Şekerbank ve Anadolubank üzerinden 100.000 TL’ye Kadar Emekli Kredisi Nasıl Alınır?

Şekerbank ve Anadolubank üzerinden 100.000 TL’ye Kadar Emekli Kredisi Nasıl Alınır?

Şekerbank ve Anadolubank üzerinden 100.000 TL ye kadar emekli kredisi nasıl alınır? Başvuru şartları nelerdir? Bu konu hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

Şekerbank ve Anadolubank üzerinden 100.000 TL ye kadar emekli kredisi nasıl alınır? Başvuru şartları nelerdir? Bu konu hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.
Emekli olan kişilerin ihtiyaç kredisi kullanacakları zaman belirli kampanyalardan yararlanacaklarını söyleyebiliriz. Özellikle emekli olan kişilerin Şekerbank ve Anadolubank üzerinden 100 bin TL'ye kadar kredi notu düşük olsa bile onay alabilecekleri mümkündür.
Şekerbank ve Anadolubank üzerinden alacağınız bu ihtiyaç kredilerinde başvuru yapacak olan müşterilerin banka politikalarına uygun olmaları durumunda hemen sizlere sonuç verilmektedir. Ayrıca alacağınız emekli kredilerinde diğer banka ödemelerinde olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatarak tek bir bankada ödeme kolaylığı sağlarsanız. Şekerbank ve Anadolubank üzerinden 75 yaşına kadar olan emekliler kredi kullanabilir. Alacağınız kredilerde de en fazla 36 ay vade yapabilirsiniz.

Şekerbank 100.000 TL Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank üzerinden 100.000 TL ye kadar emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan kişiler şubelere giderek kimlikle bu kredi için başvuruda bulunabilirler. Şekerbank İhtiyaç Kredisi olarak verilecek emekli kredisinde bankaya maaş taşımanız durumunda onay alabilirsiniz.

Avukatlık ve icralık bir durumunuzun olmaması durumunda kredi notunuz düşük olsa bile Şekerbank size kredi değerlendirmesine sokacaktır. 100.000 TL'ye kadar alacağınız emekli kredilerinde diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatacaklardır. Ayrıca bu bankaya maaş taşıyan emeklilerde 1500 TL'ye kadar emekli promosyonunda faydalanabilir. Kredi başvuruları sadece banka şubelerinden yapılıyor.

Anadolubank 100.000 TL Emekli Kredisi Başvurusu

Anadolubank üzerinden de 100.000 TL ye kadar emekli kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgesi ile birlikte gitmesi gerekiyor. Anadolubank, Şekerbank'a nazaran daha sert onay olarak kredi veriyor. Kredi notunuz düşük olduğunda çok başvurunuz varsa bu bankadan kredi alamazsınız.

Anadolubank 100.000 TL emekli kredisi 36 ay vade ile işlem yapar. Ayrıca ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme imkanı sunuyor. Anadolubank 100.000 TL emekli kredisi kullanan kişiler diğer banka borçlarını da kapatarak rahat bir nefes alabilirler. Ayrıca bu bankalardan 100.000 TL üzerinde de krediler veriliyor. Bunun için ipotek vermeniz ve ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR