QNB Finansbank’tan Sadece O Kişilere Faizsiz 1 Yıl Ödemesiz 15 Bin TL Kredi! Hemen Başvuru Yapın

QNB Finansbank’tan Sadece O Kişilere Faizsiz 1 Yıl Ödemesiz 15 Bin TL Kredi! Hemen Başvuru Yapın

Acil nakit ihtiyacı için vatandaşlarımız ne yapacaklar? Hangi vatandaşlarımız acil nakit ihtiyaçlarından yararlanabilecekler? Hangi vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçları karşılanırken uygun faizlerden yararlanabilecekler? İşte ayrıntılar...

Acil nakit ihtiyacı için vatandaşlarımız ne yapacaklar? Hangi vatandaşlarımız acil nakit ihtiyaçlarından yararlanabilecekler? Hangi vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçları karşılanırken uygun faizlerden yararlanabilecekler? Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi kampanyalarını takip etmenin en kolay yolu nedir? Vatandaşlarımıza ne kadar ihtiyaç kredisi veriliyor? İhtiyaç kredilerinde en uygun banka hangisidir? Uygun kredi faizleri uygulayan bankalar hangileridir?  Bankaların aylık taksit ödemeleri ne kadardır? Vatandaşlarımızdan neye göre aylık taksit ödemeleri belirleniyor? Gibi pek çok soru ihtiyaç kredisi çekecek vatandaşlar için merak ediliyor. Bu soruların cevaplarını merak eden vatandaşlarımız için haber kaynağımızda paylaşacağız. İşte detaylar…

Vatandaşlarımız korona virüsle birlikte gelen ekonomik sıkıntılar nedeniyle fazlaca sıkıntılı durumlara düşmüşlerdir. Vatandaşlarımız tarafından sunulacak kredi imkânları beklenmektedir. Geçtiğimiz günlerde yaşanan kredi faiz oranlarının en düşük seviyelere ulaşmasıyla birlikte vatandaşlarımız da kredi imkânlarından yararlandılar daha sonra taleplerin yeterince karşılanmasından sonra vatandaşlarımız için bekleyiş dönemi başladı. Vatandaşlarımız daha sonra bu kredi faiz oranlarının hemen ardından gelen yükselmelerin başlaması ile bekleyişe geçtiler. Daha sonra da kredi faiz oranları yeniden güncellendi. Yeni kredi kampanyaları ve güncellenen kredi oranları vatandaşlarımız tarafından oldukça merakla araştırılmaya devam ediyor.


QNB FİNANSBANK UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

Vatandaşlarımız korona virüsün getirdiği olumsuz etkilerden dolayı ihtiyaç kredilerine olan ilgileri arttı. Bununla birlikte de en uygun şartlarda verilecek olan ihtiyaç kredilerinin şartlarını araştırıyorlar. Vatandaşlarımız bankalar tarafından verilecek olan ihtiyaç kredilerinin ayrıntılarını bilmek istiyorlar ve ona göre en uygun faizli en uygun şartlarda en uygun ödeme seçenekleri bulunan kredileri kullanmak istiyorlar. Son zamanlarda ihtiyaç kredisi çekmek için vatandaşlarımız tarafından en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi de Finansbank olarak bilinmektedir. Vatandaşlarımız kredi imkânlarından yararlanmak için sırada bekliyor. Finansbank müşterilerine 1,14 oranında yaklaşık 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi imkânı sunuyor. Müşteriler vade süresince her ay 530 TL tutarında taksit ödüyorlar. Vatandaşlarımız taksitlerini kolay ödeyebilmek için çeşitli yollar araştırıyorlar. Taksitkolay nedir? Taksitkolay yapılabilecek kanallar nelerdir? Taksitkolay kullanım koşulları nelerdir? gibi merak ettiğiniz soruları haber kaynağımızda sizler için paylaştık.

TAKSİTKOLAY YAPABİLECEĞİNİZ KANALLAR NELERDİR?
 • QNB Finansbank Cep Şubesi
 • QNB Finansbank İnternet Şubesi
 • 0850 222 0 900 nolu QNB Finansbank Telefon Bankacılığı
 • Size en yakın QNB Finansbank ATM’leri
TAKSİTKOLAY KULLANIM KOŞULLARI NELERDİR?
 • TaksitKolay hizmetinden yararlanmak için talebinizi, taksitsiz alışverişiniz dönem içine yansıdıktan sonra (Hesap kesim tarihinizden önce) iletmeniz gerekmektedir.
 • TaksitKolay işlemlerinde işlem ücreti alınmamaktadır.
 • 50-100.000 TL arası tek çekim harcamalarınızı tercihinize göre 3, 6, 9 ya da 12 taksite bölebilirsiniz.
 • Yasal düzenleme gereği bireysel kredi kartlarıyla yapılacak yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kozmetik, kuyum, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit yapılamamaktadır. Havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda en fazla 3 ay, elektronik eşya alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde en fazla 6 ay; vergi ödemelerinde en fazla 12 ay taksit yapılabilmektedir.
 • TaksitKolay faiz oranı aylık %1,25’dir.
 • TaksitKolay işlemlerinde KKDF ve BSMV uygulanmakta olup faiz tutarına eklenmektedir.
 • SMS ile katılımlarda, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Taksitli alışverişler, TaksitKolay hizmetiyle sonradan taksitlendirilen alışverişler, nakit avans işlemleri ve kontör/dakika yüklemeleri taksitlendirilmez.
 • Asıl kart ve ek kartlar TaksitKolay imkanından faydalanabilir.
 • CardFinans Fix için otomatik ödeme talimatı ile ödenen faturalarda TaksitKolay hizmetinden yararlanılamamaktadır.


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR