Şekerbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı Sunuyor!

Şekerbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı Sunuyor!

Şekerbank 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuyor! İhtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin için detaylar yayımlandı!

İhtiyaç kredisi genel olarak kişilerin ihtiyaçlarını anında kapatmak üzere düzenleniyor. Herhangi bir özel ihtiyaca özel hazırlanan bu kredilerde ise normal kredilere oranla daha düşük kredi faizleri bulunuyor. Böylelikle de ödemeler konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Şekerbank da bu ihtiyaç sahipleri için özel olarak düzenlediği kredi paketleri ile herkesin ihtiyacına yetişiyor. Son derece avantajlı olan kredi paketleri korona virüs dönemine özel koşullarla veriliyor. Dolayısıyla ekonomik anlamda zorlanma yaşanmadan ödenebilen kredi borçları ise tam olarak kredi sahibine özel olarak oluşturuluyor diyebiliriz. İhtiyaç kredisi almak isteyen kişiler için de detayları aşağıdaki gibi sıraladık.

ŞEKERBANK FERAHLATAN KREDİ PAKETİ VE DETAYLARI

Şekerbank son dönemlerde en çok tercih edilen bir kredi paketi olarak ferahlatan ihtiyaç kredilerini duyurdu. Bu kredi paketlerinde ise normalden farklı olarak ödemeler anında başlamıyor. Krediye sahip olan kişiler ödemelerini 2021’de yapmak üzere banka ile anlaşıyor ve krediyi bu şekilde alıyor. Yaşanılan korona virüs salgını nedeniyle de ekonomik sıkıntı yaşamak istemeyen kişiler böylelikle rahat bir ödeme dönemi geçiriyor. Kredileri öderken de bankanın sunduğu diğer özel avantajlardan yararlanabiliyor.
 
Şekerbank’ın sunduğu bu ferahlatan kredi paketleri ise 3 ay ertelemeli olarak veriliyor. Bunun yanında kredi paketi içerisinde faiz oranları da normalden daha düşük oluyor. En düşük kredi faiz olarak da yüzde 1,19 faiz oranı söylenebiliyor. Bu oran ise vade süresine ve kredi tutarına göre daha değişik oranlara dönüşebiliyor. Genel olarak kredi notu yeterli olan ve kredi ödemeleri için yeterli gelir seviyesine sahip olan kişiler bu avantajlarla birlikte kredi alabiliyor. Kredi alacak olan kişiler için de özel kredi ödeme planları düzenleniyor. Böylelikle ödemeler daha rahat bir şekilde gerçekleşebiliyor.


ŞEKERBANK KREDİ TUTARLARI VE ÖDEMELERİ

Şekerbank tarafından alınan ihtiyaç kredileri farklı ödemelere sahip oluyor. Örneğin 15 bin lira ihtiyaç kredisinde 12 ay vade süresi bulunuyor. Bunun yanında yüzde 1,19 faiz oranı ile aylık bin 369 lira ödeme yer alıyor. 75 lira da kredi tahsis ücreti bulunan kredinin diğer vergi ve sigortalarla birlikte ekstra 180 lira masrafı bulunuyor. Eğer 20 bin lira 12 ay vade süreli kredi alınacak olursak bu durumda faiz oranı değişikliğe uğramadan yüzde 1,19 olarak kalıyor. Ancak aylık olarak yapılacak olan ödemeler bin 825 lira olarak değişiyor. Kredi tahsis ücreti de 100 lira şeklinde oluyor. Diğer vergi ve sigortalarla birlikte 222 lira ekstra ödeme isteniyor. 50 bin lira 12 ay vade süreli kredi alımlarında da aylık 4 bin 563 lira ödeme bulunuyor. Bu kredinin de 250 lira tahsis ücreti ve ekstra olarak da 443 lira masrafı yer alıyor. Kredi masrafları karşılandıktan sonra net kredi tutarı alınabiliyor.

ŞEKERBANK FERAHLATAN KREDİ PAKETİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Şekerbank tarafından verilen ferahlatan kredi paketine başvuru yapmak isteyen kişilerin öncelikle yeterli düzeyde kredi notu ve gelir seviyesi olması gerekiyor. Daha sonrasında ise kredi sicili de temiz olması isteniyor. Bu koşulları sağlayan kişiler kredi için başvuru yapabiliyor. Başvurular ise tamamen İnternet bankacılık sistemleri dahilinde online üzerinden yapılabiliyor. Fakat isteyen kişiler mobil şube ile de başvuru yapabilme hakkına sahiptir. Yaşanılan korona virüs salgını sebebi ile banka şubelerine gidilmesi pek fazla tavsiye edilmiyor. İnternet kredi başvuruları sağlık açısından hem de işlem hızı açısından daha çok öneriliyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER