TEB’den kredi kampanyası, yüzde 0,94 kredi faiz oranı, aylık 447 TL taksit! Hemen başvuru yapın!

TEB’den kredi kampanyası, yüzde 0,94 kredi faiz oranı, aylık 447 TL taksit! Hemen başvuru yapın!
YAYIN TARİHİ: 22.05.2020 17:05:00
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Türkiye Ekonomi Bankası, Ramazan Bayramı’na özel olarak başlatmış olduğu kredi kampanyası ile beraber yüz binlerce tüketiciye ulaşmak istiyor. Yüzde 0,94 gibi tüketiciyi cezbeden kredi faiz oranlarıyla, aylık 447 TL taksit tutarı ile beraber tüm TEB.

Türkiye Ekonomi Bankası, Ramazan Bayramı’na özel olarak başlatmış olduğu kredi kampanyası ile beraber yüz binlerce tüketiciye ulaşmak istiyor. Yüzde 0,94 gibi tüketiciyi cezbeden kredi faiz oranlarıyla, aylık 447 TL taksit tutarı ile beraber tüm TEB müşterilerini mutlu etmek istiyor. TEB kredi faiz oranları ve vade seçeneklerini haberimizden inceleyebilirsiniz. TEB kredi erteleme avantajı da sunuyor, 3 ay ötelemeli krediden de farklı faiz oranlarında faydalanabiliyorsunuz. TEB ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek anında cazip koşullarda bayram kredisinden faydalanabilirsiniz. TEB bireysel kredi desteğiyle sizlere oldukça düşük faizlerde aylık 407 TL'den başlayan taksitle kredi veriyor. Türkiye Ekonomi Bankasının başlattığı kredi kampanyasının tüm detaylarını haberimizde paylaştık.

TEB, Ramazan Bayramı yaklaşırken bayram kredisi kampanyası başlattı. %0,94 faiz oranıyla başlayan oranlarda düşük faizli kredi kullanmak istiyorsanız kredi kampanyaları içerisinde cazip teklifler sunan bankalardan biri olan Türkiye Ekonomi Bankasının ihtiyaç kredisi kampanyasını inceleyebilirsiniz. 5000 TL'den başlayan miktarda kullanabileceğiniz kredinin detaylarını haberimizin devamından inceleyebilirsiniz. Bankanın bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası dâhilinde sunduğu kampanyada oldukça düşük taksitlerle kredi kullanabilirsiniz. TEB kredi hesaplama aracını kullanarak 5000 TL'yi 12 ay vadeyle seçtiğinizde aylık ortalama 447,84 TL taksitle ödeme yapabilirsiniz.Bankanın sunduğu kredinin ödeme planı ise aşağıda verdiğimiz şekilde
TEB KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye Ekonomi Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak oldukça basittir. TEB resmi internet web sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak da başvuru yapabilirsiniz. Resmi sitede yer alan ''Hemen Başvur'' seçeneğine tıklayarak gerekli bilgileri girip kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CEPTETEB Mobil Bankacılık ya da internet şubesi üzerinden de kredi başvurusu alınmaktadır. Ayrıca; TEB müşteri hizmetleri numarası 0850 200 06 66 numaralı çağrı merkezi üzerinden de banka kredi başvurularını kabul etmektedir.

TEB KREDİ SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Eğer Türkiye Ekonomi Bankası müşteriyseniz TEB mobil bankacılık girişi yaparak kredi durumunuzu sorgulayabilirsiniz. Ancak Türkiye Ekonomi Bankası müşterisi değilseniz mutlaka kredi başvurunuzun sonucunu SMS olarak beklemek zorundasınız.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR