Vakıf, Ziraat, Halkbank’tan Müthiş Kredi Müjdesi!

Vakıf, Ziraat, Halkbank’tan Müthiş Kredi Müjdesi!

Kamu bankaları tarafından beklenen açıklama geldi. Vatandaşlarımız için kamu bankaları tarafından açıklanan teşvik paketi hayata geçti.

Kamu bankaları tarafından beklenen açıklama geldi. Vatandaşlarımız için kamu bankaları tarafından açıklanan teşvik paketi hayata geçti. Vatandaşlarımız bu paketten yararlanmak sırada bekliyorlar. Bu kredi imkânlarından yararlanacak olan vatandaşlarımız için 100 bin TL tutarlarına kadar kredi imkânı sunuluyor. 100 bin TL’lik kredi fırsatı için vatandaşlarımıza 11,5 oranlarında faiz uygulanıyor.  Bu kredi paketi KOBİ’ler için de uygulanacak. 48 ay vade ile KOBİ’ler için yüzde 0,95 faiz oranları uygulanacak.

ZİRAAT BANKASI, HALKBANK, VAKIFBANK KOBİ DESTEK PAKETİ!


Vatandaşlarımız için ilaç niteliğinde olacak kampanya açıklandı. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak başvurular için vatandaşlarımız sırada bekliyorlar. KOBİ destek paketi kapsamında verilecek olan kredilerin aşıl amacı işletmelere kira, maaş ödemeleri yardımcı olabilmek ve KOBİ’lerimiz için yaşanan ekonomik sıkıntıları biraz olsun çözüme kavuşturabilmektir. KOBİ'lere yönelik olarak verilen kredi paketinde 1 milyon TL'nin altında ciroya ulaşan işletmeler için 50 bin liraya kadar ve1 milyon TL ile 3 milyon TL arasında ciroya ulaşan işletmeler için ise azami kredi limiti 100 bin lira olarak uygulanacak.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

KOBİ destek paketi kapsamında yapılacak olan kredi faiz oranı indirimleri için vatandaşlarımız b destek uygulamalarından yararlanmak için sırada bekliyorlar. Vatandaşlarımız için merak edilen soruların başında da nasıl başvurabilecekleri var. KOBİ destek paketi kapsamında kredi kampanyası kamu devletleri tarafından başvuruları başladı. Başvuru yapmak oldukça kolaydır. Başvuru yapabilmeniz için öncelikle KOBİ olmanız gerekmektedir. Vatandaşlarımız hangi bankadan kredi alacaklar ise en yakın şubesine giderek hem daha detaylı bilgi alabilirler. Hem de anında başvuru yapabilirler.
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR