Vadesiz ve Vadeli Altın Hesabı İle Her Gün Kazanın! Vadeli Altın Hesabı Avantajları Nedir?

Vadesiz ve Vadeli Altın Hesabı İle Her Gün Kazanın! Vadeli Altın Hesabı Avantajları Nedir?

Korona virüsle birlikte gelen ekonomik sıkıntılardan hemen hemen her kesimden vatandaşımız nasibini aldı. Bu süreçte vatandaşlarımız için birikim yapmak daha da önem kazandı.

Vatandaşlarımız ekonomik anlamda sıkıntılı bir dönemden geçiyor ve bütçe krizi yaşıyor. Korona virüsle birlikte gelen ekonomik sıkıntılardan hemen hemen her kesimden vatandaşımız nasibini aldı. Vatandaşlarımız için birikim yapmak önem kazanmış ve bununla birlikte de yaptıkları birikimleri de değerlendirme yoluna gitmişlerdir. Vatandaşlarımız için yapılacak olan en önemli yatırımlardan biri de altın olarak birikimlerini değerlendirmektir. Peki, vatandaşlarımız hangi altın hesabını kullanırsa daha avantajlı olacaktır? Vatandaşlarımız için ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

HANGİ ALTIN HESABI DAHA AVANTAJLI?
 
Vatandaşlarımız hangi banka hesabının daha avantajlı olduğunu araştırıyorlar. Hangi bankanın Altın hesabı daha karlıdır? Hangi bankanın hesabında altınlarını bekleten vatandaşlarımız bu işten daha çok kazanç elde edeceklerini merak ediyorlar. Merak edilen bir diğer soru ise bankaların altın hesapları ile ilgili. Hangi bankalarda vadeli ya da vadesiz altın hesapları bulunmaktadır? Merak edilen bu sorunun cevabını sizler için paylaştık. Vadeli ya da vadesiz bankaların vadesiz hesapları aşağıda verildiği gibidir.
 • Ziraat Bankası Altın Hesabı; vadesiz ve vadeli altın hesabı alabilme olanağı sunar. Ziraat Bankası altın günleri ile altınlarınızın değerine değer katabilirsiniz. Vadeli altın hesabını en fazla 400 gün vadeli, en az 10 Gr. için açabilirsiniz.
 • Denizbank Altın Hesabı ile en az 0,01 gram altın ile birikim veya vadesiz hesap açtırabilirsiniz. Vadeli altın hesapları için alt limit 10 Gr. olmaktadır. 1 ay, 3 ay veya 400 güne kadar hesap açtırabilirsiniz.
 • Yapı Kredi Altın Hesabı, sayfasında bankanın vadeli ve vadesiz altın hesaplarını anlattık. Aylık vereceğiniz otomatik ödeme talimatları ile altın hesabınıza yatırım yapabilirsiniz.
MEVDUAT SAYFASINDAN HANGİ HİZMETLERİ ALABİLİRİM?
 
 • Mevduat Faizi Hesaplama: Sitemizde mevduat faiz oranı hesaplama ve bankaların sunduğu avantajları karşılaştırma hizmeti alabilirsiniz.
 • Mevduat Faiz Oranları [güncelleme]: Faiz oranları tablolarından sonra bankaların hoş geldin faizleri ve bu hesaplara ait önemli özellikleri inceleyebilirsiniz. Örnek hesaplamalar ile karşılaştırma yapabilirsiniz.
 • En Yüksek Faiz Veren Banka 2019: En çok faiz veren bankayı bulmak için hoş geldin faizlerine ait süre detaylarına ve sayfasına ulaşarak gerekli seçimi yapabilirsiniz.
MEVDUAT FAİZ ORANLARI İÇİN EN DOĞRU ADRES NERESİ?
 
 • Hiçbir banka ile herhangi bir anlaşması bulunmadığından ötürü bankalara ait bütün faiz oranları sunulmaktadır.
 • En yüksek faiz veren banka 2019 araştırmanızı yaparken sizleri kar amacı güttüğü bankaya yönlendirmeyiz.
 • Bütün bankalar ait mevduat faizi hesaplamalarını saniyeler içerisinde yapabilir ve 20 den fazla bankayı karşılaştırabilirsiniz.
 • Türk Lirası için yazılan faiz oranları günlük olanarak güncellenir ve örnek mevduat faizi hesaplamaları ile kazancınız hakkında sizlere fikirler sunar.
 • Bankaların 32 günlük mevduat faiz oranlarını tek bir tablo üzerinden vererek size en uygun bankayı bulma konusunda yardımcı olur.
 • Sitemizde yapılan hesaplama ve alınan hizmetler tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER