Vakıfbank’tan Anında 225 TL Taksitli 9 Bin TL Kredi İmkânı! Hemen Başvuru Yapın!

Vakıfbank’tan Anında 225 TL Taksitli 9 Bin TL Kredi İmkânı! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 12.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Vakıfbank hazırlamış olduğu yeni nesil tek tık ihtiyaç kredi kampanyaları dahilinde binlerce vatandaşımızın acil nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amaçlıyor.

İnsanlar her geçen gün biraz daha fazla acil nakit ihtiyacından dolayı psikolojik bunalıma girebiliyor. Ancak bazı bankalar insanların acil nakit ihtiyaçlarına karşılık olacak şekilde hazırladıkları kredi paketleri ile beraber neredeyse tüm vatandaşlarımıza hızlı para fırsatı sunabiliyor. Eğer sizin de acil nakit ihtiyacınız var ise doğru adrese geldiğinizi bildiririz. Vakıfbank başlatmış olduğu 225 TL taksitli 9 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilmek için haberimizin detayında verdiğimiz şekilde başvuru yapmanız halinde faydalanabilirsiniz. Dijital ortamlar yani mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı gibi yeni nesil bankacılık yöntemleri ile başvurmanız halinde başvurunuz direkt olarak reddedilebilir. Ancak sizin için verdiğimiz yöntemleri kullanırsanız hemen 225 TL taksitli 9 bin TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. İşte tüm ayrıntılar…

Vakıfbank hazırlamış olduğu yeni nesil tek tık ihtiyaç kredi kampanyaları dahilinde binlerce vatandaşımızın acil nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amaçlıyor. Artık siz de hızlı nakit para ihtiyaçlarınız için Vakıfbank’a kısa bir başvuru yaparak 225 TL taksitli 9 bin TL toplam ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Vakıfbank geçmiş dönemlerde kredi tüketicilerini üzecek durumları geliştirmiş ve bu hataları telafi etmek amacı ile de olsa artık vatandaşlarımızın hızlı bir şekilde ulaşabileceği, rahat bir şekilde ödeyebileceği kredi modelleri geliştirmiştir. İnsanların bu kredi paketlerinden yararlanabilmesi için ise tüm kanallardan başvuru alabilmektedir. Önemli olan sadece sigortalı olarak çalışıyor olmaktır. Eğer siz de acil nakit ihtiyacınız için en uygun kredi paketini arıyorsanız Vakıfbank’ın sizin için hazırlamış olduğu 225 TL taksitli 9 bin TL ihtiyaç kredisi için hemen başvuru yapabilirsiniz. İşte kredinin tüm ayrıntıları…

225 TL TAKSİTLİ 9 BİN TL KREDİ


Vakıfbank, 225 TL taksitli 9 bin TL ihtiyaç kredisi için vatandaşlarımıza yüzde 1,20 kredi faiz oranı kullanmaktadır. Ancak 60 ay vade, 225 TL taksit ve toplam 9 bin TL ihtiyaç kredisi için gayet uygun bir kredi faiz oranı olarak görülmektedir. Ancak Vakıfbank müşteri olanlar ile müşteri olmayanlar şeklinde iki grubu birbirinden ayırmıştır.
Vakıfbank müşterisi olan kişiler en fazla 30 bin TL’ye kadar aylık 715 TL taksitli 60 ay vadeli kredi imkânı vermektedir. Bu ihtiyaç kredisinde kullanılan kredi faiz oranı ise yüzde 1,05’dir.
Vakıfbank müşterisi olmayan kişiler için en fazla 9 bin TL’ye kadar aylık 225 TL taksitli 60 ay vadeli kredi imkânı vermektedir. Bu ihtiyaç kredisinde kullanılan kredi faiz oranı ise yüzde 1,20’dir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için öncelikli olarak https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx web sitesine girmeniz gerekmektedir. Bu web sayfasına girdikten sonra gereken tüm bilgilerinizi Vakıfbank web sitesine girmek olacaktır.
 Üstelik cep telefonunuz aracılığıyla da İhtiyaç Kredisi Kampanyasına başvuru yapabilirsiniz.
SMS ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin;
Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz.
Örnek SMS Metni:
KREDI 11111111111 3000
Kredinizi,
  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli
  • Azalan taksitli
  • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
  • 3 ayda bir eşit taksitli,
  • Son taksit balon ödemeli,
Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.
 
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER