Vadeli Faiz Oranları Uçtu! 32 Günlük En Yüksek Vadeli Faiz Oranları Açıklandı!

Vadeli Faiz Oranları Uçtu! 32 Günlük En Yüksek Vadeli Faiz Oranları Açıklandı!

Vade imkanları ile sunulmaya başlayan olağanüstü fırsatlar karşısından pek çok vatandaşımızı yakından ilgilendiren 32 günlük vadeli faiz oranları bir hayli artış gösterdi.

Vade imkanları ile sunulmaya başlayan olağanüstü fırsatlar karşısından pek çok vatandaşımızı yakından ilgilendiren 32 günlük vadeli faiz oranları bir hayli artış gösterdi. Birikimlerini bankaya atarak faiz getirisi sağlamak isteyen vatandaşlarımız için birbirinden farklı fırsatlar sunulmasının ardından pek çok vatandaşımız bu olanakları değerlendirebilmek için araştırmalarını gerçekleştirmeye başlamış bulunmaktadır. Milyonlarca vatandaşımız için Hoş geldin vadeli faiz oranları sunulmaya başlamasıyla beraber yüksek faiz oranları sayesinde yüksek getiri sağlama fırsatını elde edebileceksiniz. Vatandaşlarımız için sunulan bu fırsatlar ile beraber vade imkanları pek çok vatandaşımızı yakından ilgilendirmesi üzerine araştırmalar son hızıyla devam etmektedir.

On binlerce vatandaşımız için sunulan olanaklar ile beraber pek çok vatandaşımız bu fırsatları değerlendirebilmek için gündemimizde ki yerini almaktadır. Sunulan bu olanaklar ile beraber vatandaşlarımız birikimlerinden faiz getirisi sağlayarak geçimlerini sağlamak ya da birikimlerinin üzerine eklemek için başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu kapsam doğrultusunda belirlenen faiz oranları sayesinde en yüksek faiz oranları açıklanması ile birlikte vatandaşlarımız tarafından en yüksek faiz sunan bankalar hangisidir? 32 Günlük vadeli faiz oranları ne durumda? Gibi araştırmalara başlamış bulunmaktadır. İşte konuya dair merak edilen tüm ayrıntılar…


BİRİKİMLERİNİZİ HEMEN ARTTIRIN!

32 Günlük faiz getirisi sayesinde birikimlerinin üzerine birikim sağlamak isteyen vatandaşlarımız için olağanüstü fırsatlar sunulmaya başlaması ile beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Pek çok banka tarafından 32 günlük hoş geldin faiz oranları artış göstermesiyle beraber bireyler vadeli hesap açarak birikimlerini banka üzerinden yapmak istemektedir. On binlerce vatandaşımız için sunulan bu fırsat sonrasında pek çok vatandaşımız bu faiz oranları ile başvuru işlemlerini gerçekleştirerek yüksek faiz getirisi sağlayabilecek. Hemen banka şubelerine giderek faiz getirisi sağlayabilir ve aylık kazancınızı harcayabileceğiniz gibi birikiminizin üzerine de koyarak büyük fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu olağanüstü fırsatlar sayesinde yüksek gelir elde etmek isteyen bireyler için bankalar tarafından güncel faiz oranları açıklanmasının ardından dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hemen sizde vadeli mevduat hesabı açarak bu olanakları değerlendirme hakkına sahip olabilirsiniz.

EN YÜKSEK FAİZ ORANI SUNAN BANKALAR! 32 GÜNLÜK GÜNCEL FAİZ ORANI!
 • Aktif Bank N Kolay Bono Hesabı 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı % 16.50
 • Alternatif Bank VOV hesap Avantajlı TL Tanışma Faizi 32 günlük vadeli mevduat hesabı oranı % 16.00
 • QNB Finansbank 32 günlük vadeli mevduat hesabı tanışma faizi % 15.50
 • CEPTETEB 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı % 15.50
 • ICBC Bank 32 günlük vadeli emlak365.com mevduat hesabı faizi % 15.00
 • Burgan Bank e vadeli mevduat 32 günlük vadeli hesap faiz oranı % 15.00
 • İNG Bank Turuncu Ekstralı Hoş geldin faizi 32 günlük vadeli mevduat hesap faiz oranı % 15.00
 • Odea bank hoş geldin oksijen hesap 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı % 14.50
 • Halkbank 32 günlük vadeli mevduat hesabı faizi % 14.25
 • Fiba banka Kiraz Hesap 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı % 14.00
 • Ziraat Bankası 32 günlük vadeli mevduat hesabı faizi % 13.50
 • Garanti Bankası e vadeli hesap 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı % 13.50
 • Şekerbank vadeli mevduat 32 günlük vadeli hesap faiz oranı % 12.25
 • Akbank 32 günlük vadeli emlak365.com mevduat hesabı faizi % 12.00
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR