Tatil Yapmak İsteyenler İçin Kaçırılmayacak Fırsat! Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Tatil Destek

Tatil Yapmak İsteyenler İçin Kaçırılmayacak Fırsat! Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Tatil Destek
YAYINLANMA TARİHİ: 03.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Vakıfbank, Ziraat Bankasıi Halkbank tatil destek kredisi nedir? Krediden kimler yararlanabilir? Tatil destek kredisi ödeme koşulları nedir? Faiz oranları nedir?

Kamu bankalarından gelen son duyuruda 4 kredi kampanyası imkanı sağlanmıştı. Son gelen kredi imkanlarından biri de tatil destek kredi paketi. Salgın sürecinde en çok etkilenen sektörlerden olan turizm sektörünüde canlandırmak adına kredi imkanı sağlanmıştır.

Normalleşme süreci ile beraber sosyal hayatı canlandırmak adına verilen tatil destek kredisi sağlanmaktadır. Bu kredilere yoğun ilgi devam ediyor. Çok fazla başvuru alan kredi kampanyalarında son durum nedir?

TATİL DESTEK TÜKETİCİ KREDİSİ NEDİR?

Yaz aylarının da gelmesi ile tatil yapmak isteyen vatandaşın ve kamu bankalarından ilgili banka aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışan müşterilerin salgın süreci ile beraber tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyaçlarını uygun şartlarda sağlanmasının yanı sıra, turizm sektörünü desteklemek amacıyla kamu bankaları ortak kararı ile kredi imkanı sağlanmaktadır.

Kamu bankaları tarafından sağlanan kredi için anlaşma yapacak seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran banka müşterilerine 10.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlanmaktadır.

Bu krediden 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sağlanmaktadır.

Sözü edilen kredinin 1. ve 2. taksitleri ilgili firma ve banka tarafından ödenecektir. Banka müşterilerinin taksit ödemeleri 9 ay sonra başlayacaktır.

Bu kapsamda banka müşterilerinin kullanacağı kredinin faizi aylık %0,67 oranına denk gelmektedir.

TATİL DESTEK KREDİ KARTI UYGULAMASI NEDİR?

Tatil destek kredisi için seyahat acenteleri ile yapılacak anlaşmalarla beraber vatandaşlarımıza tatil paketlerini, kredi kartlarıyla 3 ay ödemesiz olarak verilmektedir.

Devamında ise 15 taksitle ödeme ile toplam 18 ay peşin fiyatına, faizsiz satın alabilmeleri sağlanmaktadır. Bu kapsamda üye işyeri kampanya anlaşması yapılan firmalar bankaların web sitesinde yayınlanacaktır.

ZİRAAT BANKASI TATİL DESTEK KREDİSİ ÖZELLİKLERİ


Ziraat Bankası tarafından tatil yapmak isteyen ve Banka aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışan müşterilerin tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyacının uygun ve avantajlı sağlamak adına kredi paketi hazırlanmıştır;

Ziraat Bankası ile anlaşma yapacak olan seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran banka müşterilerine 10.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlanmaktadır.

6 ay ödemesiz olarak,

36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı,

Sözü edilen kredinin 1. ve 2. taksitleri ilgili firma ve banka tarafından ödenecektir. Banka müşterilerinin taksit ödemeleri 9 ay sonra başlamaktadır.

Bu doğrultuda müşterilere kullanacağı kredinin faizi aylık %0,67 oranına denk geliyor.
 
Kredi TutarıKredi VadesiÖdemesiz DönemTaksit SayısıAylık FaizKredi Tahsis Ücreti Taksit TutarıToplam Geri
Ödeme
Yıllık Maliyet
10.000 TL36 ay6 ay300,98
%
52,50
.-TL
421,58 TL12.647,40 TL10,4816
 

VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamaya göre tatil destek kredisi özellikleri;

"Bankalarımızla anlaşma yapacak seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran müşterilerimize 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sunulacaktır.

Söz konusu kredinin 1. ve 2. taksitleri seyahat acentesi ve VakıfBank tarafından ödenecek; müşterilerimiz taksit ödemesine 9 ay sonra başlayacaktır."

6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ
 
Kredi
Tutarı
(TL)
Kredi
Vadesi
(Ay)
Aylık
Faiz
Oranı
Kredi
Tahsis
Ücreti
Taksit
Tutarı 
Efektif
Yıllık
Faiz
Oranı
10.000 6+30 Ay%0,9852,50 TL421,58 TL%14,6528

HALKBANK TATİL DESTEK KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre tatil destek kredisi özellikleri;

"Bankamızdan maaş alan emekli ve Bordro24 müşterilerimize anlaşmalı seyahat/turizm firmalarından yapılacak tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyacının uygun şartlarda sağlanmasına yönelik 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile Tatil Destek Kredi Paketi hizmete sunulmuştur."

 

Kredi
Tutarı
Kredi
Vadesi
Ödemesiz
Dönem
Taksit
Sayısı
Aylık
Faiz
Oranı
Kredi
Tahsis
Ücreti
Taksit
Tutarı
Toplam
Geri
Ödeme
10.000366300,98%52,50421,0412.631,20


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER