Yüksek Faizlerden Sıkılanlar QNB Finansbank’a Koşuyor!

Yüksek Faizlerden Sıkılanlar QNB Finansbank’a Koşuyor!

İnsanların acil nakit para bulması gerektiği ortamda QNB Finansbank’ın düşük faizli ihtiyaç kredisi sağladığını hemen belirtelim.

İnsanların ekonomik sıkıntıları çekerken aynı zamanda kimsenin hiçbir şekilde nakit sağlamıyor olması, bankaların hiçbiri kimseye para vermiyor olması finansal açıdan sıkıntıların daha fazla büyümesine olanak sağlıyor. İnsanların acil nakit para bulması gerektiği ortamda QNB Finansbank’ın düşük faizli ihtiyaç kredisi sağladığını hemen belirtelim. Türkiye’nin en düşük faizli ihtiyaç kredilerinden bir tanesi olan bu kredi paketine tek başvuru internet üzerinden yapılmaktadır. İnsanların en büyük sorunlarından bir tanesi olan finans sıkıntısına finansın ana kaynağından hızlı cevap geldi. Siz de hemen tek bir başvuru yaparak hızlı bir şekilde kredi paketlerinden yararlanabilir ve ihtiyacınız olan ana miktarı bugün kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en düşük faizli ihtiyaç kredisi paketini sunan QNB Finansbank, tüm Türk vatandaşlarının bu ekonomik sıkıntıları içerisinden kurtulabilmesi ve en temel ihtiyaçlarını dahi karşılayabilmesi için muhteşem bir ihtiyaç kredisi paketini yayınladı. Ancak son başvuru tarihi olarak bugün verildi. QNB Finansbank’tan kredi paketi kullanmak ve düşük faizli ihtiyaç kredisi paketinden yararlanmak istiyorsanız son şansınızın bugün olacağı belirtildi. Yüzde 0,36 kredi faiz oranları ile verilecek olan ihtiyaç kredisi paketi için vatandaşlarımızın direkt olarak başvuru yapmaları gerekmektedir. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık ya da telefon bankacılığı gibi diğer başvuru kanallarının geçersiz olacağını belirtmekte fayda var.

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?
  • QNB Finansbank'ta hesabınız mevcutsa "Hemen Başvur" butonuna tıklayıp, başvurunuzu anında gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz.
  • QNB Finansbank kullanıcıları, 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunma haklarına sahipler.
  • Kredi başvurunuzu dakikalar içerisinde Türkiye'nin krediye özel ilk mobil uygulaması KrediGO üzerinden yapmak için mobil uygulamamızı buradan tıklayabilirsiniz.
  • TC Kimlik numaranızı 5030'a SMS atarak hemen başvuruda bulunma hakkına sahipsiniz.
  • İnternet ve Cep Şubesi üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir belge istek edilmemektedir. Farklı kullanım sebeplerine yönelik kredi türleriyle sizleri rahatlatacak finansman çözümlerimiz için diğer ürünlerimizi de inceleme imkânınız vardır.
  • QNB Finansbank İnternet ve Cep Şubesi şifrenizi henüz temin etmediyseniz ya da şifrenizi unuttuysanız şifrenizi temin etmek ya da sıfırlamak için buraya tıklayabilirsiniz.
İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU YAPARKEN HANGİ EVRAKLAR GEREKLİDİR?


Genel belgeler: Müracaat formu Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması durumunda; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş) Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde) Kredilere Göre çeşitlilik Gösteren Belgeler: Varsa tapu fotokopileri, kira kontratları, araç ruhsatları, mevduat ve diğer gelir belgeleri Yapılacak inceleme ardından bankamızın ilave belge ve teminat istek hakkı saklıdır.

QNB FİNANSBANK ÖĞLE MOLASI KAÇTA BAŞLAYIP KAÇTA BİTİYOR?

QNB Finansbank öğle molası: 12.30 – 13.30
QNB Finansbank çalışma süreleri; sabah saat 09.00 ile 17.00 Aralığında. 17.00’ın ardından gerçekleştirilecek işlemlerde banka şubesi kanalını kullanmak mümkün değildir. Fakat ATM işlemleri ile mobil ve internet bankacılığı işlemleri için herhangi bir saat aralığı yok. Yukarıda belirtilen mesai saatleri dışında gerçekleştirmek istediğiniz hemen her işlem için mobil ve internet bankacılığı ile ATM kanallarından birini tercih etme şansına sahipsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR