Vakıfbank, Sarı Panjur Kredisi İle Herkesi Ev Sahibi Yapıyor!

Vakıfbank, Sarı Panjur Kredisi İle Herkesi Ev Sahibi Yapıyor!
YAYINLANMA TARİHİ: 31.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Vakıfbank, sarı panjur kredisi ile herkesi ev sahibi yapıyor! Yüzde 0,44 kredi faiz oranı için hemen başvuru yapın!

Daha önce hiçbir şekilde ev satın almamış olan kişilerin çok iyi bileceği gibi ev satın alabilmek herkese nasip olamayan güzel bir duygudur. İnsanın kendi evi gibisi yoktur, düşüncesi ile Vakıfbank tarafından sarı panjur kredisi paketi oluşturuldu. Oluşturulan bu kredi paketi ile beraber vatandaşlarımızın çok daha kolay bir şekilde ev sahibi olabilmelerini sağlanıyor. Özellikle düşük kredi faiz oranları sayesinde insanların 200 bin TL sarı panjur konut kredisi paketi kullanılıp, 220 bin TL ödeme yapacak olması dünyada neredeyse eşi benzeri görülmemiş olduğu anlamına geliyor. Başta sadece kamu bankalarından verilecek olan yüzde 0,69 konut kredisi faiz oranlarının bitmesini takiben başlatılacak olan Vakıfbank sarı panjur konut kredisi paketi ile beraber en az 200 bin vatandaşımızın 200 bin TL konut kredisi kullanabilmesi sağlanacak. İnsanların hem kolay ödeme planları ile hem de düşük kredi faiz oranları sayesinde çok daha sağlıklı bir şekilde konut satın alabilmeleri sağlanacak. Şu aşamada sadece kamu bankalarından kullanılabilecek olan düşük konut kredisi faiz oranları sonrasında yine bir kamu bankası olan Vakıfbank, tek başına 200 bin kişiye 200 bin TL konut kredisi kullandıracak. Kullanılacak olan konut kredisinin kredi faiz oranı ise yüzde 0,44 olacak.Eğer daha önce herhangi bir şekilde konut satın almadıysanız, size müjdemiz var. Şu aşamada kamu bankalarının başlatmış olduğu konut kredilerinin bitmesini takiben Vakıfbank tarafından daha önce eşi benzeri görülmemiş bir kredi paketi duyurulacak. Duyurulacak olan kredi paketi ile beraber insanlarımızın daha sağlıklı bir şekilde konut satın alabilmeleri sağlanmış olacak. Açık bir şekilde görülebilir ki vatandaşlarımız diğer tüm kamu ve özel bankalar aracılığı ile kullandıkları konut kredilerinde olağanüstü konut kredisi faizi ödedikleri görülebilir. Ancak Vakıfbank, Türkiye’de bir ilk olarak tarihe geçmek adına yüzde 0,44 konut kredisi faiz oranları kapsamında en az 200 bin vatandaşımıza 200 bin TL konut kredisi kullandıracak. Kullanılacak olan konut kredisinde maksimum tutarın 200 bin TL olmasının amacı ise Vakıfbank’ın daha fazla kredi tüketicisine düşük faizli konut kredisi sunma isteğidir. Siz de hemen Vakıfbank sarı panjur konut kredisi paketi kapsamında hemen ev sahibi olabilirsiniz. O nedenle haberimizin detayında vereceğimiz net bilgiler sayesinde hemen başvuru yapabilirsiniz.


SARI PANJUR KREDİ PAKETİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Vakıfbank tarafından sunulan sarı panjur konut kredisi paketine şu aşamada başvuru alınmıyor. Sarı panjur paketi içerisinde başvuru yapabileceğiniz konut kredileri var ancak yüzde 0,44 konut kredisi faiz oranlarından başvuru yapamayacaksınız. Kamu bankalarının başlatmış olduğu süper 4’lü kredi paketinin sonlanmasını takiben yapılacak olan duyuru sonrasında vatandaşlarımızın başvuru yapabilmesi mümkün hale gelecek.

SARI PANJUR KREDİ PAKETİNDEN KİMLER YARARLANABİLECEK?

Vakıfbank’ın sunacak olduğu sarı panjur kredi paketinden sadece gelir düzeyi düşük olan vatandaşlarımız faydalanabilecek. Bu da demek oluyor ki sadece asgari ücretli çalışmakta olan vatandaşlarımız faydalanabilecek. Bunun amacı ise gelir düzeyi düşük olan vatandaşlarımızın da ev sahibi olabilmelerini amaçlayan bu kredi paketi ile devletimizin tüm imkânlarının seferber edildiği açık bir şekilde görülebilecek.
 
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER