Vakıfbank'tan Önemli Açıklama Geldi! Pek Çok Koruyucu Önlem ve Kararı Devreye Aldığını Duyurdu!

Vakıfbank'tan Önemli Açıklama Geldi! Pek Çok Koruyucu Önlem ve Kararı Devreye Aldığını Duyurdu!

Tüm Vakıfbank müşterilerini ilgilendiren açıklama bankadar geldi! Artan korona virüsle beraber Vakıfbank'ın aldığı önlemler nelerdir? Müşterilerine hangi işlemler ve hangi kolaylıkları sağlamıştır?

Özellikle korona virüsle beraber bankalar kredi kampanyalarını açıklarken bir taraftan artan vaka sayıları beraberde müşterilerin sağlığını korumak adına yeni önlemler devreye almaya devam ediyor. Son dakika internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre toplumun ve çalışanlarının sağlığını koruma adına devreye aldığı açıklamaları duyurdu. Bu açıklama kapsamında tüm müşterileri yakından ilgilendiren önlemlerin kapsamı haberimizde sizlerle paylaşacağız...

VAKIFBANK'TAN AÇIKLAMA! ALINAN ÖNLEMLER NELER?

Vakıfbank tarafından internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada önlemlerin tüm detayları yaplaşıldı. Vakıfbank "Sizin ve çalışanlarımızın sağlığı için;

- Tüm bankacılık işlemleriniz için VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı, Çağrı Merkezi ve ATM’lerimizi kullanabilirsiniz.

- VakıfBank Mobil’den QR kod ile ATM’ye dokunmadan hızlı ve güvenli bir şekilde para çekip yatırabilirsiniz.

- Hijyen planımız çerçevesinde tüm çalışma alanlarımızda hijyen ve dezenfeksiyon programlarını sürdürmeye devam ediyoruz.

- Şubelerimizdeki yoğunluğu ve kişilerin birbiriyle olan temasını da asgari düzeyde tutmak adına, gerekli aksiyonları hayata geçirdik.

ATM’lerimizin genel temizliğinde özellikle sınır hatlarında ve sirkülasyonun yoğun olduğu bölgelerde olmak üzere hijyen ve dezenfeksiyon çalışmalarımızda ekstra hassasiyet gösteriyoruz."

İŞLEMLERİNİZİ KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ!

Vakıfbank ayrıca İşlemlerinizi kolaylıkla yapabilmeniz adına bir takım önlemler de devreye almıştır. İşlemlerinizi kolay yapabilmeniz adına size sağlanan kolaylıklar aşağıda belirtilmiştir;

- "Nakit ihtiyaçlarınız için ATM’lerimizden günlük 5.000-TL’ye kadar ücretsiz para çekebilirsiniz.

- ATM’lerimiz üzerinden kartsız para yatırma işlemlerinizi adet ve tutar sınırı olmaksızın ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.


- Bankomat kart ve kredi kartı temassız ödeme limitiniz 120 TL’den 250 TL’ye çıkarılmıştır.

- Emekli promosyon ödemeleri başvurularını şubeye gitmeye gerek kalmadan Bankamızın tüm ATM’leri ve VakıfBank Mobil üzerinden gerçekleştirebilirsiniz."

"VERDİĞİMİZ HİZMETİ KESİNTİSİZ ŞEKİLDE DEVAM ETTİRMEK ÖNCELİĞİMİZDİR

Ayrıca bunlara ek olarak tüm diğer bilgilendirmeler ve alınan önlemler aşağıdaki gibidir;

-" Çalışanlarımıza dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bilgilendirme eğitimleri vermeye ve bu konuda gerekli tüm koruyucu önlemleri almaya devam ediyoruz.

- Tüm çalışanlarımız için temel sağlık malzemelerini tedarik ettik.

- Kronik rahatsızlığı bulunan ve hamile çalışanlarımıza idari izinli sayılma imkânı sağladık.

- Hastalığın çıktığı ve vaka sayısının artış eğilimi gösterdiği ülkeler başta olmak üzere yurt dışına gerçekleştirilen tüm seyahatleri durdurduk. Toplum sağlığını korumak adına, zorunlu olarak bu ülkelere seyahat eden kişilerin, seyahat dönüşünde çalışma alanlarına alınmayarak 14 gün boyunca evde karantinada kalmalarını sağladık.

- Tüm toplantılarımızı, eğitimlerimizi ve organizasyonlarımızı ikinci bir karara kadar erteledik.

- Çalışanlarımızın kıyafetlerinin hijyenlerini daha kolay yapıp görevlerini daha rahat bir şekilde sürdürmeleri için Bankamız giyim kriterleri dahilinde serbest kıyafet (business casual) uygulamasına geçilmiştir.

Sizlerin ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığını korumak ve verdiğimiz hizmeti kesintisiz şekilde devam ettirmek önceliğimizdir.

Sağlıklı günler dileriz.

 - Düzenli EFT/Havale işlemlerini kapsamamaktadır."

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR