Şekerbank Emekliye Bahar Kredisi Veriyor

Şekerbank Emekliye Bahar Kredisi Veriyor
YAYINLANMA TARİHİ: 17.03.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Şekerbank Emekliye Bahar Kredisi Veriyor. Maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. Üstelik kredi notunuz düşük olsa da bu krediyi alabileceksiniz.

Şekerbank Emekliye Bahar Kredisi Veriyor. Maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. Üstelik kredi notunuz düşük olsa da bu krediyi alabileceksiniz. Banka emekli kredi başvurusu adı altında verdiği bu krediler için yeni bir kampanya başlatmıştır. Daha önce kredi notu önemli olan bu kredilerde maaş taşıması yaptıysanız veya maaşınızı Şekerbank’tan alıyorsanız aynı gün içinde 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceksiniz.

Emekliler için bankalar son günlerde oldukça iyi kampanyalar yapmaktadırlar. Özellikle promosyon fiyatlarının belli olmasından sonra ve bankalar ayrıca kredi kampanyaları yaparak da emeklileri çekmek istemektedirler. Şekerbank bu kampanyalarda emeklilere 100.000 TL’ye kadar tüm ihtiyaçları için krediler vermektedir. Şimdi sizlere bu kredi hakkında detayları vereceğiz.

Şekerbank 100.000 TL Emekli Kredisi


Bu krediyi kullanabilmeniz için bankadan maaş alan birisi olmanız gerekiyor. Maaş bankanız eğer Şekerbank ise banka size aynı gün içinde kredi verecektir. Ama eğer maaşınızı bu bankaya taşıyacaksanız banka sizin diğer banka borçlarınızı kapatıp, tek bu bankadan kredi almanızı isteyecektir. Bu isteği kabul ederseniz de 1 gün içinde kredi kullanımı yapabilirsiniz. Bu özellikle acil para ihtiyacı olan emekliler için güzel bir kampanyadır. Maaş bankası Şekerbank olanlar 60 ay vadeli krediyi aynı saat içinde alabilirler. Bu kredilerin başvurusu sadece banka şubesinden yapılmaktadır.

Kredi alacak kişinin kredi notu önemli değildir. Yalnız kredi notunuzdan ziyade banka kredi sicilinizin önemi büyüktür. Banka kredi sicili kötü olan ve banka şartlarına uygun olmayan müşterilerin kredilerini olumsuz olarak değerlendirecektir. Bu sebeple eğer bir bankada icralık ve avukatlık durumunuz varsa hemen ilk önce bu sıkıntıyı nasıl halledebilirsiniz bunun bilgisini araştırın.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu sadece bankalardan yapılıyor. Özellikle yüksek limitli kredi istiyorsanız WEB ve SMS yöntemi ile başvuru yapmayınız. Size en yakın banka şubesine giderek, kimliğinizle emekli olduğunuzu ve bu bankadan maaş almıyorsanız kredi çıkarsa maaşınızı taşıyacağını söyleyebilirsiniz. Bu kredilerde bankalar sizi değerlendirmeye sokacaktır. Değerlendirme sonucunda 60 ay vadeye kadar kredi kullanımı yapılacaktır. Şekerbank emekli kredisi yaş sınırı 75 olarak bilinmektedir. Yüksek yaşlarda olan vatandaşlarımız kredi aldıklarında yüksek hayat sigortası öderler. Eğer kredi onayından sonra hayat sigortası size pahalı gelirse, dışardan firmalardan da fiyat teklifi alabilirsiniz.
Bu krediler ve diğer tüm krediler ile ilgili bilgileri resmi internet sitesinden veya 0 850 222 78 78 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da öğrenebilirsiniz.
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER