Yüksek Limitli Kredi Kartı Nasıl Alınır? Yüksek Limitli Kredi Kartı Kimlere Verilir?

Yüksek Limitli Kredi Kartı Nasıl Alınır? Yüksek Limitli Kredi Kartı Kimlere Verilir?

Kredi kartı limitlerini yükseltmek mümkün müdür? Hangi banka ne kadar limitle kredi kartı veriyor? Vatandaşlarımız için yapılacak olan kredi kartı başvuruları için gerekli olan şartlar neler? İşte ayrıntılar...

Kredi kartı limitlerini yükseltmek mümkün müdür? Hangi banka ne kadar limitle kredi kartı veriyor? Vatandaşlarımız için yapılacak olan kredi kartı başvuruları için gerekli olan şartlar neler? Kredi kartı olup da kredi limiti kendine az gelen ve kredi limitini yükseltmek isteyen vatandaşlarımız için hangi yöntemler geçerli olacaktır? Vatandaşlarımız kredi kartının limitlerinin nasıl yükseleceğini oldukça merak ediyorlar. Vatandaşlarımız için yapılacak olan kredi kartı limit uygulamaları neler olacaktır? Vatandaşlarımıza korona virüs sebebiyle kredi kartı limitlerinde yükseltme imkânı tanınacak mı? Vatandaşlarımız da kredi kartı limitlerini yükseltmenin yollarını arıyor. Vatandaşlarımız her yerden kredi kartı limitini yükseltmenin yolarını ararken siz merak eden vatandaşlarımız için haber kaynağımızda ayrıntıları paylaştık.
Vatandaşlarımız tarafından kredi kartı artık vazgeçilmez oldu. Vatandaşlarımız tarafından sanal alışverişlerin de özellikle korona virüs sebebiyle artmasıyla birlikte vatandaşlarımız tarafından kredi kartları da daha çok öneme sahip olmuştur. Bununla birlikte de sanal alışverişler önceden daha çok ön planda olurken artık korona virüsle birlikte gelen ekonomik sıkıntılardan da dolayı vatandaşlarımız tarafından kredi artık temel ihtiyaçları karşılamak için kullanılmaya başladı. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi kartı alımları da temel ihtiyaçların çoğalması ve karşılanmasının kredi kartına yönelmesiyle birlikte artmıştır. Bununla birlikte kredi kartları artık yetersiz kalmıştır. Vatandaşlarımız kredi kartlarının limitinin yükselmesi için ne yapacaklarını merak ediyor ve araştırıyor. Merak eden ve araştıran vatandaşlarımız için detayları haber kaynağımızda paylaştık.

Yüksek Limitli Kredi Kartı Alma Yöntemleri Nelerdir?

Vatandaşlarımız kredi kartı limitlerinin yükselmesi için ne yapacaklarını merak ediyorlar. Korona virüsle de birlikte vatandaşlarımız iyice ekonomik sıkıntılara girmeleriyle birlikte vatandaşlarımızın kredi kartı limitleri artık yetersiz olmuştur. Bununla birlikte de vatandaşlarımız kredi kartı limitlerini yükseltmeye çalışmaktadırlar. Kredi kartı limiti nasıl yükseltilir? Kredi kartı limitini yükseltmek için ne yapabilirim? Kredi kartı limitlerinin yükselmesinde kredi notunun önemi var mıdır? Gibi merak edilen soruların cevaplarını siz merak eden vatandaşlarımız için haber kaynağımızda paylaştık. İşte yüksek limitli kredi almak için yöntemler:
 • 18 yaşını doldurmuş olmak veya aile kişilerinin kredi kartı sözleşmesini imzalaması,
 • Kredi notunun bankanın değerlendirmesine göre riskli düzeyde yer almaması,
 • Yüksek limitli kredi kartı taleplerinde istenmesi halinde gelir belgesi verilebilmesi.
 • Ayrıca ilgili mevzuata göre, İnisiyatifine bağlı olmak üzere aktif bir gelir belgesi olmayan kişiler de kredi kartı alabilir.
Kredi Notunuzu Yükseltmek İçin Neler Yapmamız Gerekiyor?

Vatandaşlarımız kredi notunun nasıl yükselebileceği konusunu merak ediyor. Vatandaşlarımız tarafından araştırılan gündemdeki konu budur. İşte merak eden vatandaşlarımız için kredi notunu yükseltmek için yapılması gerekenler:
 • Mevcut kredi borçlarınızı gecikmeye düşmeden ödemeli ve bankalara ekonomik durumunuzun iyi olduğunu göstermelisiniz. 
 • Kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatları vererek hesabınızı aktif tutmalısınız.
 • Otomatik ödeme talimatı kullanmasanız bile fatura ve kira gibi ödemeleri bankanız aracılığıyla yapmalı ve bankadaki işlem hacminizi arttırmalısınız. 
 • Hesabınıza yüklü miktarda nakit giriş-çıkışı sağlayarak bankanın size güven duymasını sağlamalısınız.
 •  Kredi kartı borcunuzun tamamını gecikmeye düşmeden zamanında ödemelisiniz.
 • Kredi kartı borcunuzun sürekli asgari tutarını ödemeniz kredi notunuzu olumsuz etkiler.
 •  Bankanızdan sürekli kredi kartı ve kredi istemeniz sizin kredi notunuzu etkiler. Bu sizin paraya ihtiyacınız olduğunu gösterir ve ödemelerinizde sıkıntı oluşacağını algısı oluşursa kredi notunuz negatif etkilenebilir.
 •  Kullanmadığınız kredi kartı ya da banka hesabı varsa bu hesaplarınızı kredi notunuzun olumsuz etkilenmemesi adına kapatmalısınız.
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER