Vakıfbank 6 Ay Ödemesiz 125 Bin TL Yüzde 0,33 Faiz İle Konut Kredisi Fırsatı! Hemen Başvuru Yapın!

Vakıfbank 6 Ay Ödemesiz 125 Bin TL Yüzde 0,33 Faiz İle Konut Kredisi Fırsatı! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 29.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Kurban bayramına özel olarak tasarlanan kredi fırsatı ile 3 ay ödemesi 125 bin TL’ye varan kredi fırsatlarını değerlendirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank kurban bayramına sayılı günler kala müjdeli haber vermesi ile gündemimizdeki yerini alıyor. Kurban bayramına özel olarak tasarlanan kredi fırsatı ile 3 ay ödemesi 125 bin TL’ye varan kredi fırsatlarını değerlendirme olanağına sahip olabilirsiniz. Vakıfbank resmi web adresi üzerinden yapmış olduğu bu kampanya dâhilinde bayram kredisi ile ilgili tüm detayları açıkladı. Bankalar tarafından sunulan bu fırsatlar dâhilinde bayram kredi fırsatı aylık faiz oranları ile ödeme performans notuna göre değişkenlik göstereceği açıklanmasının yanı sıra düşük faiz oranları göz önünde bulundurulacaktır. Bu kapsam doğrultusunda yapılan açıklamalar dâhilinde yüzde 0,33 faiz oranı ile bayram kredi fırsatından yararlanma olanağına sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank tarafından sunulan bayram kredisi fırsatı ile olağanüstü fırsatların sunulmaya başlanması üzerine pek çok vatandaşımız bu olanakları değerlendirme fırsatını bulabilecek. Yüzde 0,98 faiz oranları ile birlikte birbirinden farklı kredi seçenekleri ile bayram kredi fırsatlarını değerlendirme fırsatını bulabilirsiniz. Vakıfbank tarafından yapılan açıklamalar dâhilinde kredi kullanımı en az 3 bin TL olarak belirlenmesinin ardından en fazla 125 bin TL olarak belirlendi. İhtiyaç kredi kapsamında verilmesi ile birlikte kurban bayramına özel olarak tasarlanan bu kredi fırsatları ile birlikte en dikkat çeken faktörleri arasında Vakıfbank ödeme seçenekleri bulunuyor.

DÜŞÜK FAİZ ORANLI KREDİ FIRSATINDAN ANINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!

Vakıfbank 3 ay ödeme ertelemeli ve 60 ay vade imkanı ile birlikte en az 3 bin TL kredi kullanımı ve en fazla 125 bin TL kredi olanağını müşterilerine sunmaktadır. Bankalar tarafından yapılan talepler ile birlikte belirlenen şartlar kapsamında banka şubesi üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi internet üzerinden şubeye gitmeye gerek kalmadan online olarak başvuru işlemlerinizi gerçekleştirme fırsatını bulabilirsiniz. Kredi talebi sonrasında internet bankacılığı ve mobil uygulamayı kullanarak da başvurularını yapabilir ve takip etme olanağına sahip olabilirsiniz.

VAKIFBANK BAYRAM KREDİ MÜJDESİ AÇIKLADI! BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?


Vakıfbank tarafından yapılan açıklamalar kapsamında düşük faiz oranlı kredi fırsatları açıklanması ile Kurban Bayramı kredi fırsatı başlatıldı. Vakıfbank resmi web adresi üzerinden online başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi başvuru işlemlerinizi SMS vasıtası ile de gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle yapılan açıklamalar dahilinde kredi başvurusu yapmak isteyen bireyler aralarında birer boşluk olacak şekilde KREDİ, T.C. Kimlik No ve Aylık gelirinizi yazarak 5724’e SMS göndererek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle bankalar tarafından sunulan bu olağanüstü düşük faiz oranlı ihtiyaç kredi olanağını değerlendirme fırsatını bulabilirsiniz.

VAKIFBANK BAYRAM KREDİ ÖDEME SEÇENEKLERİ AÇIKLANDI! İŞTE AYRINTILAR…

Vakıfbank yeni bayram kredi fırsatlarını oluşturması ile birlikte özel müşteriler için 7 farklı geri ödeme planları oluşturarak gündemimizde ki yerini almaktadır. Vakıf bankası tarafından açıklanan ödeme seçenekleri müşteriler tarafından tercih edilen olağanüstü fırsatları beraberin de getirmektedir. Böylelikle ödeme planları;
  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli
  • Azalan taksitli
  • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
  • 3 ayda bir eşit taksitli,
  • Son taksit balon ödemeli,
  • Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.
VAKIFBANK BAYRAM KREDİ FAİZ ORANLARI AÇIKLANDI!

Vakıfbank bayram kredi fırsatları tüketiciler için sunulmaya başlamasının ardından pek çok vatandaşımız bayram kredi faiz oranları araştırmaya başladı. Vakıfbank Bayram kredi fırsatları dahilinde aylık faiz oranı KKB ödeme performans notuna göre değişkenlik göstermesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu kapsam doğrultusunda Vakıfbank tarafından kredi özelliklerine dair açıklanan tablo şu şekildedir;

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER