Yeni Yıl Kredinizi Hemen Alın! Ödemelerinize 3 Ay Sonra Başlayın! Yapı Kredi Kampanyası Başvuru İçin

Yeni Yıl Kredinizi Hemen Alın! Ödemelerinize 3 Ay Sonra Başlayın! Yapı Kredi Kampanyası Başvuru İçin

Yapı kredi yeni yıl kampanyası özellikleri nelerdir? Başvuruları nasıl olacak? Yeni yıl kampanya detayları nelerdir...

Her Banka farklı kampanyalar sunuyor. Yeni yılla beraber bankalardan yeni yıl kampanyalarıda sunulmaya devam ediyor. Yapı Kredide yeni yıla sayılı günler kalması ile kredi kampanyası duyursu yaptı. Bu krediyi hemen alabilirsiniz ve ödemelerinize

3 ay sonra başlayabilirsiniz. Vatandaş tarafından dikkat çeken özelliklerden biride ertelemeli olmasıdır. Yapı Kredi ihtiyaçlarınızı ertelemenize izin vermezken ödemelerinizi erteleme imkanı sunuyor. Yapı Kredi yeni yıl kampanyasının özellikleri nelerdir?

YAPI KREDİ 3 AYA KADAR ERTELEMELİ YENİ YIL KREDİSİ

Yapı Kredi Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada; "3 Aya Kadar Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin, ödemelerinizi erteleyin." şeklinde duyrusu yapılmıştır.

YAPI KREDİ YENİ YIL KREDİ KAMPANYASI HAKKINDA TÜM DETAYLAR...

Yapı Kredi
3 Aya Kadar Ertelemeli Yeni Yıl Kredisine başvuru yapmak isteyen kişiler, Yapı Kredi Mobil üzerinden veya Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen yapabilme kolaylığı sağlamaktadır.

Bu krediye başvurunuzu yaparken, Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanalları üzerinden kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranın da karşınıza çıkan "3 Aya Kadar Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi" kampanyası seçeneği seçilmelidir.


Başvuruda, Kampanya seçilmesinin ardından, ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde olacaktır.

Yapı Kredi yeni yıl kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem de dahil olmak üzere 36 ay olmaktadır ve en fazla 90 gün öteleme seçeneği de banka tarafından sağlanmaktadır.

Bu kredide ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılmaktadır.

Yapı Kredi tarafından tanımlanmış olan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilme imkanı sağlanmaktadır. Ön onaylı limitler sonrasında tekrar değerlendirme yapılabilmektedir. Yapı Kredi bankasında limitler kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilmektedir.

Yapılan Kredi başvurunuz Yapı Kredi politikaları çerçevesinde değerlendirilmektedir. Ayrıca uygun olması durumunda kullandırım yapılabilmektedir. Banka tarafından yapılan değerlendirmenin ardından başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilmektedir.

YENİ YIL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Yapı Kredi kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda "Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi" menüsünde bulunan tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi için de geçerli olmaktadır.

YENİ YIL KREDİ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR