Tatile Gitmek İsteyenler 3 Ay Ödemsiz Kredi Desteği Devam Ediyor! Kamu Bankaları Anlaşmalı Firmalar!

Tatile Gitmek İsteyenler 3 Ay Ödemsiz Kredi Desteği Devam Ediyor! Kamu Bankaları Anlaşmalı Firmalar!

Kredi başvuru ekranı! Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası tatil destek kredisi nedir? Kredinin özellikleri nelerdir? Krediden kimler yararlanabilir? Kredilerin ödemeleri nasıl olacak? Faiz oranları nedir? Onaylanmış kredi nasıl kullanılır?

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından ortak karar ile devreye alınan kredi destekleri devam ediyor. Tatil sezonunun da devam etmesi ile kredi başvurusu yapmayı düşünenler için son günler olabilir. Bitmeden değerlendirin üzülürsünüz. Kredileri 3 ay ödemesiz dönemli olarak kullanma imkanı sağlanmaktadır. Vakıfbank, Halkbank, Ziraat bankası tarafından verilen kredileri 36 ay vade ile kullanmanız mümkün olmaktadır.

VAKIFBANK, HALKBANK, ZİRAAT BANKASI ANLAŞMALI FİRMALAR HANGİLERİ?

Kamu bankaları ortak kararı ile devreye alınan kredi desteği için anlaşmalı firmalar aşağıdaki gibidir;

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası, ETS Tur, Jolly Tur, Setur, Tatilbudur, Gezinomi, Tatil Sepeti (çok yakında)

TATİL DESTEK KREDİSİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

VAKIFBANK, HALKBANK, ZİRAAT BANKASI


Maaş ödemelerini, Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası aracılığıyla almakta olan, bankaların çalışan ve emekli müşterileri ile ayrıca kamu bankalarından BES yaptırmış olan bankaların (Bireysel Emeklilik Sistemi) müşterileri Tatil Destek Kredisinden yararlanabilmektedirler.

KREDİNİN TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI NEDİR?

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası ile anlaşmalı olan yukarıda adı geçen seyahat acenteleri aracılığı ile yapacağınız tatil paketi satın alım işlemlerinde konaklama bedeli olarak azami 8.000 TL, toplam 10.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlanmaktadır. Kredinizi 6 ay ödemesiz 36 ay vade seçeneğiyle kullanabilme imkanı da sağlanmaktadır.

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilmektedir. Kredinin kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere müşterilerin hesabına aktarılacaktır.

Ayrıca tatil destek kredisinin 1. taksiti acenteye ve 2. taksiti Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası, başvuru yaptığınız banka  tarafından ödenmektedir. Taksit ödemelerinizi ise 9 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Bu kapsam doğrultusunda kullanacağınız kredinin faizi aylık %0,67 oranlarına denk gelmektedir.

VAKIFBANK, HALKBANK, ZİRAAT BANKASI KREDİ NASIL KULLANILACAK?


Tatil destek kredisi için kamu bankalarına başvuru yapan kişilerin kredi başvurularının olumlu değerlendirilmesi durumunda tarafınıza sms veya mobil bildirim ile bilgilendirme mesajı gelecektir.

Kredi başvuru tarihi itibariyle 72 saat içerisinde VakıfBank, Halkbank, Ziraat Bankası, Mobil ya da internet bankacılığından sunulmakta olan hazır kredi teklifine onay vermeniz üzerine kredinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bankaların size en yakın şubelerine başvuru yaparak kredinizi kullanabilme olanağı sağlanmaktadır.

Vakıfbank Kredinizi;

Tatil destek kredinizi, VakıfBank Mobil’den Başvurular bölümünden, Hazır Kredi Başvurusu menüsünden kullanabilme imkanı sağlanmıştır.

Ayrıca İnternet Bankacılığı’ndan Başvurular bölümünden, Hazır Kredi Başvurusu menüsünden kullanabilme imkanı sunulmaktadır.

KREDİ BAŞVURULARI VE DETAYLARI EKRANI!

VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİ

HALKBANK TATİL DESTEK KREDİSİ

ZİRAAT BANKASI TATİL DESTEK KREDİSİ


VAKIFBANK 6 AY ÖDEMESİZ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

 
KREDİ
TUTARI
KREDİ
VADESİ
AYLIK
FAİZ
AYLIK
TAKSİT
10.000 6+30 Ay%0,98421,58 TL


HALKBANK 6 AY ÖDEMESİZ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
 
KREDİ
TUTARI
KREDİ
VADESİ
AYLIK
FAİZ
AYLIK
TAKSİT
10.000 36%0,98421,04


ZİRAAT BANKASI 6 AY ÖDEMESİZ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
 
KREDİ
TUTARI
KREDİ
VADESİ
AYLIK
FAİZ
AYLIK
TAKSİT
10.000 360,98%421,58 TL


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER