Son Dakika İçinizi Ferahlatacak Yaz Kredisi Şekerbank' ta. 3 Ay Ödemesiz Dönemli Kredi!

Son Dakika İçinizi Ferahlatacak Yaz Kredisi Şekerbank' ta. 3 Ay Ödemesiz Dönemli Kredi!
YAYINLANMA TARİHİ: 10.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Şekerbank tarafından sunulan kredi'nin özellikleri nelerdir? Kredi faiz oranı kaç'tır? Kredi kullanım şartları nelerdir? Ferahlatan kredi kampanyasının özellikleri nelerdir? Ferahlatan kredi ödemeleri nasıl olacak?

Bankalar kredi duyurularına devam ediyor. Son kredi haberi de Şekerbank'tan geldi. Normalleşme süreci ile kısıtlamarın kalkması ve yaz aylarının da gelmesi ile vatandaşın içini ferahlatacak kredi haberi son olarak Şekerbank'tan geldi.

Şekerbank bu süreçte, tatil hazırlığı yapmakta olan müşterilerine destek olmak adına yaz ayı ile beraber, nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına kredi kampanyası başlattı.

FERAHLATAN YAZ KAMPANYASI BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Şekerbank tarafından sunulan bu yaz kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşın başvurularını Şekerbank şubelerine yapabileceklerdir. Başvurular 17 Temmuz 2020 tarihine kadar yapılabilecektir.

"TATİL PLANLARI ERTELENMESİN DİYE ÖDEMELERİ ÖTELEDİK"

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Kumoğlu tarafından yapılan kredi açıkalamsı şu şekildedir;

"Küresel düzeyde devam eden pandemi nedeniyle olağanüstü bir dönem yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Yaz aylarının gelmesiyle beraber normalleşme döneminde tatil yaparak dinlenme ihtiyacının arttığı günlerdeyiz. Müşterilerimizin tatil planlarını ertelemeden nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılamaları için ödemelerin sonbahara ötelenebileceği bir kampanya hazırladık.

Böylece yaz aylarında ekonomik aktivitenin hız kesmeden devam etmesine de katkı sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Her dönem ve koşulda olduğu gibi müşterilerimizi ve ihtiyaç sahiplerini desteklemeyi sürdüreceğiz." ifadeleri kullanılmıştır.


ŞEKERBANK FERAHLATAN KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ?

Şekerbank kredi kampanyası, KKB skorunuza göre %0,75’ den başlayan faiz oranı seçenekleri sunulmaktadır.

60 ay vade ile ödeme imkanı,

%0.75 faiz oranı ile kredi 

Kredi vadesi minimum 3 ay, maksimum 60 ay olarak belirlenmiştir.

3 ay ödemesiz dönemli olarak kullanma imkanı,

Kredi için bir defaya mahsus olmak üzere kredi tutarının 0,5%’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

KREDİ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
 
Kredi
Tutarı
(TL)
Kredi
Vadesi
(Ay)
Aylık
Faiz
Oranı
Aylık
Taksit
Tutarı
15.000 TL12 Ay%0,751,324.33 TL
20.000 TL12 Ay%0,751,765.77 TL
50.000 TL12 Ay%0,754,414.42 TL


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER