Tatil Kredisi, Sosyal Hayatı Destek Kredisi, Taşıt Ve Konut Kredisi Güncel Faiz Oranları Ne Kadar?

Tatil Kredisi, Sosyal Hayatı Destek Kredisi, Taşıt Ve Konut Kredisi Güncel Faiz Oranları Ne Kadar?

Tatil kredisi, sosyal hayatı destek kredisi, taşıt ve konut kredisi güncel faiz oranları ne kadar? Kamu bankaları kredi faiz oranları ve ödemeleri nasıl olacak?

Konut kredisi, taşıt kredisi, sosyal hayat kredisi ve tatil kredisi gibi pek çok destek kredileri normalleşme süreci içerisinde girilmesiyle birlikte detaylar araştırılmaya başlandı. Bu kapsam doğrultusunda en çok merak edilen kredilerin başvuru tarihleri oldu. Vatandaşlarımız aynı zaman da faiz oranları ile ilgili araştırma yapmaya başladılar. Kamu bankaları bu zorlu süreç içerisinde bazı sektörlerin canlanması amacıyla pek çok kredi fırsatı sunuyor. Bu durumda faiz oranları ve kredi hakkında detaylı bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz…

TAŞIT KREDİ PAKETİ FIRSATLARI!

Yerli üretim yapan ve anlaşmalı olan firmalardan sıfır kilometre binek araç ya da ticari satın almak isteyen bireysel / kurumsal müşteriler için bankalar tarafından aylık yüzde 0,49 ila 0,69 faiz oranları taşıt kredi fırsatı sunuluyor. Böylelikle vatandaşlarımız bu kredi fırsatları ile araba alma fırsatını elde edebilecek. Üstelik düşük kredi fırsatları ile değerlendirmek istemektedirler.

KONUT KREDİ PAKET FIRSATLARI!

Birinci el, sıfır ya da ikinci el konut alımı yapmak isteyen ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için konut kredi faiz oranlarında düşüş olacak. Düşük faiz oranları ile birlikte 12 aya varan faizsiz kredi fırsatı ve 15 yıla varan vade imkanı ile finansman imkanı sağlanacak. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehir konut kredileri için sunulan fırsat 750 bin TL, diğer şehirlerde ise 500 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunulacak. Böylelikle kredi kullanımları yüzde 10’dan başlayarak düşük peşinat fırsatları ile uygulama söz konusu olacaktır. Böylelikle hem ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için hem de konut sektörü için olağanüstü fırsat sağlanacak.


SOSYAL HAYATI DESTEK PAKET FIRSATLARI!

Bireysel müşteriler için kamu bankalarından gelen olağanüstü sosyal hayat destek paketi ile finansman için uygun şartlar taşıyan vatandaşlara müjde! Yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, seramik, boya, kapı ve pencere sistemleri, ev tekstili, çeyiz ve bisiklet gibi sektörleri desteklemek amacıyla yerli üretim yapan firmalar ile anlaşma yapılıyor. Bu anlaşma doğrultusunda kredi fırsatından yararlanan vatandaşlarımız bu doğrultuda evlerini değiştirme, içini yaptırma ve yenileme işlemlerini uygun faiz oranları ile gerçekleştirme olanağına sahip olacak.
Asgari 3 bin TL, azami 30 bin TL kredi tutarları ile birlikte 6 ay geri ödemesiz azami 60 ay vade imkânları ile yüzde 0,55 faiz oranları ile müşteriler için finansman imkânı sunulma hakkına sahip olunacak.

TATİL DESTEK KREDİ PAKET FIRSATLARI!

Bu zorlu süreç içerisinde bunalan ve sıkılan vatandaşlarımızın normalleşme sürecine girilmesi amacıyla ve turizm sektörünün ayaklanması maksadıyla kamu bankaları vasıtasıyla tatil destek kredi fırsatından yararlanma olanağı sunuluyor. Tatil ve seyahat giderleri gibi pek çok finansman ihtiyaçlarının karşılanması doğrultusunda turizm sektörünü destekleyerek seyahat yapılacak olan acenteler için tatil paket fırsatı sunuluyor. Böylelikle başvuru yapan vatandaşlara 10 bin TL’ye kadar 6 ay ödemesiz ve 36 ay vadeli uygun şartlar da finansman desteği verilecek!
Kredinin 1. Ve 2. Taksitleri banka tarafından ödenecek ve taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacağı bildirildi. Böylelikle müşterilere sunulan kredinin aylık faiz oranı ise yüzde 0,67 olarak belirlendi.

KAMU BANKALARINDAN YENİ DESTEK KREDİ AÇIKLAMASI!

Kamu bankaları tarafından sunulan yeni destek kredi doğrultusunda sunulan fırsatlar doğrultusunda, "Kredi kullandırım sürecinde, açıklanan kredi paketlerinin kapsamına ve amacına uygun olarak faaliyet gösteren firmalarla çalışılacak olup sunulan uygun finansman imkânını, ürün veya hizmetlerinde fiyat artışı olarak müşterilere yansıtan firma olması durumunda ilgili firmalar kredi paketi kapsamı dışına çıkartılacaktır. 27 Mayıs 2020 tarihinden itibaren fiyat artışı yapmış olan firmaların da ürün ve hizmet fiyatlarını artış öncesi seviyeye çekmeleri koşuluyla kampanyalara katılması ve bankalarımızla çalışmaları mümkün olabilecektir." ifadelerine yer verildi.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER