Şekerbank Tek Başvuruda Tüm Emeklilere 250 Bin TL’ye Kadar Kredi Veriyor!

Şekerbank Tek Başvuruda Tüm Emeklilere 250 Bin TL’ye Kadar Kredi Veriyor!

Vatandaşlarımız korona virüsün etkisiyle birlikte oldukça sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Korona virüs her kesimden vatandaşımızı etkilerken vatandaşlarımızın her daim yanında olan bankalardan beklenen müjde geldi!

Vatandaşlarımız korona virüsün etkisiyle birlikte oldukça sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Korona virüs her kesimden vatandaşımızı etkilerken vatandaşlarımızın her daim yanında olan bankalardan beklenen müjde geldi! Şekerbank beklenen müjdeyi verdi! Şekerbank tarafından emeklilerin yüzünü güldürecek olan kredi fırsatları geliyor. Vatandaşlarımız yapılacak olan açıklamayı bekliyorlar. Peki, Şekerbank tarafından yapılacak olan kredi faiz oranlarındaki ne oranda olacak? Vatandaşlarımız için kredi çekme koşulları nedir? Gibi pek çok soru kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız için merak ediliyor.

Vatandaşlarımız bu konuda araştırmalarına devam ederken sizler için haber kaynağımızda detaylı bilgileri paylaştık.Vatandaşlarımız korona virüsün ilk yayılmaya başladığı andan itibaren ülkemizde ekonomik anlamda sıkıntılara yol açtı. Vatandaşlarımıza devlet tarafından da oldukça yardımlar yapılmaktadır. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları için vatandaşlarımız sırada bekliyor.

Her kesim korona virüsle birlikte gelen sıkıntılardan nasibini alsa da vatandaşlarımız arasında en çok etkilenen kesim de emekli vatandaşlarımız oldu. Zaten tek maaşla geçinmekten ve emekli maaşlarının azlığından yakınan vatandaşlarımız şimdi bir de korona virüsle birlikte gelen pahalılıkla baş etmek zorunda kalınca vatandaşlarımız da çareyi kredi çekmekte buldular.

GÜNCEL KREDİ ORANLARI NE DURUMDA?


Geçtiğimiz günlerde yaşanan tarihin en düşük kredi faiz imkânlarını vatandaşlarımıza sunan banka indirimleri bitti. Pek çok vatandaşımız bu indirimlerde yararlandı. Çok kolay ödemem seçenekleri ve bunun yanında da erteleme fırsatları sunan bankalarımız tarafından vatandaşlarımıza kolaylık sağlandı. Vatandaşlarımız hem korona virüsle birlikte gelen maddi sıkıntıları çözerken hem de bu kredilerle yatırım yapma fırsatı buldular. Asıl mesele ise kredi imkânlarından yararlanamayan vatandaşlarımız için ortaya çıkmıştır. Vatandaşlarımız tarafından bu korona virüs sürecinin de uzamasıyla kredi imkânlarından yararlanamayan vatandaşlarımız güncel kredi faiz oranlarını merak ediyorlar.

BEKLENEN KAMPANYA AÇIKLAMASI GELDİ!

Açıklama esnasında dikkatleri çeken görüşlere bakılacak olursa Şekerbank KOBİ, Perakende ve aynı zamanda Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Kumoğlu, yapmış olduğu açıklamada ; '' esnaflar içerisinde SGK borcu bulunanlar için verilecek destek ile birlikte kolaylıklardan faydalanma hakları olacak. Esnafların yüzlerini bir anlamda güldürmek için çalışmalar büyük bir hızla devam ediyor.'' şeklinde açıklamaları ile dikkatleri çekmiş bulunuyor. Şekerbank emekli maaş müşterileri noktasında vade internet - mobil şube - çağrı merkezlerinden verilen yardımlar ile birlikte de havale ve EFT için işlemlerin ücretsiz bir biçimde gerçekleştirilme hakları yer almakta.

ŞEKERBANK TARAFINDAN VERİLEN 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMİ OLAN KREDİ!
  • 15.000 TL tutarında çekilen kredi 12 ayda ödenmek isterse % 0,75’ten başlayan; aylık ödenmesi gereken tutar 1.324,33 TL’dir. Aylık toplam maliyet % 1,1593 olur. Yıllık toplam maliyet % 13,9114 olur. Kredi tahsis ücreti 75 TL, sigorta ve vergiler her şey dahil ücretlerin toplamı 180,27 TL’dir.
  • 20.000 TL tutarında çekilen kredi 12 ayda ödenmek isterse % 0,75’ten başlayan; aylık ödenmesi gereken tutar 1.765,77 TL’dir. Aylık toplam maliyet % 1,1287 olur. Yıllık toplam maliyet % 13,5450 olur. Kredi tahsis ücreti 100 TL, sigorta ve vergiler her şey dâhil ücretlerin toplamı 206,52 TL’dir.
  • 50.000 TL tutarında çekilen kredi 12 ayda ödenmek isterse % 0,75’ten başlayan; aylık ödenmesi gereken tutar 4.414,42 TL’dir. Aylık toplam maliyet % 1,0742 olur. Yıllık toplam maliyet % 12,8903 olur. Kredi tahsis ücreti 250 TL, sigorta ve vergiler her şey dâhil ücretlerin toplamı 364,02 TL’dir.


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR