Vakıfbank'tan 10 Bin TL Destek Başvuruları Devam Ediyor! Başvuran Herkese Yatıyor!

Vakıfbank'tan  10 Bin TL Destek Başvuruları Devam Ediyor! Başvuran Herkese Yatıyor!
YAYINLANMA TARİHİ: 23.05.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Vakıfbank Bireysel Temel İhtiyaç kredisi nedir? Kimler yararlanabilir? Kredinin özellikleri nedir? Başvurular nereden ve nasıl yapılıyor? Başvuru sorgulama yapabilirmiyiz?

Vakıfbank vatandaşa destek olmaya devame ediyor. Ortak karar ile 3 kamu bankamız olarak verilmeye başlayan Bireysel Temel İhtiyaç kredisine ilgi gittikce büyüyor. Vakıfbank salgın sürecinde müşterilerinin, vatandaşın temel ihtiyaçlarını karşılmalarına olanak sağlıyor.

Vakıfbank tarafından verilen krediden yararlanmak için sağlığınızı korumak adına şubelere gitmenize gerek yok. Bankanızın internet şubesi ve mobil bankacılık aracılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Banka sizlere bu süreçte nakti ihtiyaçlarınızı karşılamanız adına ve bu süreci rahat geçirmek adına 6 ay erteleme imkanıda sunuyor. Krediden 10 Bin TL'ye kadar yararlanabilme imkanı sunarken 7.500 TL, 5.000 TL gibi kredi seçenekleride sunmaktadır. Hala geç değil Vakıfbank kredinizi hemen alabilme imkanınız var. Yapmanız gerekenler sizin için haberimizde...

VAKIFBANK BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yeni tip korona virüs salgını ile mücadelemizde kamu bankalarınız ekonomik yönden sıkıntı çeken vatandaşın yanında. Bu süreçte destek olmaya devam ederken Vakıfbank tarafından yapılan açıklamaya göre;

"Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında orta ve düşük gelir grubunda yer alan müşterilerimize finansman desteği sağlamak için hazırlanan “Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi” kampanyası VakıfBank’ta" açıklaması gelmiştir. 

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

10.000 TL’ye kadar, (3000-5.000- 7.500) seçenekleri ile

6 ayı ödemesiz olacak şekilde kredi imkanı,

36 aya kadar vadeli seçeneği ile,

Aylık eşit taksitlerle ödeme imkanı,

Aylık %0,49 faiz oranına sahip olacak bir kredi türüdür.

BAŞVURU SORGULAMAK İÇİN

Vakıfbank kredisinden 5.000 TL,7.500 TL, 10 Bin TL kredi için başvuru yaptıysanız eğer başvurunuzun son durumunuda yine başvuru yaparken kullandığınız internet sistemi aracılığı ile anında yapabilirsiniz. Vakıfbank kredinizi sogulamak için;

TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yukarıda belirtilen linke tkladıktan sonra karşınıza sorgulama sayfası çıkacak ve bu sayfada belirtilen;

T.C kimlik numarası,

Cep telefonu numarası,

Kimlik dorulama işleminizi yaptıktan sonra kredinizin güncel durumunu öğrenebilirsiniz...


TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Bankalarımız bu süreçte tüm tedbirleri alarak şubelere gitmeden internet sitesi aracılığı ile başvuru yapma imkanıda sağlıyor. Hem vatandaşın hem banka çalışanlarının sağlığını korumak adına internet siteleri aracılığı ile başvuru yapabilmek imkanı sağlamaktadır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı aracılığı ile;

Ayrıca kredi başvurusu yapmak için  www.vakifbank.com.tr web sitemizde sağ üstte yer alan İnternet Bankacılığı’na tıklayarak açılan giriş sayfasına müşteri veya TC Kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek hemen krediye başvuru yapabilirsiniz.

Mobil uygulama ile;

Mobil uygulamanız yoksa indirmeniz gerekmektedir. Varsa eğer mobil uygulamadan anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Iphone ve android cep telefonları için uygulama marketlerinden VakıfBank Mobil’i indirerek, müşteri veya TC Kimlik numaranız ve şifrenizi girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

VAKIFBANK 10 BİN TL, 5 BİN TL, 7.500 TL KREDİDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

Vakıfbank tarafından sağlanan bu krediden; Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi kampanyasından hane halkı geliri 5.000 TL ve altında olan bireysel müşteriler yararlanabilecektir.

ONAYLANAN KREDİNİZİ NASIL KULLANIRSINIZ?

Vakıfbank Bireysel Temel İhtiyaç Kredisine başvurduktan sonra tarafınıza bankanız tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda kredinizin durumuna göre onay mesajı gelmektedir.

Gelen onay SMS'inden sonra bankaya gitmeden mobil bankacılık ve internet aracılığı ile kredinizi kullanabilirsiniz.

VAKIFBANK MOBİL ONAYLI  KREDİ KULLANMAK İÇİN

VakıfBank Mobil Aracılığı ile Başvurular- İhtiyaç Kredisi Başvurusu menüsüne giriş yaparak, Kredi Tipi olarak 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi seçemini yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

İNTERNET BANKACILIĞI ONAYLI KREDİ KULLANMAK İÇİN

Bankaya gitmeden İnternet Bankacılığından Başvurular- İhtiyaç Kredisi Başvurusu menüsüne giriş yaparak Kredi Tipi olarak 6 Ay Ödemesiz Dönemli Destek Kredisi seçimini yaparak kredinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

ONAYLANMIŞ KREDİNİZİ ALMAK İÇİN

Vakıfbanka başvuru yaptıktan sonra onaylanmasının ardından, salgın sürecinde kredi tutarınızı, Şubeye gitmeden VakıfBank ATM’leri üzerinden kartla hemen çekebilirsiniz.

Ayrıca  Kartınız yoksa VakıfBank Mobil’de yer alan QR İşlemlerini kullanarak ATM ye dokunmadan da paranızı kolaylıkla çekebilirsiniz.

KREDİ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
 
Kredi
Tutarı
Toplam
Vade
Ödemesiz
Dönem
Taksit Tutarı
(Sonraki
30 Ay
Boyunca)
Efektif
Yıllık
Faiz oranı
10.000 TL36 Ay6 Ay376 TL%7,4429
7.500 TL36 Ay6 Ay282 TL%7,4450
5.000 TL36 Ay6 Ay188 TL%7,4461
3.000 TL36 Ay6 Ay113 TL%7,4450


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER