Yeni İşe Başlayanlara Denizbank, Akbank, Enpara ve QNB Finansbank'tan İhtiyaç Kredisi Veriliyor. İşte Başvuru Koşulları, Şartları ve Geri Ödeme

Yeni İşe Başlayanlara Denizbank, Akbank, Enpara ve QNB Finansbank'tan İhtiyaç Kredisi Veriliyor. İşte Başvuru Koşulları, Şartları ve Geri Ödeme
23.03.2020

Yeni İşe Başlayanlara kredi veren bankalar hangileridir? Yeni işe başladığınızda kredi alabilir misiniz? Kredi başvurusu yapacak olan kişiler hangi şartlarda işlem yaparlar? Acil kredi ihtiyacınız olduğunda size kredi verecek olan bankalar hangileridir?

Yeni İşe Başlayanlara kredi veren bankalar hangileridir? Yeni işe başladığınızda kredi alabilir misiniz? Kredi başvurusu yapacak olan kişiler hangi şartlarda işlem yaparlar? Acil kredi ihtiyacınız olduğunda size kredi verecek olan bankalar hangileridir? Şimdi bu konu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. 

Ülkemizdeki bankalar kredi verecekleri zaman bazı şartlara uygun olan müşterilere imkan tanırlar. Bu durumda yeni işe başlayanlar bazı bankalarda bu politikaları geçemezken, bazı kişiler kredi notuna göre bu imkanlardan yararlanabilirler. Eğer yeni bir işe başladıysanız ve paraya ihtiyacınız varsa bazı bankalardan kredi alabilirsiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank gibi bankalardan kredi almanız imkansızdır. Bu bankalar genel olarak kredi başvurusu yapacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışmasını ve en az 6 aylık geçmişi olmasını isterler. Bu yüzden eğer yeni işe başladıysanız sizin gelir belgesiz kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. Gelir belgesiz kredi veren bankalarda kredi kullanacak olan kişilerin 1300 ve üzerinde kredi notunun olmasını ister. Eğer yeni işe başladıysanız ve sigorta girişiniz yeniyse aşağıdaki bankalardan kredi notunuzun yüksek olması durumunda kredi kullanabilirsiniz. 

Not: Yeni işe başlayanlar sadece ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirler. Diğer krediler için (Konut kredisi, taşıt kredisi) en az 3 aylık sigortanızın olması gerekiyor. 

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi 55.000 TL’ye kadar sadece kimlikle verilmektedir. Kredi başvurusunu resmi internet sitesinden veya mesaj atarak yapabiliyorsunuz. Bankaya gitmeden ne kadar kredi alacağınızı öğrenmek için mesaj kısmına KREDİM TC KİMLİK yazarak 3280’e gönderin. Bu şekilde başvuru yapmış olacaksınız. Başvuru onayı gelirse bankaya sadece kimlikle gitmeniz yeterli olacaktır. Onaylı olan kredinizi 60 ay vadeli olarak kullanabilir, kredi başvurusu onayını 45 gün içinde kullanabilirsiniz. 


Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yeni işe başlayanların tercih ettikleri bankalardan biriside Akbank olmuştur. Akbank online kredi olarak sizlere kredi imkanı vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, bu bankadan internet bankacılığı alması gerekiyor. Akbank direkt üzerinden verilen bu kredilerde banka sigorta istemeden size gelir belgesiz olarak kredi verecektir. 50.000 TL’ye kadar verilen bu kredilerde banka onay vermesi durumunda hemen kredinizi kullanabileceksiniz ve hesaba atabileceksiniz. 7 gün 24 saat, hafta sonu dahil kredi almanız mümkün.

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Türkiye’deki ilk dijital banka olan Enpara.com bankası online bankacılık hizmeti vererek kişilere 30.000 TL’ye kadar kredi hizmeti vermektedir. Eğer bu bankadan bir hesabınız varsa hemen hesaba atabileceğiniz kredilerde, hesabınız yoksa internetten kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alırsanız size hesap açmak için müşteri temsilcisi adresinize gelecektir. Enpara müşteri temsilcisi aynı zamanda kredi, aynı zamanda hesap işlemlerini sizin adresinizde yapacaktır. Bu bankanın kredi ödemelerini QNB Finansbank üzerinden yapabilirsiniz. 

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yeni işe başlayan kişilerin tercih edecekleri bir diğer banka ise QNB Finansbank olarak bilinmektedir. QNB Finansbank üzerinden banka şartlarına uygun olmanız durumunda 50.000 TL’ye kadar kredi alabileceksiniz. QNB Finansbank sms kredi başvurusu yaparak ne kadar kredi alacağınızı bankaya gitmeden öğrenmeniz mümkün. Bunun için TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak bu kredi başvurusunu yapabilir ve ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Tekrar mesaj attığınız cep telefonuna sizin kredi sonucunuz gelecektir. Kredi başvurusu onaylanan kişiler kimlikleri ile birlikte en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredi kullanabilirler. Ayrıca internet bankacılığı kullanan kişilerde bu kredileri internet üzerinden online olarak kullanmaları mümkündür. Sizde bu bankalardan yeni işe başladıysanız kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER