Vakıfbank'tan Kış Tatili Yapacaklara Müjde! Düşük Oranlı Kredi Devam Ediyor! Ayrıca 6 Ay Ödemesiz!

Vakıfbank'tan Kış Tatili Yapacaklara Müjde! Düşük Oranlı Kredi Devam Ediyor! Ayrıca 6 Ay Ödemesiz!

Vakıfbank tatil kredisi devam ediyor mu? Kimler yararlanabilir? Vakıfbank'ın anlaşmalı olduğu firmalar hangileridir? Ödemeleri nasıl olacak? Kredinin özellikleri nelerdir?

Ortak kararla devreye alınan avantajlı ve uygun ödeme koşullara sahip kredi desteği devam ediyor. Kamu bankaları tarafından sunulan tatil destek kredisi hala devam etmektedir. Bu süreçte rahat bir nefes alıp herşeyden uzak kalarak tatil yapmak isteyen kişiler kış ayının da gelmesi ile kış tatili yaparak Vakıfbank'ın bu avantajlı kredisinden yararlanmaları mümkün olmaktadır.

Vakıfbank tatil destek kredisini aldıktan sonra ödemelerinizi 6 ay sonra başlayarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bankanın anlaşmalı olduğu firmalar aracılığı ile de bu krediden yararlanabilirsiniz. Vakıfbank tatil destek kredisi özellikleri nelerdir? Ödemeler nasıl yapılacaktır?

VAKIFBANK TATİL KREDİSİNDEN KİMLER YARARLANABİLMEKTEDİR?

Vakıfbank'ın internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre; "Maaş ödemesini Bankamızdan alan çalışan ve emekli müşterilerimiz ile Bankamızdan BES yaptırmış (Bireysel Emeklilik Sistemi) müşterilerimiz Tatil Destek Kredisinden faydalanabilir." şeklinde açıklaması yapılmıştır.

VAKIFBANK'IN ANLAŞMALI OLDUĞU FİRMALAR HANGİLERİDİR?

Vakıfbank- JOLLY TUR,

Vakıfbank- ETS TUR,

Vakıfbank- SETUR,

Vakıfbank- TATİLBUDUR,

Vakıfbank- GEZİNOMİ,

Vakıfbank- TOURİSTİCA,

Vakıfbank- TATİLSEPETİ.


PEKİ TATİL DESTEK KREDİSİ NASIL KULLANILACAK?

Vakıfbank tatil destek kredisine başvurunuzu yapmanızın ardından kredinizin değerlendirme yapılması ile kredi başvurunuz olumlu bulunması durumunda sizlere sms veya mobil bildirim sistemi ile bilgilendirme yapılacaktır.

Başvuru tarihi itibari ile 72 saatlik süre içinde VakıfBank Mobil ya da internet bankacılığı üzerinden sunulan hazır kredi teklifine onay vermenizin arından kredinizi kullanmanız gerekmektedir. Dilerseniz eğer bankanın size en yakın şubesine başvurarak kredinizi kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Dilerseniz eğer kredinizi;

VakıfBank Mobil’den Başvurular bölümüne girerek -Hazır Kredi Başvurusu menüsünden de kullanabilmeniz mümkündür.

Ayrıca kredinizi İnternet Bankacılığı’ndan Başvurular bölümüne giriş yaparak -Hazır Kredi Başvurusu menüsünden kullanabilmenizde mümkündür.

6 AY ÖDEMESİZ TATİL KREDİSİ FAİZ VE ÖDEMELERİ?
 
Kredi
Tutarı
(TL)
Kredi
Vadesi
(Ay)
Aylık
Faiz
Oranı
Kredi
Tahsis
Ücreti
Taksit
Tutarı 
Efektif
Yıllık
Faiz Oranı
10.000 6+30 Ay%1,3452,50 TL455,15 TL%19,9437


TATİL DESTEK KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Vakıfbank tatil destek kredisi bankanın anlaşması bulunduğu seyahat acentelerinden yapılan yurtiçi konaklama alışverişlerinde geçerli olmaktadır.

- Tatil kredisi için konaklama bedeli azami 8.000 TL olarak verilmektedir. Tatil kredisini toplam 10.000 TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecektir. Kredinin kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere Vakıfbank müşterimizin hesabına aktarılmaktadır.

- Krediyi 6 ayı ödemesiz dönemli olarak kullanabilir ve üzere toplam vade 36 ay vade seçeneği ile kullanabilirsiniz.

- Vakıfbank Tatil Destek Kredisi kapsamında; ödeme planında yer alan 1. taksit tutarı acente tarafından, 2. taksit tutarı Vakıfbank tarafından karşılanmaktaddır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR