Vadeli Mevduatta En İyi Banka Yüzde 10 Faiz İle Burgan Bank!

Vadeli Mevduatta En İyi Banka Yüzde 10 Faiz İle Burgan Bank!

Burgan Bank, bünyesinde bulunan dijital kanalları üzerinden vadeli mevduat hesabı açanlara yüzde 10,00 “Hoş Geldin Faizi”ni iftiharla sunuyor.

Burgan Bank, bünyesinde bulunan dijital kanalları üzerinden vadeli mevduat hesabı açanlara yüzde 10,00 “Hoş Geldin Faizi”ni iftiharla sunuyor. Ağustos ayının en yüksek vadeli mevduat hesabı faizini veren bankanın Burgan Bank olması da yatırım yapmak isteyen vatandaşları cezbediyor. Masrafsız bankacılık başlığı altında sunulan Burgan Bank “Yüksek Faizli Dijital Mevduat” hesabının özellikleri nelerdir? Ayrıntılar haberimizde…

Burgan Bank piyasanın en yüksek vadeli mevduat faiz oranını veren banka olarak iftihar ediyor. Parasını Burgan Bank’ın dijital mevduat hesabında değerlendirmek isteyenlere yüzde 10,00 faiz oranı birikim yapan vatandaşları cezbediyor. Peki, piyasanın en yüksek vadeli mevduat hesabı faiz oranına sahip olan Burgan Bank’tan hesap nasıl açılır? Burgan Bank’ın yüzde 10 faizli vadeli mevduat hesabının özellikleri nelerdir?

Haberimizde siz okuyucularımızın karar verme süreçlerinde etkili olacak en yüksek vadeli mevduat hesabı faizine sahip bankanın sunduğu “Yüzde 10 Hoş Geldin Faizi” kampanyasının özelliklerinde kaydedilmesi gereken detayları aktarıyoruz. İşte Burgan Bank’ın yüzde 10 faiz oranlı vadeli mevduat hesabının özelliklerine dair önemle kaydettiğimiz notlar…

Piyasanın en yüksek vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde 10 ile Burgan Bank’tan!


Burgan Bank, piyasanın en yüksek faiz oranlarıyla “yüksek faizli Dijital mevduat hesabı”nı sunmakla iftihar ediyor. Bankanın yüzde 10,00’a varan faiz oranından faydalanmak oldukça kolay... Burgan Bank’tan vadeli mevduat hesabı açtırmak oldukça kolay olduğunu özellikle ifade ediyoruz çünkü bu husus birçok bankada zor ve caydırıcı olabiliyor. Bankaya vadeli mevduat hesabı başvurusunu gerek dijital kanallar üzerinden gerek de fizikî olarak şubelerden yapabilirsiniz. Haberimizin ilerleyen satırlarında bu bilgilerin de basit bir şekilde anlaşılabilmesi için siz okuyucularımıza sunuyoruz.

Burgan Bank’tan vadeli mevduat hesabını açmak oldukça kolay!

Burgan Bank, “Yüksek Faizli Dijital Mevduat, Masrafsız Bankacılık İşlemleri, Her Zaman Yanında Süper Hesap” ifadeleri ile birikimlerini vadeli mevduat hesabında değerlendirmek isteyen müşterilerini bilgilendirmek ve vadeli mevduat hesaplarını açmak için fiziki şubelerine ağırlıyor.
Burgan Bank, hızlı ve kolay şekilde vadeli mevduat hesabı açmak isteyen müşterilerini de dijital kanallarına davet ediyor. Banka, Vadeli/Vadesiz TL, Döviz ve hatta altın hesaplarını şube gelmeden de açabilme olanağı tanıyor. Bankalar arasında en uygun faiz oranlarına sahip olan Burgan Bank, “yüzde 10,00'e varan faiz oranlarıyla hemen kazanmaya başlayabilirsiniz” sloganıyla piyasanın en yüksek faiz oranlarında birikim yapmak için kampanyasına çağırıyor.
Burgan Bank’tan yüksek faizli dijital mevduat açabilmek için resmî çalışma günlerinde EFT sistemi ya da bankamatik (ATM) kanalları ile Burgan Bank hesabına para aktarılması gerekiyor. Bankanın müşterisiyseniz ve mevduat hesabınıza ek mevduat eklemek istiyorsanız, bankada bulunan mevcut hesabınıza da nakit ekleyerek paranızı yüzde 10,00 faiz oranında oldukça kolay şekilde piyasanın en yüksek faiz oranlarıyla değerlendirebilirsiniz.

Burgan Bank’a yüzde 10,00 faizli vadeli mevduat hesabı nasıl açılır?

Burgan Bank yüzde 10,00 faiz oranlı vadeli mevduat hesabı, www.burgan.com.tr internet adresinden hızlı ve kolay şekilde açılabilirken, 0 850 222 82 22’yi 7/24 arayarak da açabilirsiniz. Banka, müşterisi olmayanlara da yine aynı yöntemler ile hızlı bir şekilde hesap açarak yüzde 10,00 faiz oranlı vadeli mevduat hesabı açma imkânı sağladığını da özellikle not ediyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER