Vakıfbank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Akbank, ve Bazı Bankaların Çalışma Saatleri Değişti!

Vakıfbank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Akbank, ve Bazı Bankaların Çalışma Saatleri Değişti!

Bankaların çalışma saatleri neden değişti? Hangi bankalar ne zaman açılıyor? Ne zaman kapanıyor? Vakıfbank kaç'ta açılıyor? Ziraat Bankası kaç'ta kapaniyor? Akbank, İş Bankası, Teb güncel çalışma saatleri...

Yeni tip korona virüsle beraber hayatımızda bir çok şey değişti. Artan vakalarla beraber sosyal mesafeye dikkat etmek adına bir çok önlemler ve düzenlemeler yapılmaya başlandı. Korona virüs ile beraber bazı işyerleri çalışma saatlerinde düzenlemeler değişiklikler yapıldı.

Özellikle bankalar vakaların hastalığın yayılmasını önlemek adına ve hem kendi sağlımızı ve toplumun sağlığını önemseyerek bankalar çalışma saatlerinde düzenlemeler yaptı. Bankalara belli sayıda kişinin alınmasına ve ardından o kişilerin çıkması ile diğer kişilerin girmesine izin verilmektedir.

Her banka bu süreçte çalışma saatlerinde düzenlemelere gitti. Bu kapsamda bankaların çalışma saatlerinde değişiklikler olabilmektedir. İşte kamu ve özel bankaların güncel çalışma saatleri...

BANKALARIN ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ!

Milyonlarca vatandaş bir çok işini banka tarafından halletmektedir. Bu yüzden vatandaşlar tarafından bankaların güncel çalışma saatleri merak edilmektedir. Corona virüsle mücadeleye başlamamızla beraber, Mart 2020 ayından itibaren 1 Haziran normalleşmeye kadar banka şubelerinde saat değişikliğine gidilmiş yeni düzenlemelerle farklı saatler uygulanmıştı.

Normalleşme sürecinin ardından ise yeniden artan vaka sayılarının yükselişe geçmesiyle beraber, bazı bankaların çalışma saatlerinde değişiklikler yapıldı. Peki Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Akbank yeni çalışma saatleri nedir kaçta açılıyorlar?

İŞ BANKASI ANKARA, GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ?

İş Bankası, Ankara şubeleri için, özel bir açıklama geldi. Özellikler Ankara şubelerinin çalışma saatleri yeniden düzenlendi ve duyuruldu. Alınan yeni kararla yapılan açıklamada, Ankara ili ve ilçelerinde ki İş Bankası şubelerinin çalışma satlerinin değiştiği bilgisi verildi.

Ankara ilinde yapılan açıklama doğrultusunda, yer alan İş Bankası şubeleri alınan kararın ardından, şu şekilde değiştirildi;

Sabah açılış saati: 10:00 itibari ile açılmaktadır.

Saat 10:00 - 12:30 arası çalışan İş Bankası şubeleri öğle arası tatili sonrası 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermesinin ardından kapanmaktadır.

AKBANK GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ?

Açılış Saati:
12.00

Kapanış Saati: 17.00

HALKBANK GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ?

Açılış Saati: 
09.00


Kapanış Saati:17.00

GARANTİ BANKASI GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ?

Açılış Saati:
12.00

Kapanış Saati: 17.00

İŞ BANKASI GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ?

Açılış Saati:
12.00

Kapanış Saati: 17.00

TEB GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ?

Açılış Saati:
12.00

Kapanış Saati: 17.00

VAKIFBANK GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ?

Açılış Saati: 
09.00

Kapanış Saati:17.00

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ?

Açılış Saati: 09.00

Kapanış Saati:17.00

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER