Ziraat Bankası 6 Ay Ödemesiz Kredi Nasıl Alınır? Kredi Almak İsteyenler İçin Detaylar...

Ziraat Bankası 6 Ay Ödemesiz Kredi Nasıl Alınır? Kredi Almak İsteyenler İçin Detaylar...
YAYINLANMA TARİHİ: 28.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Ziraat Bankası kredi başvuru sorgulama nasıl yapılır? Kredi başvuruları nereden yapılacaktır? Ziraat Bankası bireysel temel ihtiyaç destek kredisi özellikleri nelerdir? Krediden kimler yararlanabilir? Ödemeler nasıl olacaktır?

Ziraat Bankası tarafından ve diğer kamu bankalarımız salgın sürecinde vatandaşımızdan desteklerini esirgemedi. Birbiri ardına gelen ödemesiz dönemli kredi paketleri avantajlı ödeme koşulları ile verilmeye devam ediyor.

Ziraat Bankası ödemesiz dönemli olarak düşük faiz oranları ile vatandaşın ihtiyaçlarına finansman desteği sağlamak adına devam ediyor.

ZİRAAT BANKASI BAŞVURU SORGULAMA

Ziraat Bankası'ndan kredi almak isteyen ve başvurusunu yapan kişiler için başvurularını bankaların internet sitelerinden yada mobil şubeler aracılığı ile sorgulama yapabilirler.

Ziraat Bankası başvurunuzu sorgulamak için verdiğimiz bu link aracılığı ilede https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim sorgulamanızı yapabilirsiniz.

BAŞVURU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR?

Kamu bankaları tarafından alınan ortak karar sonucunda Ziraat Bankası kredi ile ilgili açıklaması, Küresel ölçekte yaşanan ve ülkemizi de etkileyen yeni tip korona virüs COVID-19 salgınının ekonomik hayata etkilerini azaltmak, üretim ve istihdama ilişkin olası hasarlarını en aza indirmek amacıyla uygulamaya alınan

"Ekonomik İstikrar Kalkanı" tedbirleri doğrultusunda hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel müşterileri desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlatıldığı duyurusu yapıldı.

ZİRAAT BANKASI BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
 

Ziraat Bankası tarafından müşterilerinin Temel ihtiyaçlarını uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla kredi aşağıdaki özelliklerde sağlanacaktır;

10.000,-TL'ye kadar, kredi imkanı


6 ayı ödemesiz dönemli, olarak sağlanacaktır,

36 ay vadeli, ödeme seçeneği,

Aylık Eşit Taksitli bireysel temek ihtiyaç kredisi kullanabilecektir.

KREDİ ÖDEME TABLOSU ÖRNEĞİKREDİ ÖDEMELERİ NASIL OLACAKTIR

10.000 TL Kredi İçin :
6 ay ödemesiz dönemli,  sonrasında 36 ay süre ile, 376 TL aylık taksitlerle ödemesi yapılacaktır.

7.500 TL Kredi İçin : 6 ay ödemesiz dönemli, sonrasında 36 ay süre ile, 282 TL aylık taksitlerle ödemesi yapılacaktır.

5.000 TL Kredi İçin : 6 ay ödemesiz dönemli, sonrasında 36 ay süre ile, 188 TL aylık taksitlerle ödemesi yapılacaktır.

3.000 TL Kredi İçin: 6 ay ödemesiz dönemli, sonrasında 36 ay süre ile, 113 TL aylık taksitlerle ödemesi yapılacaktır.

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ KREDİ BAŞVURUSU

Ziraat Bankasından bireysel temel ihtiyaç destek kredi başvrusu yapmak isteyen banka müşterilerinin korona virüs süreci sebebi ile başvurularını bu süreçte bankaya gitmeksizin internet siteleri ve mobil uygulamalar aracılığı ile kolaylıkla yapabileceklerdir.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER