Vakıfbank, Garanti BBVA, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank Kredi Puanı Düşük Olanlara Müjdeli Haber!

Vakıfbank, Garanti BBVA, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank Kredi Puanı Düşük Olanlara Müjdeli Haber!

Kredi notu düşük diye kredi çekemeyen bireyler için gelen son dakika gelişmeler sonucunda pek çok vatandaşımız bu fırsatlardan yararlanarak nakit ihtiyaçlarını karşılama fırsatını yakalayabilecek.

Kredi notu düşük olan bireylere müjdeli haber geldi! Kredi notu düşük diye kredi çekemeyen bireyler için gelen son dakika gelişmeler sonucunda pek çok vatandaşımız bu fırsatlardan yararlanarak nakit ihtiyaçlarını karşılama fırsatını yakalayabilecek. Günümüzde binlerce vatandaşımız düşük kredi notuna sahip olduğu için pandemi sürecinde meydana gelen kampanyalardan yararlanamadı. Peki, kredi notu düşük olanlar kredi çekebilecek mi? Hangi bankalar kredi imkânı sunacak? İşte konuya dair tüm ayrıntılar…

Acil nakit ihtiyacı olan bireyler öncelikle akıllarına bankalardan kredi çekme fırsatı gelebilmektedir. Ancak her ne kadar acil paraya da sıkışmış olsalar kredi notu düşük olan bireyler için pek çok banka tarafından kredi fırsatı sunulmuyor. Bankalar sırf kredi notu düşük diye kredi sonucunu olumsuz olarak değerlendiriyor. Ancak gelen son dakika haber kapsamında artık düşük kredi notu olanlarda kredi çekebilecek. Belirlenen şartlara uyum sağlayan bireyler için müjdeli haber gelmesiyle beraber düşük notu bulunan bireyler hangi bankaların kredi fırsatını sunduğunu ve şartlarını araştırıyor.

SIFIR KREDİ NOTU OLANLARA MÜJDE! KREDİ ÇEKEBİLİRSİNİZ!


Kredi notu sıfır olan pek çok vatandaşımız bankalar üzerinden kredi çekmek isterken büyük problemler ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bankalar tarafından açıklanan bilgiler doğrultusunda kredi notunuz sıfır olsa dahi bu bankalar üzerinden kredi çekme fırsatından yararlanabilirsiniz. Günümüzde düşük kredi notu olan bireyler için kredi veren banka sayısı çok az olsa da bankalar tarafından sunulan bazı şartlar kapsamında kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.  İşte bu bankalar şu şekilde sıralayabiliriz;
 • Vakıfbank
 • Garanti BBVA
 • Ziraat Bankası
 • QNB Finansbank
VAKIFBANK KREDİ FIRSATI!

Kamu bankaları arasında bulunan Vakıfbank günümüzde daha önce hiçbir banka ile çalışmamış olan bireyler için kredi imkanı sunmasıyla ön plana çıkan bankalar arasında bulunuyor. Kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız maaşlarına doğrultusunda kredi çekme fırsatını elde edebilmektedir. Vakıfbank tarafından maaşınızın 15 katına kadar kredi tutarına ulaşma fırsatını bulabilirsiniz. Ancak bu kredi fırsatından yararlanmak için öncelikle daha önce herhangi bir banka ile anlaşma yaparak kredi çekmemiş ya da kredi kartı kullanmamış olmanız gerekmektedir. Ayrıca 1 yıllık net sigortanızın olması da diğer önemli şartlar arasında bulunmaktadır.
Böylelikle 1 sene boyunca aynı iş yerinde çalışarak ve 1 yıllık sigortanızın yatırılması durumunda Vakıfbank tarafından maaşınızın 15 katına kadar kredi çekme olanağına sahip olabilirsiniz. Başvurularınızı gerçekleştirmek için en yakın Vakıfbank şubelerine ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI KREDİ ŞARTLARI!
 • Garanti BBVA, en az 3 aylık sigortası olan vatandaşlara kredi imkanı sunuyor.
 • İhtiyacınıza göre 40.000 liraya kadar kredi imkanı sağlanıyor.
 • Kimlik bilgilerinizle birlikte en yakın şubeye başvurmanız durumunda kredi onaylanıyor ve uygun faizler sağlanıyor.
 • Üstelik kredi notu sıfır olan vatandaşlar isterlerse kredi kartı da alabiliyorlar. Kredi kartı limiti 1000 liraya yakın bir tutarda oluyor.
ZİRAAT BANKASI SIFIR KREDİ NOTU İLE KREDİ ÇEKME ŞARTLARI!
 • Devlete bağlı banka olan Ziraat, ihtiyaç sahiplerine kredi notu sıfır olması halinde 50.000 liraya kadar imkan sağlıyor.
 • Bankanın şartı ise en az 6 aylık sigortanızın bulunması oluyor.
 • Şubelere göre bazı değişikler oluyor ve birtakım Ziraat Bankası şubeleri kefil de isteyebiliyor.
 • Eğer kefil bulunur ve başvuru yaparsanız alacağınız kredi imkanı artabiliyor.
QNB FİNANSBANK KREDİ ÇEKMEK İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR!
 • Kredi notunuz sıfırsa 3 aylık sigortanızın olması durumunda en yakın şubeye kefille birlikte başvurabiliyorsunuz.
 • Kredi limiti olarak 10.000 lira belirleniyor.
 • Kullanacağınız krediye 60 ay vade imkanı sağlanıyor.
 • Kredi kartı istiyorsanız size düşük limitli bir kart sunuluyor.
 
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER