Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası Kredi Yapılandırması Yapacak Mı? İşte Yapılandırma Kararı!

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası Kredi Yapılandırması Yapacak Mı? İşte Yapılandırma Kararı!
YAYINLANMA TARİHİ: 30.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Son dönemler içerisinde meydana gelen Korona virüs ülkemizi ekonomik açıdan olumsuz olarak etkilemesinin ardından pek çok banka tarafından düşük faiz oranına sahip pek çok kredi fırsatları sunuldu.

Son dönemler içerisinde meydana gelen Korona virüs ülkemizi ekonomik açıdan olumsuz olarak etkilemesinin ardından pek çok banka tarafından düşük faiz oranına sahip pek çok kredi fırsatları sunuldu. Ancak bu konu üzerinde vatandaşlarımız tarafından merak edilen konular arasında daha önce kredi çeken tüketiciler için kredi yapılandırması olup olmayacağı araştırılmaktadır. Bu konu hakkında henüz net bir resmi açıklama yapılmamasıyla beraber vatandaşlarımız merak içerisinde sık sık araştırmalarına devam ediyor. Kamu bankaları 12 ay ödemesiz yüzde 0,64 faiz oranı ile kredi fırsatlarını açıklaması kapsamında pek çok vatandaşımız konut, taşıt ya da tatil gibi destek kredilerinden faydalanma olanağına sahip olabilecek. Peki, kredi yapılandırması olacak mı? İşte ayrıntılar…

KAMU BANKALARI KREDİ PAKETLERİ!

Normalleşme sürecine girilmesinin ardından olumsuz etkilenen ekonominin artış göstermesi ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için olağanüstü kredi olanakları sunuluyor. Kredi kapsamları doğrultusunda korona virüs ile mücadele döneminde olumsuz etkilenen sektörler de bu konu dâhilinde pek çok fırsata kapı açacak. İşte Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası tarafından tüketicilere özel olarak tasarlanan kredi detayları…

HALKBANK KONUT KREDİ OLANAĞI!

Konut sahibi olmak isteyen bireyler için son dakika açıklaması Halkbank’tan geldi. Halkbank 12 ay ertelemeli ve yüzde 0,64 faiz oranı ile birlikte tüketiciler için konut kredi fırsatı sunuyor. Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyükşehirler de 750 bin TL’ye kadar sunulan kredi olanakları diğer şehirler için 500 bin TL’ye kadar verilmektedir.


HALKBANK TAŞIT KREDİ OLANAĞI!

Halk bankası günümüzde yerli üretim yapan firmalar ile anlaşma yapması ile birlikte binek ya da ticari araç alan vatandaşlarımız için taşıt kredi imkânlarını gündemimize getirmektedir. 60 aya varan vade imkânları kapsamında verilen taşıt kredi fırsatları sıfır araçlar için yüzde 0,49 faiz oranı ile birlikte 120 bin TL’ye kadar vatandaşlarımız sunulmaktadır. Aynı zamanda 7 yaşına kadar gelen ikinci el araçlar için de 60 ay vade imkânları ile birlikte yüzde 0,82 faiz oranı kapsamında 150 bin TL’ye kadar kredi çekme olanağına sahip olabilmektedir.

VAKIFBANK KONUT KREDİ FIRSATI!

Vakıfbank kamu bankası da düşük faiz oranına sahip olan konut kredi fırsatınızı müşterileri için tasarlayarak gündemimizde ki yerini almaktadır. Kamu bankaları tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir büyükşehirlerinde 750 TL’ye kadar kredi fırsatı sunarken diğer iller için ise 500 bin TL’ye kadar konut kredi fırsatını gündemimize getiriyor. Ayrıca sıfır konutlar için belirlenen faiz oranı yüzde 0,64 olarak belirlenmesinin ardından ikinci el konutlar için ise yüzde 0,74 faiz oranı ile belirlenmektedir. Bu kredi kapsamları doğrultusunda 12 ay ertelemeli ve 180 ay taksit imkanları ile bu fırsattan yararlanma olanağına sahip olabilirsiniz.

VAKIFBANK TAŞIT KREDİ FIRSATI!

Yerli üretim ile anlaşma yapılan firmalar kapsamında Vakıfbank müşterileri için sıfır ticari ya da binek araçlar için aylık yüzde 0,49 ila yüzde 0,69 faiz oranları aralığında kredi imkanı sunuluyor. İkinci el araçlar için de yüzde 0,82 faiz oranları kapsamında taşıt kredi imkanı sunulmasıyla beraber azami limit ise 150 bin TL olarak belirlenmektedir.
Bu kredi kapsamları doğrultusunda ev sahibi ya da araç sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız olağanüstü kredi faiz oranları ile birlikte kredi çekme olanağına sahip olabilmeleri ile birlikte vatandaşlarımız için sunulan bu kredi fırsatında korona virüs ile mücadele döneminde olumsuz etkilenen sektörler de canlanacaktır. Bu kapsam doğrultusunda kredilerinizi oluşturma olanağına sahip olabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER