Yaşam ve Adalet Partisini kim kurdu? Kurucuları ve kurucu üyeleri

Yaşam ve Adalet Partisini kim kurdu? Kurucuları ve kurucu üyeleri

AK Parti'den kısa bir süre önce istifa eden Ali Babacan yeni partisi Yaşam ve Adalet Partisi için marka başvurusunda bulundu! Siyasete Yaşam ve Adalet Partisi de dahil olacak! Yaşam ve ADalet partisi kim kurdu kurucuları kim? Merak ediliyor

Haftalardır büyük bir merakla beklenen yeni parti kuruldu! AK Parti'den kısa bir süre önce istifa eden Ali Babacan, yeni partisi için marka başvurusunda bulunduğu iddia ediliyor. AK Parti'den ayrılan Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun yeni partisi Yaşam ve Adalet Partisi olacağı söyleniyor. Yaşam ve Adalet Partisi kurucuları ve üyeleri açıklanıyor.

Yaşam ve Adalet Partisi Resmen Kuruldu! 

Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ın yeni parti kuracağı iddiaları uzun süredir gündemdeydi! AK Parti hükümetleri döneminde Ekonomi bakanlığı yapan Ali Babacan ile eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yeni parti Yaşam ve Adalet Partisi'nde birlikte yer alabileceği konuşuluyor! 


Eski Cumhurbaşkanlarından Abdullah Gül'ün de Yaşam ve Adalet Partisi kurucuları arasında yer alması bekleniyor. Yaşam ve Adalet Partisi için marka başvurusunun yapıldığı öğrenildi! 

Yaşam ve Adalet Partisi için Başvuru Yapıldı!

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR