TEB Nakit İhtiyaçlarınız İçin Kış Kredisini Açıkladı! Düşük Faiz Oranı ve 60 Ay Vade Seçeneği...

TEB Nakit İhtiyaçlarınız İçin Kış Kredisini Açıkladı! Düşük Faiz Oranı ve 60 Ay Vade Seçeneği...

TEB kışa özel sunulan ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir? Başvuruları nasıl yapılacak? Kredinin faiz oranları nedir? Kredinin vade seçenekleri ne kadardır?

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından kış ayınında gelmesi ile ihtiyaç kredisi desteği devreye alınmıştır. TEB tarafından acil nakite ihtiyacı olan müşterileri için hızlı bir şekilde kullanılmasına olanak sağlayan kredi türüdür. 

Türkiye Ekonomi Bankası %1.29 faiz oranı ve 60 ay vade seçeneği ile kışa özel kredi desteğini duyurdu. Acil nakite ihtiyacınız varsa anında kullanabileceğiniz bir kredi imkanıdır. Uygun faiz ve avantajlı ödeme seçenekleri ile kullanabileceğiniz kredidir.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI NE KADARDIR?

TEB tarafından Kış ayına özel olarak sunulan bu kredinin faizleri %1,29 gibi düşük faiz oranı ile başlamaktadır. Bu krediyi kredi puanınıza göre faiz oranlarında değişiklikler yaşanabilmektedir. Bu krediye başvurunuzun yapılmasının ardından sisteme kişisel bilgileriniz kaydedilmesinin ardından ve kredi puanınızın durumuna bakılmaktadır.

Eğer kredi puanınız düşükse faiz oranınız biraz daha artış gösterebilmektedir. Kullanacağınız kredinin oranı artabilmektedir. Yapılan değerlendirmeye göre kredi puanıbız orta derecedeyse eğer faiz oranınız %2 seviyelerine çıkabilmektedir. Kredi puanınızın düşük olması durumunda ise faiz oranınız %1,60 seviyelerine çıkabilmektedir.

TEB KIŞA ÖZEL KREDİNİN VADE SEÇENEKLERİ NELERDİR?


Türkiye Ekonomi Bankası tarafından Kış Kredisi için vade alternatifleri ise 60 aya kadara vade seçenekleri ile sunulabilmektedir.Vade seçeneklerinin belirlenmesi konusunda pek çok faktör etkin bir biçimde rol oynamaktadır.

Kredi Vade seçeneğinin fazla olması, genel itibari ile meblağ noktasında yüksek olan kredilerde geçerli olacaktır. Örnek verecek olursak; 10.000 TL krediyi 60 ay seçeneği ile alabilme vade seçeneği bulunmamaktadır. Fakat alacağınız kredi tutarı 50.000 TL'lik bir kredi de 60 aylık vade seçeneği ile alabilmeniz mümkündür.

KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Türkiye Ekonomi Bankasından kışa özel kredi desteğinden yararlanabilmek isteyen kişilerin bu kredi için bir çok farklı şekilde kredi başvurusu yapabilmeleri mümkündür. Özellikle korona virüs sürecinde daha çok internet üzerinden başvurulara yönelim artmıştır. Bankalar tarafından bu kolaylıklarda sağlanmaya başlamıştır. Bu kredide de internet telefon gibi kanallarda kredi başvurusuna kolaylık sağlamaktadır. 

Ayrıca kredi başvurunuzu bankanın sesli yanıt merkezini 0850 200 0 666 numaralı telefonu arayarakta da telefon bankacılığı vasıtası ile müracaat işlemlerinizi kolaylıkla yapabilmeniz mümkündür.

Yukarıda belirtilen başvuru seçeneklerinin dışında, belirtilen bu yöntemlerin dışında nüfuz cüzdanınızı ile, size en yakın TEB şubesine gidip müracaat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR