Sıfır Faizli Kurban Bayramı Kredisi Verilecek! İlk 30 Bin Kişi Sıfır Faizli Kredi Alabilecek!

Sıfır Faizli Kurban Bayramı Kredisi Verilecek! İlk 30 Bin Kişi Sıfır Faizli Kredi Alabilecek!
YAYINLANMA TARİHİ: 12.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Bankalar Kurban Bayramı için insanların acil nakit ihtiyaçları olduğunun ne kadar farkında olsa da sadece kredi fırsatı sunabiliyor. Sunulan kredi paketlerinin genelinde ilk otuz bin kişiye sıfır faizli ihtiyaç kredisi verilebileceği yönünde.

Bankalar Kurban Bayramı için insanların acil nakit ihtiyaçları olduğunun ne kadar farkında olsa da sadece kredi fırsatı sunabiliyor. Sunulan kredi paketlerinin genelinde ilk otuz bin kişiye sıfır faizli ihtiyaç kredisi verilebileceği yönünde. Halkbank, Vakıfbank ve Denizbank tarafından başlatılan bu kredi kampanyalarında insanlarımızın daha rahat bir şekilde Kurban Bayramı’na girebilmeleri ve tüm masraflarını faizsiz bir şekilde yapabilmeleri için başlatmış oldukları Kurban Bayramı kredisi için vatandaşlarımızın hızlı bir şekilde başvuru yapması gerekecek. Zira başlatılan bu kredi kampanyalarından sadece ilk 30 bin kişi faydalanabilecek. Geriye kalan tüm başvurular mevcut kredi faiz oranlarından bu kredileri kullanabilecek. İşte tüm ayrıntılar…

Vakıfbank, Halkbank ve Denizbank tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyası en fazla dikkat çeken kredi paketlerinden bir tanesi oldu. Vatandaşlarımızın Kurban Bayramı ibadetini yerine getirebilmeleri için gereken kredinin faizsiz olması gerektiğinin farkında olan bu bankalar Müslüman kişiler için gönül rahatlığı ile Kurban Bayramı ibadetini yerine getirebilecekleri Kurban Bayramı kredi paketleri başlattılar. Başlatılan bu kredi paketlerinde vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile başvuru yaparak alabilecekleri kredi paketleri ile beraber vatandaşlarımız sıfır faizli Kurban Bayramı kredisi kullanabilecek. Bu da Kurban Bayramı ibadetinin haram olmadan yerine getirilmesini sağlamış olacak. İşte tüm detaylar…

SIFIR FAİZLİ KURBAN BAYRAMI KREDİSİ VEREN BANKALAR 2020

Aşağıda sizler için derlediğimiz bankalar Kurban Bayramı için sıfır faizli kredi vermektedir. Verilen kredilerin tamamı Müslüman kişilerin ibadetlerinin haram olmadan yerine getirilebilmesini sağlamak amacı ile başlatılmış en ideal kredi paketlerinden bir tanesidir. İşte Kurban Bayramı için faizsiz kredi veren bankalar:
  • Halkbank
  • Vakıfbank
  • Denizbank
HALKBANK FAİZSİZ KURBAN BAYRAMI KREDİSİ


Halkbank Müslüman olan kişiler için 60 ay vadeli, sıfır faizsiz 20 bin TL ihtiyaç kredisi vermektedir. Verilen bu kredi tutarlarının tamamı vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde Kurban Bayramı ibadetlerini yerine getirebilmeleri için düzenlenmiştir. Aylık 333 TL taksitli 60 ay vadeli 20 bin TL Kurban Bayramı kredisi için hemen Halkbank’a başvuru yapın.

VAKIFBANK FAİZSİZ KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

Vakıfbank görüldüğü üzere Halkbank gibi Kurban Bayramı için vatandaşlarımıza faizsiz kredi fırsatı sunmaktadır. Sunulan bu kredi paketlerinin tamamı vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde ve haram olmadan Kurban Bayramı ibadetlerini yerine getirebilmeleri için hazırlanmıştır. Vakıfbank’ta tıpkı Halkbank gibi 60 ay vadeli sıfır faizsiz 20 bin TL ihtiyaç kredisi vermektedir. Verilen bu kredi tutarlarının tamamı vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde Kurban Bayramı ibadetlerini yerine getirebilmeleri için düzenlenmiştir. Aylık 333 TL taksitli 60 ay vadeli 20 bin TL Kurban Bayramı kredisi için hemen Vakıfbank’a başvuru yapın.

DENİZBANK FAİZSİZ KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

Kurban Bayramı ibadeti her ne kadar Müslümanları ilgilendiren ve Denizbank’ta her ne kadar dış ülke kaynaklı bir banka olsa da Müslüman kişilerin daha rahat bir şekilde Kurban Bayramı’nı geçirebilmelerini sağlamak amacı ile vatandaşlarımızın başvurusuna açmıştır. Siz de hemen Kurban Bayramı için rahat bir şekilde kredi kullanmak ve faiz ödeyerek Kurban Bayramı’nızı haram yapmamak istiyorsanız hemen Denizbank’a başvuru yapın. 60 ay vadeli sıfır faizli 20 bin TL ihtiyaç kredisi vermektedir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER