Şanlıurfa Ceylanpınar 22 Temmuz Pazartesi Patlama! Terör saldırısı mı ölü yaralı sayısı?

Şanlıurfa Ceylanpınar 22 Temmuz Pazartesi Patlama! Terör saldırısı mı ölü yaralı sayısı?

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde, 22 Temmuz Pazartesi akşam saatlerinde patlama meydana geldi. Şanlıurfa Ceylanpınar patlaması terör saldırısı mı? Patlamada ölü yaralı var mı? Son dakika Ceylanpınar'daki patlamaya ilişkin bilgiler geliyor...

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde patlama yaşandı! 22 Temmuz Pazartesi akşamı meydana gelen Ceylanpınar patlamasında ilk belirlemelere göre 4 vatandaş yaralandı! Yaralıların olduğu patlama terör saldırısı yoksa doğalgaz vb. bir patlama mı? Araştırılıyor.

Haber ajansları Şanlıurfa Ceylanpınar ilçesinde patlama gerçekleşti haberini vermeye başladı. Ceylanpınar ilçesinde yaşanan patlamada şuan için 4 yaralı olduğu belli oldu. Patlamada daha fazla ölü yaralı var mı? Sayısı ne? Bu sorular soruluyor.


ŞANLIURFA CEYLANPINAR PATLAMASI TERÖR SALDIRISI MI? ÖLÜ YARALI VAR MI?

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde patlama yaşandı. Son dakika bilgiler geldikçe paylaşacağız, olayla ilgili soruşturma sürüyor, 4 yaralı olduğu bilgisi geldi.

Güncelleme: Patlamanın Şanlıurfa Ceylanpınar ilçesi Turgut Özal caddesi üzerinde bir evin yanında gerçekleştiği ve 4 vatandaşın "hafif" şekilde yaralandığı açıklandı. Patlamayla ilgili detaylar, terör saldırısı olup olmadığı Valilik açıklamasıyla netlik kazanacak. Patlamanın, Suriye'den atılmış olan bir mühimmattan (roketten) kaynaklanabileceği iddia ediliyor. Şuan için resmi bir açıklama yok.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR