Türkiye Halkbank Çalışma Saatleri

Türkiye Halkbank Çalışma Saatleri

Bankacılık işlemleri için milyonlarca vatandaşın tercih ettiği Halkbankası’nın açılış – kapanış saatleri merak ediliyor. Halkbank çalışma saatleri ve günlerini araştıran vatandaşlar, fatura ödeme, havale, EFT vb. bankacılık işlemlerinin hangi saatlerde yapılabileceğini de merak ediyor.

Halkbank şubeleri, her gün milyonlarca vatandaşa bankacılık işlemleri konusunda hizmet veriyor. Para yatırma, çekme, havale, EFT, fatura ödeme, bireysel ve kurumsal bankacılık işlemleri ve daha birçok işin yapıldığı Halkbank ile ilgili detayları da bu yazımızda bulabileceksiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri ve Günleri Nelerdir?

Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketi, uzun yıllara dayanan geçmişi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet politikasıyla Türkiye’de en güvenilir bankalar arasında yer alıyor. Devletin bankası olan Türkiye Halkbankası, 2284 sayılı Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu kapsamında kurulmuştur. Halkbank’ın amacı küçük ve orta ölçekli esnaf ve sanayiciyi destelemek, vatandaşların kolay, hızlı ve ekonomik olarak krediye ulaşabilmesini sağlamak olarak belirtilmiştir.

Vatandaşlar Halkbank çalışma saatleri ve günlerini merak ediyor. Bankada işi olanlar Halkbank çalışma saatleri ve tatil günlerini araştırıyor. Halkbank’ın hangi saat aralığında hizmet verdiğini öğrenmek isteyen vatandaşlar, uzun kuyruklarda beklemeden, rahat ve hızlı bankacılık işlemleri gerçekleştirmek için Halkbank’ı tercih ediyor. Bankacılığın modern yüzü Halkbank, gençler, emekliler ve her yaştan müşterisine özel fırsatlar da sunuyor.


Halkbank, hafta içi 5 gün boyunca sabah saat 09.00 ile 17.00 arasında hizmet veriyor. Sabah saat 09.00’da Halkbank şubeleri kepenklerini açıyor ve hizmet vermeye başlıyor. Öğle molasında saat 12.30 ile 13.30 saatleri arasında hizmet verilmiyor. 13.30’dan 17.00’a kadar tekrar işlemler yapılabiliyor. Halkbank resmi tatil günleri, hafta sonları ve dini bayramlarda kapalı oluyor. Bu günlerde, tüm kamu kurum ve kuruluşları gibi Halkbank şubeleri de kapalı oluyor.

Halkbank’ta Hangi İşlemler Yapılabilir?

Halkbank Şubelerinde, Halkbank çalışma saatleri içerisinde her türlü para yatırma, para çekme, kredi başvurusu yapma, EFT, Havale, fatura ödeme, bireysel veya kurumsal diğer bankacılık işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Kamu bankası olan Halkbank’ın Türkiye’de yani yurt içinde toplam 963 şubesi bulunuyor. 81 ilde ve birçok ilçede, Türkiye’nin en ücra köşelerinde bile hizmet aşkıyla hareket eden Halkbank, yurtdışında da şubelere sahip. Kuzey Kıbrıs’ta 5, Bahreyn’de 1 Halkbank Şubesinin yanı sıra Londra, Tahran ve Singapur gibi bankacılık sektörü için önemli şehirlerde de Halkbank temsilcilikleri yer almaktadır.

Türkiye Halk Bankası A.Ş’nin merkezi Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4 34746 Ataşehir / İstanbul adresinde yer almaktadır. Halkbank Şubelerine gitmeden Halk Bank uygulamasını telefonunuza indirerek, Halkbank hesabınızla her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Halkbank Müşteri hizmetlerine 0850 222 04 00 numaralı telefonla halkbank çalışma saatleri dışında da 7/24 ulaşabilir, teknik destek ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR