Ziraat Bankası 1.30 Faiz Oranı ile Kredi Veriyor! 0 ve 2. El Taşıt Kredisi Alma Şarları Nelerdir?

Ziraat Bankası 1.30 Faiz Oranı ile Kredi Veriyor! 0 ve 2. El Taşıt Kredisi Alma Şarları Nelerdir?

Ziraat Bankasından taşıt kredisi alma şartları nelerdir? Kimler bu krediden yararlanabilecek? Kredi başvuruları nasıl olacak? Gerekli belgeler nelerdir?

Ziraat Bankası normalleşme sürecinde duyurup anında uygulamaya geçen taşıt kredi desteği sağlamıştı. Sunulan bu kredinin tarihi oranlarda olmasının ardından vatandaş tarafından büyük ilgi gördü. Fakat kısa bir süre sonra erdi. Ardından oranlar artmaya başladı.

Ziraat Bankası desteklerine devam ederken bir çok alanda kredi kampanyası sunmaya devam etmektedir. Ziraat Bankası son olarak'ta devreye aldığı taşıt kredisi kampanyası ile bu süreçte araç sahibi olmak isteyen müşterilerine destek olmak için sunmaktadır. İşte sıfır ve ikinci el araç hayalinize kavuşmak için detaylar haberimizde...

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ BAŞVURULARI NASIL OLACAK?

Ziraat Bankası tarafından sunulan taşıt kredisine bankaların size en yakın şubelerine giderek, Ziraat Bankası online bankacılık üzerinden, Ziraat Mobil bankacılık aracılığı ile yada Ziraat Bankası ATM ve çağrı merkezi kanalları aracılığı ile kolayca başvuruda bulunabilmeniz mümkündür.

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ BAŞVURU KOŞULLARI NELERDİR?

- Ziraat Bankası taşıt kredisi 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için geçerli olmaktadır.

- Taşıt Kredisi 60 aya kadar vade imkanı ile sunulmaktadır.

- Ayrıca ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi suretiyle, hafif ticari araçların (minibüsler, kamyonetler, pick-up) alımlarını finanse etmek amacıyla kullandırılabilmektedir.


- Ziraat Bankası, taşıt kredisi araç rehni, teminat olarak alınmaktadır. Ziraat Bankası lehine rehin tesis edilmektedir. Gerekli görüldüğü durumlarda ek teminat istenebilmektedir.

- Ziraat Bankası, bireysel kredi kullanımı yapan müşterilerine, hayat sigortası ve kasko ürünlerini sunmaktadır.

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER

- Başvuru Formu, gerekmektedir.

- Başvuruda, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi, gerekmektedir.

- Çalışma durumunu göre gelir belgesi, gerekmektedir.

- Taşıt kredisi başvurusunda, Serbest Meslek Mensupları için, bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi, gerekmektedir.

- Tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden ortağı olduğunuz şirkete ait ana sözleşmenin yayımlanmış olduğu, ticaret sicil gazetesi- gazeteleri fotokopisi, gerekmektedir.

- Şubece istenebilecek diğer belgeler, gerekmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER