Trendyol Black Friday Efsane Cuma 25-26-27 Kasım Fırsat Ürünleri Neler?

Trendyol Black Friday Efsane Cuma 25-26-27 Kasım Fırsat Ürünleri Neler?

E-ticaretin ve alışverişin devi olarak görülen Alibaba.com 2018 yılında Trendyol’un yüzde 75’lik hissesini satın aldığından bu yana hem hisselerde büyüme hem de dijital ve geleneksel medyada yapılan reklam hacminde büyüme görüldü.

E-ticaretin ve alışverişin devi olarak görülen Alibaba.com 2018 yılında Trendyol’un yüzde 75’lik hissesini satın aldığından bu yana hem hisselerde büyüme hem de dijital ve geleneksel medyada yapılan reklam hacminde büyüme görüldü. Özellikle Kasım ayında yapılan reklam harcamalarının artması ile beraber satışlarda da oldukça yüksek rakamlara ulaşıldı. İnsanlara Kasım ayında zorunlu reklam izlettirme işini çok iyi beceren Trendyol, 25, 26 ve 27 Kasım 2020 tarihinde Black Friday indirim günlerini başlattı. Efsane Cuma olarak adlandırılan bu günler aralığında yapacağınız tüm alışverişlerde neredeyse yüzde 35-40 oranlarında indirimle alışveriş yapabilmek söz konusu. Türkiye’nin en büyük internet mağazası olan Trendyol bugünlerde daha fazla müşteriye hitap edebilmek ve indirimli ürünleri daha fazla kullanıcıya satabilmek için olağanüstü bir çaba sarf ediyor. Trendyol, 25, 26 ve 27 Kasım 2020 Black Friday ürünleri ise büyük bir titizlikle hazırlanıyor.

Toplamda 3 gün sürecek olan Black Friday yani Efsane Cuma indirim günleri için milyonlarca vatandaşımız alışveriş çılgınlığının ne gibi noktalara geldiğini apaçık bir şekilde gösteriyor. Her ne kadar diğer markalarda benzeri uygulamalara çoktan geçiş yapmış olsa bile ALibaba.com yani Çin’in en büyük e-ticaret merkezi olarak adlandırılan şirketin Trendyol’a sahip olması sebebi ile rakiplerin ezilip geçilmesi sağlanıyor. Dijital reklamlar ve geleneksel reklamlarla her tipte kullanıcıya çok rahat bir şekilde ulaşabilen Trendyol, 25, 26 ve 27 Kasım 2020 Black Friday ürünlerini çoktan sergilemeye başladı. Eğer alışveriş çılgınlığınız bulunuyor ve bugünlerde alışveriş yapmak istiyorsanız asla kaçırmamanız gereken önemli günlerin asıl bu günler olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bizzat bir haber editörü olarak takip ettiğim laptop, daktilo, giyim ve temel ihtiyaç ürünlerinin neredeyse yüzde 40’a kadar indirim aldığını görüyorum. Geçtiğimiz hafta 8 bin TL olan laptopun Trendyol 25, 26 ve 27 Kasım 2020 Black Friday gününe özel olarak 6 bin 250 TL’ye kadar düştüğünü gördüm. Siz de bu gibi fırsatlardan yararlanabilir ve ihtiyacınız olan en temel ürününüzü minimum tutarlardan satın alabilirsiniz.

HANGİ KATEGORİLERDE İNDİRİM VAR?


Trendyol 25, 26 ve 27 Kasım 2020 Black Friday gününe özel olarak neredeyse her kategoride yüzde 30 ile yüzde 40 arasında indirim imkanı var. Yani belirli bir kategori ya da belirli ürünler değil hangi mağaza talep ederse ilgili mağazaya hemen otomatik olarak belirlenmiş olan tutarlarda indirim giriliyor. Sistem bu indirim işini otomatik olarak yapıyor. Mağazanın talep etmemesi durumunda ise Trendyol mağaza yöneticileri işletmeleri telefonla arayarak indirim yapılması hususunda baskı yapıyor. Trendyol üzerinden alışveriş yapacak olan vatandaşlarımızın en uygun fiyatlardan takip ettiği ya da ihtiyacı olan ürünleri satın alabilmeleri için hazırlanmış olan bugünlere özel olarak dilediğiniz herhangi bir kategoriye giriş yaparak hangi ürünlerin indirime girdiğini açık bir şekilde görebilirsiniz.

BLACK FRİDAY NE ZAMAN BAŞLADI? NE ZAMAN BİTİYOR?

Black Friday yani efsane Cuma olarak adlandırılan bu özel indirim günleri 25 Kasım 2020 00.00 saatleri itibari ile başladı. 25, 26 ve 27 Kasım 2020 tarihine kadar devam edecek olan Black Friday Efsane Cuma indirim günleri 27 Kasım 23.59 saatlerinde son bulacak. Bu indirim furyasından yararlanabilmek için 27 Kasım 2020 tarihine kadar süre var. Ancak her kategoride alışveriş yapabilmek bu kadar kolay değil. Şahsi olarak yaptığım alışverişlerimin hala bana ulaştırılmadığını görüyorum. Bu da indirim günlerinin dezavantajlarını açık bir şekilde gösteriyor.
 
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR