaç kredisi ile 100.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. 60 ay vadeli olarak verilen bu kredide yine banka şubelerine gidilerek işlem yapılmaktadır. Kredi başvurusu gün içinde veya ertesi gün sonuçlanır. Bu şekilde 100 bin liraya kadar maaşınıza göre kredi almış olursunuz. Yine aynı şartlar geçerli olup, bu bankadan maaş almayan müşterilere 50 bin TL limit verilmiştir. Eğitim kredisi, emekli kredisi, tatil kredisi, bayram kredisi ve ipotekli kredi olarak da diğer kredi seçeneklerini kullanabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER