Salgın Döneminde Vakıfbank Vatandaşa Destek Vermeye Devam Edecek!

Salgın Döneminde Vakıfbank Vatandaşa Destek Vermeye Devam Edecek!

Vakıfbank korona virüs önlemleri kapsamında yeni bir uygulamayı vatandaşlarımıza destek olabilmek için hayata geçiriyor.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan kredi faiz oranlarını ve düşük faizlerle birlikte hem ertelemeli hem de kolay ödeme seçeneklerini bir arada sunan bankalardan bir tanesi de Vakıfbank idi. Vakıfbank vatandaşlarımızın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Vatandaşlarımız Vakıfbank tarafından gelen haber ile ilgili detaylı araştırmalara başladılar.

Vatandaşlarımızın bu zorlu süreçte gelecek olan her türlü maddi manevi desteğe ihtiyacı vardır. Bunun için de Vakıfbank her daim vatandaşın yanında olduğunu ve desteklerine de her zaman devam edeceğini açıkladı.Vakıfbank korona virüs önlemleri kapsamında yeni bir uygulamayı vatandaşlarımıza destek olabilmek için hayata geçiriyor. Vatandaşlarımız bu uygulamayı oldukça merakla bekliyorlar.

Her ne kadar vatandaşlarımız korona virüsten dolayı ekonomik sıkıntılar yaşadılarsa da bunun yanında sosyal açıdan da sıkıntılar yaşadılar. Bunun için vatandaşlarımız korona virüs kapsamında alınan önlemlere oldukça dikkat ediyorlar.  Korona virüsten dolayı vatandaşlarımız için en çok bankacılık işlemleri gereklidir. Bunun için de vatandaşlarımız için Vakıfbank bankacılık işlemlerinde kolaylık sağlayacak yeni bir sistem ile geliyor.


Vakıfbank Yeni Destek Sistemini Açıkladı!

Vatandaşlarımız korona virüs salgını döneminde önlemlere oldukça uyuyorlar. Kalabalık ortamlarda bulunmayan ve sosyal mesafeye dikkat eden vatandaşlarımız bu konuda bankacılık işlemlerini yaparken de aynı önlemlere uymak istiyorlar. Bankaya birebir müracaat edilen bankacılık işlemlerinde bankalar oldukça kalabalık ve önlemlerde uzak olabiliyorlar.

Çünkü korona virüs sebebiyle vatandaşlarımız bankalara akın ediyor. Vakıfbank da bunun için salgın döneminde temassız ödeme işlemlerini hayata geçiriyor. Bu sistem ile birlikte artık kredi kartlarının yerini cep telefonları alabilecek. Temassız ödeme yapmak için kredi kartları telefonlara entegre edilecek ve vatandaşlarımız da artık bütün alışveriş ve harcamalarını başka hiçbir şeye temas etmeden yapabilecekler.

Bu sistemi hayata geçirip pek çok telefonda uygulamaya geçirecek olan Vakıfbank her daim vatandaşın yanında olduğunu ve desteklerinin de devam edeceğini belirtti.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR