TOKİ'den 10 Bin TL Peşinatla Kira Öder Gibi 450 TL Taksitli Ev Sahibi Olma Fırsatı

TOKİ'den 10 Bin TL Peşinatla Kira Öder Gibi 450 TL Taksitli Ev Sahibi Olma Fırsatı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), alt ve orta gelir grubu için yeni sosyal konut projelerini duyurdu! 10 bin TL peşinatla ve aylık 444 TL kira ödemesi yaparak ev sahibi olabilirsiniz! Asgari ücretliye, emekliye ve alt gelir grubundan vatandaşa Toki'den ev sahibi olma fırsatı! Toki'nin yeni Eylül 2019

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) evsizleri ev sahibi yapmaya devam ediyor! Her geçen gün yeni yeni 'Sosyal Konut Projeleri' yapan TOKİ, alt ve orta gelirli aileler için 10 bin TL peşinat, aylık 444 TL taksitle konut projelerini duyurdu! Eylül 2019 için TOKİ'den yeni 'dar gelirliye konut' müjdeleri geldi! Asgari ücretli ve emekli de uygun - ekonomik koşullarla ev sahibi olabilecek! 

240 aya varan vade seçenekleriyle TOKİ'den ev sahibi olmak çok kolay! Tıpkı taksit öder gibi ayda 444 TL'ye ev sahibi olabileceğiniz TOKİ Eylül 2019 Sosyal Konut Projeleri görücüye çıktı. Geniş vade seçenekleri, düşük (10 Bin TL) peşinat ve uygun, 444 TL'lik taksit seçeneğiyle ev sahibi olmak çok kolay! 

2019 Eylül ayına dair TOKİ Sosyal Konut Projeleri ve Dar gelirli Asgari ücretli - Emekliye yönelik konut satışları yenilendi. Eylül 2019'da görücüye çıkan ve vatandaşı ev sahibi yapacak uygun şartlı TOKİ Konut Projeleri - İlanları bu haberimizde sizlerle. 

TOKİ MUŞ/MERKEZ - KEPENEK MAHALLESİ KONUTLARI (EYLÜL 2019)

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Muş'un Merkez ilçesi, Kepenek Mahallesinde 12 yeni 'sosyal' konutu satışa sundu. 18-30 Eylül 2019 Tarihleri arasında başvuran Dar gelirli, Asgari ücretli veya emekli vatandaşlar, başvuru önceliğine göre kura ve ön şarta tabi olmadan ev sahibi olabilecek. 

Muş Kepenek Mahallesinde satışa sunulan dairelerin en düşük satış fiyatı 121 bin Tl olurken en düşük peşinatta 10 bin TL ve taksit tutarı da 444 TL olarak belirlendi. Bu şartlarla vatandaş ev sahibi olabilecek. 

TOKİ ADANA/SEYHAN - BARIŞ MAHALLESİ KONUTLARI (EYLÜL 2019)

TOKİ, Adana'nın Seyhan ilçesi Barış Mahallesi'nde de toplu konutlarını satışa sundu. 5 adet 'Sosyal konut projesi' dahilindeki ev, dar gelirli yeni sahiplerini bekliyor. Ön şart ve kura olmaksızın, başvuru önceliğine göre teslim edilecek konutlar için açık satış tarihi 18-31 Eylül arası olarak belirlendi. 

TOKİ'nin Adana/Seyhan Barış Mahallesindeki 5 konutu için başvurular Adana'nın Halkbank şubeleri üzerinden alınacak. Adana/Seyhan Barış Mahallesindeki 5 konut için en düşük konut fiyatı 321 bin lira, en düşük peşinat 20 bin TL ve en düşük taksit tutarı ise 2 bin 840 TL olarak ilan edildi. 

TOKİ ADANA/SEYHAN - BARIŞ MAHALLESİ 2. ETAP KONUTLARI 

Toki, Adana Seyhan ilçesi Barış Mahallesinde 2. etap konutlarını da duyurdu. Buna göre TOKİ'den 4 adet konut daha satışa çıkarılacak. 1. Etap konutları gibi 2. etap konutları da 18-31 Eylül 2019 tarihleri arasında açık satışta olacak. Adana ili Halkbankası şubelerinden başvuru yapılacak.


Toki Adana / Seyhan - Barış Mahallesi 2. etap konutları için en düşük konut fiyatları 202 bin TL, en düşük peşinat 50 bin TL ve en düşük taksit tutarı da 1.053 TL olarak ilan edildi. 

TOKİ İSTANBUL/ATAŞEHİR - ESATPAŞA MAHALLESİ KONUTLARI (EYLÜL 2019)

TOKİ, İstanbul Ataşehir'de Esatpaşa Mahallesi bölgesinde 9 adet konutu da satışa çıkarıyor. TOKİ'den 9 adet satışa çıkarılacak Esatpaşa Mahallesi konutları için 16-31 Eylül 2019 tarihlerinde açık satışlar başlayacak. 

Toki İstanbul / Ataşehir - Esatpaşa Mahallesi'nde satışa sunulacak 9 'Sosyal Konut' için başvurular Ziraat Bankası şubelerinden yapılacak. 

TOKİ İSTANBUL/BAŞAKŞEHİR - KAYAŞEHİR TOPLU KONUTLARI (EYLÜL 2019)

TOKİ, İstanbul Başakşehir'de de Kayaşehir Toplu Konut projesini hayata geçiriyor. Emekli ve dar gelirliye (Asgari ücretliye) yönelik Kayaşehir toplu konut projesinde 17 konut satışa sunulacak. Başvurular 16-31 Eylül tarihleri arasında, İstanbul'daki Halk Bankası şubeleri aracılığıyla yapılacak. 

TOKİ KARS MERKEZ İLÇESİ KONUTLARI (EYLÜL 2019)

TOKİ, Kars ili Merkez ilçesinde de toplu konut projesini hayata geçirdi. Kars/Merkez'de 40 adet konut ön şart ve kura şartı olmaksızın başvuru önceliğine göre satışa sunulacak. Satış tarihi 16-31 Eylül 2019 tarihleri arası olarak açıklandı. 

TOKİ'nin Kars ili Merkez ilçesindeki dar gelirli aileye yönelik satışa sunduğu 40 konut için başvurular Halkbankası'nın Kars ilindeki şubelerinden yapılabilecek.

TOKİ UYGUN TAKSİTLE EV ALMAK İÇİN ŞARTLAR NELER?

Toki'nin 'Sosyal Konut Projeleri' ve düşük peşinat - taksit avantajlarıyla satışa sunduğu konutlar, dar gelirli, asgari ücretli ve emekli kesime yönelik projeler olduğu için bir takım şartlar aranıyor. Toki'den ev sahibi olmak isteyen vatandaşların aylık hane gelirlerinin 4 bin 500 TL'yi geçmemesi, satın alınacak evin bulunduğu il/ilçede en az 1 yıl ikamet ediyor olması en genel başvuru şartları olarak yer alıyor. Bunun dışında TOKİ, yayınladığı her proje için ek başvuru şartları da arayabiliyor. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR