T.C Kimlik Numarası ile 60 Ay Vadeli Kredi Nasıl Alınır? İşte 10.000 TL Kredi İmkanı!

T.C Kimlik Numarası ile 60 Ay Vadeli Kredi Nasıl Alınır? İşte 10.000 TL Kredi İmkanı!

Acil, anında kredi veren bankalar hangileridir? Hangi bankalar gelir belgesiz kredi veriyor? QNB Finansbank kredi başvurusu nasıl yapılır? T.C kimlik numarası ile başvuru nasıl yapılır? Kredinin ödemeleri nasıl olacak?

Kredi başvurusunda bulunan vatandaşımız her zaman başvuru yaptığı krediyi aynı gün içinde almak isterler. Bankalar eğer vatandaşın istediği miktar düşükse krediyi başvuru yapılan aynı gün içinde vermektedirler. Bu kredilere gelir belgesiz olarakta almanız mümkün olmaktadır.

Fakat gelir belgeniz yoksa bankaların bu krediler için farklı şartları bulunmaktadır. Kredinizi hemen almak istiyorsanız eğer kredi notunuzun da yüksek olması gerekmektedir. Kredi notunuzun 1200 ve üzerinde olması gerekmektedir. Aksi durumda ise kredi almanız mümkün olmayacaktır.

ACİL KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Acil kredi alma ihtiyacı olan vatandaşa anında kredi veren bankalardan biri QNB Finansbank'tır. Bu banka aracılığı ile hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz ve kredinizi anında kullanabilirsiniz. Bankanın belirlediği şartlara uyan kişiler banka tarafından anında kredi kullanabilme imkanına sahiptirler.

QNB FİNANASBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank banka müşterilerine acil nakit ihtiyaçları oldukları taktirde müşterilerine acil kredi imkanı sunan bankalardan biridir. Bu kapsamda QNB Finansbank üzerinden acil kredi başvurusu yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca kredinizin olumlu değerlendirilmesi durumunda hemen onaylı kredinizi kullanabilme kolaylığıda sağlamaktadır. Bankanın belirlediği şartlara uygun olan müşteriler kredi kullanabileceklerdir.

Kredi başvurusu yapmak için banka tarafından kolaylıklar sağlanmaktadır. Kredi başvurunuzu TC Kimlik numaranızı5030'a SMS atarak 60 ay vadeli kredi başvurusunda bulunabilme imkanı sağlanmaktadır. Dilerseniz QNB Finansbank kredi başvurunuzu internet bankacılığından da yapabilme imkanı sağlanmıştır.

Bu bankadan yaptığınız kredi başvurusunda 10.000 TL kredi ihtiyacınız için 3 ay ertelemeli dönemli olarak kredi imkanından yararlanabilme imkanı sağlanmıştır. SMS ve internet aracılığı ile onay aldığınız kredileri size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kimliğinizle kullanabilme imkanı sunulmuştur.


KREDİNİN ÖDEME TABLOSU ÖRNEĞİ

Kredi faiz oranları müşterinin başvuru skoruna göre değişiklikler göstermektedir. Örnek maliyet tablosu aşağıda belirtildiği gibidir;
 
ALINACAK
ÜCRETLER
(BSMV
Dahil)
TOPLAM
MALİYET
ORANLARI
Kredi
Tutarı
Kredi
Faiz
Oranı
(Aylık)
Taksit
Sayısı
Kredi
Taksit
Tutarı
(Aylık)
10.000 TL%0,8560224 TL
10.000 TL%1,1260244 TL
10.000 TL%1,4360268 TL
3 Ay Ertelemeli
İhtiyaç Kredisi
10.000 TL%0,8557237 TL
10.000 TL%1,1257259 TL
10.000 TL%1,4357286 TL


QNB FİNANASBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank'ta hesanı olan banka müşterileri "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak, anında başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı telofonu bankanın Alo Kredi hattını arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedirler.

QNB Finansbank kredi başvurunuzu dakikalar içerisinde Türkiye' nin krediye özel ilk mobil uygulaması olan KrediGO aracılığıyla yapabilirsiniz. Bunun için mobil uygulamamızı buradan tıklayabilirsiniz.

Ayrıca TC Kimlik numaranızı 5030'a SMS attığınız taktirde anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank İnternet ve Cep Şubesi üzerinden yapılan kredi başvurularında herhangi bir belge talep edilmez. Farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak kredi çeşitleriyle sizleri rahatlatacak olan finansman çözümleri sunularak, diğer ürünleride incelemeniz mümkün olmaktadır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER