Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar Listesi! 2020 Ağustos Evraksız, Kefilsiz Kredi Veren Bankalar!

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar Listesi! 2020 Ağustos Evraksız, Kefilsiz Kredi Veren Bankalar!
YAYINLANMA TARİHİ: 30.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Banka şubesine gitmeden, gereksiz milyonlarca evrak imzalamadan kredi çekebilmek için neler gerekir? Banka şubesine gitmeden kredi veren bankalar 2020 yılında yine tüm vatandaşları sevindiriyor.

Banka şubesine gitmeden, gereksiz milyonlarca evrak imzalamadan kredi çekebilmek için neler gerekir? Banka şubesine gitmeden kredi veren bankalar 2020 yılında yine tüm vatandaşları sevindiriyor. Çünkü artık bankacılık sektörü tamamı ile dijitale doğru kayıyor. Artık insanlar banka şubesine gitmeden kredi çekebilmek ve anında onaylanan kredi tutarlarını ATM’den çekebilmek istiyor. Bankacılık sektöründe yenilik yaşadığımız şu önemli günlerde mobil cihazlar ve internet bankacılığı sayesinde şubeye gitmeden kredi veren bankalar bir adım daha önde oluyor. Klasik bankacılık hizmetleri artık tamamı ile tıkanmış vaziyette. Bankalar bunu çok iyi bildikleri için artık yavaş yavaş SMS, mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile kredi verebilmek için birbirleri ile yarışıyorlar.

Banka şubesine gitmeden kredi veren bankalar sırası ile araştırıldığında aslında çok gibi görünüyor. Ancak hiçte öyle değiller. Çünkü internet bankacılığı ve mobil bankacılıktan sadece müşteri bilgileri toplamak istiyorlardı. Artık bu fikir değişti, bankacılık sektöründe yeni devrim olarak nitelendiren çalışmaların başında şubeye gitmeden, evrak imzalamadan ve sıra beklemeden kredi kullanabilmek geliyor. Şubeye adım dahi atmadan kredi kullanabileceğiniz nadir bankalar ise şu şekilde:
 • Ziraat Bankası
 • Halkbank
 • Akbank
 • Enpara – QNB Finansbank
Peki, bu bankalardan hangi kredi başvurusu, mobilden ve internet bankacılığından daha kolay yapılabiliyor?

HALK BANKASI SMS YA DA İNTERNET ÜZERİNDEN KREDİ BAŞVURUSU!

Halkbank şubeye gitmeden kredi veren bankaların başında geliyor. Sebebi ise en çok kredi onaylamalarını mutlak suretle Halkbank yapıyor. Halkbank ile şubeye gitmeden ve çok rahat bir şekilde SMS kredi başvurusu ile beraber direkt ATM’den paranızı alabiliyorsunuz. Örnek başvuru ise şu şekilde:
SMS Kredi Başvurusu için KREDİ, T.C. KİMLİK NO, GELİR BİLGİSİ TALEP EDİLEN TUTAR 3452’ye gönder.
SMS Kredi Başvurusu Örneği: KREDİ 11111111111 3600 50.000 yazıp 3452’ye gönder.


ZİRAAT BANKASI SMS YA DA İNTERNET ÜZERİNDEN KREDİ BAŞVURUSU!

Halkbank kadar olmasa da Ziraat Bankası da şubeye gitmeden çok kolay bir şekilde kredi başvurusu onaylayabiliyor. Ancak Ziraat Bankası’nın çok daha ağır şartları var:
 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 2. Düzenli gelir sahibi olmak
 3. 18 yaşını geçmiş olmak
 4. Kırmızı listede olmamak
 5. Son 12 aylık SGK primlerinin yatırılmış olması
 6. En az üç aydır aktif SGK primlerinin olması
 7. Findeks puanının 1400 ve üzeri olması
Sistemde kayıtlı cep telefonunuz ile:
TASIT yazıp birer boşluk bırakarak T.C. Kimlik No, kredi tutarı, vade, aylık net gelirinizi ve taşıtın bedelini yazarak 4747’ye SMS gönderebilir ve taşıt kredisi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. En kısa sürede kredi talebinizin cevabı cep telefonunuza gönderilecektir. Örn: TASIT 11111111111 10000 24 3000 50000

AKBANK SMS YA DA İNTERNET ÜZERİNDEN KREDİ BAŞVURUSU!

Akbank Direkt Kredi sayesinde çok rahat bir şekilde SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi faiz oranları ise yüzde 1,45.
SMS Kredi 4425 ile Akbank’tan ne kadar kredi alabileceğinizi anında öğrenin, sadece kimlik belgenizle istediğiniz şubemizden kefilsiz kredinizi kullanın.
Kredi yazarak boşluk bırakın,
Vatandaşlık Numaranızı yazın,
4425’e gönderin.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER