Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Sigortasız Kredi Veren Bankalar
YAYINLANMA TARİHİ: 16.03.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Sigortasız kredi veren bankalar hangileridir? Sigortası olmayanlar nasıl kredi çekebilirler? Bankalardan ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi kredileri almak için şartlar nedir?

Sigortasız kredi veren bankalar hangileridir? Sigortası olmayanlar nasıl kredi çekebilirler? Bankalardan ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi kredileri almak için şartlar nedir? Sizlere bu yazımızda Sigortasız kredi alabileceğiniz bankalar hakkında bir liste hazırladık. Eğer banka şartlarına uygunsanız bu bankalardan sigortanız olmasa dahi kredi alabilirsiniz.
Sigortası olmayanlar kredi başvurusu yapacakları zaman, öncelikle banka şartlarına uygun olup olmadıklarını öğrenmeleri gerekiyor.

Sigortasız olup, kredi başvurusu yapacak olan kişiler kredi notu yüksek olmaları durumunda bazı bankalardan işlem yapabilirler
. Bu bankalardan kredi alabilmek için iyi bir kredi notunuzun olması gerektiğinin altını çiziyoruz. Çünkü bankalar gelir belgesi istemeyecekleri bu kişilerden daha önce iyi çalışma yapmış olmasını da isteyeceklerdir.

Sizde eğer kredi başvurusu yaptıysanız ve banka şartlarına uygunsanız aşağıdaki bankalardan kredi almanız için bir engel yoktur. Yalnız burada bilmeniz gereken, sigortası olmayan kişilerin banka şubelerinden bu başvuruları yapmamalarıdır. Sizde eğer kredi başvurusu yapacaksanız ve başvuru yaptığınız yerin SMS, WEB veya internet bankacılığı olması gerekiyor. Banka şubelerinden yapılan başvurular genellikle evrak istenmektedir. İşte merakla beklediğiniz sigortasız kredi veren bankalar…

Sigortasız Kredi Denizbank İhtiyaç Kredisi


Denizbank ülkemizde kredi veren bankalardan birisidir. Sürekli olarak yaptıkları kredi kampanyaları ile birlikte müşterilerin akıllarına ilk gelen banka, SMS ve WEB üzerinden yaptığınız ihtiyaç kredileri başvurularında onay almanız durumunda hemen kimlikle size kredi kullandıracaktır. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız, KREDİM-TCKİMLİK numaranızı 3280’e gönderebilirsiniz. Onay alırsanız o onay mesajı ile 45 gün içinde banka şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank’tan Müşterilere Özel Sigortasız Kredi

Akbank üzerinden müşterilere özel kredi internet bankacılığı ve Akbank direkt üzerinden verilen ihtiyaç kredisidir. Sizde eğer Akbank müşterisiyseniz hemen internet bankacılığı şifresini alıp, kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu şekilde bankaya gitmeden bile kredinizi kullanmanız mümkün. Banka başvuru yapacağınız zaman sizden evrak ve kefil istemeyecektir. Bu şekilde kredi başvurusu yaptığınızda hafta sonu dahil kredi kullanmanız mümkündür. Akbank direkt kredi sadece ihtiyaç kredisi olarak verilmektedir. Yeni müşterilere 20.000 TL’ye kadar, daha önce bu bankanın internet bankacılığını kullanan kişilere ise 50.000 TL’ye kadar gelir belgesiz, sigortasız kredi vermektedir. Bu kredileri öğrenciler ve ev hanımları da istedikleri zaman kullanabilirler.

Finansbank’tan Bir SMS Atarak 50.000 TL Kredi Alabiliyorsunuz

QNB Finansbank üzerinden 5030 SMS kredisi başvurusu yaparak hemen ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. TC kimlik numaranızı 5030’a gönderirseniz 5 dakika sonra kredi başvuru sonucu size gelecektir. Onaylanan kredinizi banka şubesinden ve internet bankacılığından kullanmanız mümkün. Ayrıca bu kredi başvurusunu WEB ve müşteri hizmetleri numarasını da arayarak yapabilirsiniz.
Yapı Kredi Bankası, Garanti BBVA, İş Bankası, Odeabank, Burgan Bank, Fibabanka, ING ve TEB üzerinden de internet bankacılığı kullanıyorsanız başvuru yaparak hemen kredi alabilirsiniz.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER